• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Kráľ zimy a snehová záplava

DeletedUser237

Guest
Ahojte, chcela by som sa opýtať na tie úlohy k eventu, nie tú, čo je len jedna za deň, ale tie ďalšie, kde sa zvyšujú odmeny, koľko je najviac za úlohu? Len aby som vedela, či mám šancu stihnúť to :)
 

DeletedUser21

Guest
zephyria, za poslednú úlohu je odmena 100 snehových vločiek, celkovo sa dá na týchto úlohách (nie denných) získať okolo 5100 snehových vločiek.
 

Shanigan

Lesný duch
No taká všetečná otázka , ako je to s tou poslednou budovou z eventu ? S vežou zimného kráľa ? Na face je pobúrenie, že sa dá získať len vtedy ju hráč kúpi za diamanty . Teda ak sa splnia všetky bežné úlohy a aj denné úlohy, koľko vločiek ešte chýba ?
 

DeletedUser21

Guest
Shanigan, zo všetkých úloh sa dá získať asi 6255 vločiek. Za to otvoríš 44 veľkých darčekov, z ktorých dostaneš spolu 880 glóbov. Pre všetky hlavné odmeny potrebuješ 1450 glóbov, takže bude chýbať 570. To by sa dalo zvládnuť, ak by ti aspoň z polovice otvorených darčekov padli snehové vločky, ale to chce ozaj veľa šťastia.

EDIT: Ešte prikladám informácie k denným odmenám ktoré sa objavia v priebehu nasledujúcich dní. :)

EL_akcia_zima_2016_h_odmeny.png


EL_akcia_zima_2016_d_odmeny1.png

EL_akcia_zima_2016_d_odmeny3.png

EL_akcia_zima_2016_d_odmeny5.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser210

Guest
Tajné služby hlásia, že 21. 12. bude ako denná odmena Lampion Winter Pond (3x3), ktorý dá až 2400 kultúry. Kto neminul vločky na ptákoviny... :rolleyes:

p. s. Berte to ako pripomenutie.
 

MajaR

Lesný duch
jasné Gurda, a tie ostatné dni kde budú stromy tiež nie sú na zahodenie, predpokladám že budú dávať aj populáciu. Vločky sa šetria :)
 

Shanigan

Lesný duch
mno ale ako ja pozerám tie stromy dávajú síce veľa kultúry, ale populáciu nevidím :( . no ja šetrím na 23.12 kde aj v mojej kapitole mi strom dá 1500 kultúry. Ten dnešný v piatej kapitole kde ešte som dá len 950 kultúry. Možno bude kapitolami rásť,ale ako sa ja šplhám pomaly dopredu :D radšej ten Snowy charming tree... ak sa zdarí :) ono ak niečo chcem, tak to nedostanem, ale ak ho vyslovene nechcem ,tak padne :D. Tak sa trénujem na nechcenie :p
 

MajaR

Lesný duch
Populáciu teda dnešná odmena nedáva, škoda. neviete či bude ešte odmena s obyvateľmi ? Či šetriť vločky :)
 

DeletedUser21

Guest
31.12. bude ľadový jednorožec, pridáva iba kultúru. Ale 1.1. bude nejaká zimná hviezda 3x3, tá dáva aj obyvateľstvo.
 

DeletedUser237

Guest
a s obrázkom by sa to tu nedalo hodiť, aby sme mali predstavu trochu konkrétnejšiu? :)
 
Hore