• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Kráľ zimy a snehová záplava

DeletedUser243

Guest
neviem ,možno sa mýlim , ale nie su tie ulohy trosku narocne pre začinajucich hracov??nazbierat po 1000 drevo,mramor a ocel je pre mna uloha na par dni :-( cize vase darceky su pre mna nedosiahnutelne :-( po precitani co vsetko by som mala splnit tak vianocnu akciu asi odignorujem aj ked som sa velmi tesila na spestrenie hry...
 

*Hawkins*

Lesný duch
drevo, mramor a ocel možeš kludne vymeniť na trhu, stačí niekoho poprosiť v spoločenstve alebo v tvojom okolí
 

MajaR

Lesný duch
určite sa oplatí aj pre začiatočníka robiť túto akciu, získa mnohé vzácne odmeny :)

Chcem sa spýtať či sa budú denné odmeny opakovať počas akcie viac krát, či je tu ešte šanca získať ich ak to nevyšlo :)
 

DeletedUser21

Guest
Denných odmien je približne tuším 20, takže niektoré by sa mali opakovať. Aj pri letnom slnovrate to tak bolo.
 

Shanigan

Lesný duch
na pravej strane máš ukazovateľ :) tam kde je vločka tak posuň posuvník .... a na hodinách tiež , tam udáš ako dlho bude snežiť podľa tvojho priania :)
 

DeletedUser21

Guest
napoleon bonaparte, vpravo hore na fóre je toto:

EL_akcia_zima_2016_sneh_na_f_re3.png


Horným ukazovateľom meníš rýchlosť sneženia, dolným hustotu sneženia a tým zeleným tlačidlom sneh vypínaš/zapínaš.
 

Shanigan

Lesný duch
mamička moja :) náhodou si si nevypol sneženie, tam hore kde je napísané ak nechceš môžeš vypnúť ? Lebo ak nie, tak na pravej strane sa objavuje červený štvorec ...
viewer.php
idavis to ukázal :)
 

MajaR

Lesný duch
ja ho chápem že tam nemá sneženie, ja som si to vypla , lebo som to chcela vyskúšať a teraz to tiež nemám kde zapnúť. Iba keď sa odhlásim tak tam mám tú malú tabuľku, zapnem to, krásne to sneží, ale keď sa zase prihlásim tak sneženie je preč...hľadala som si to aj v nastaveniach. Proste môžem to regulovať iba keď sa odhlásim, keď som prihlásená, už tú tabuľku nevidím
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
MajaR, ak si klikneš na svoje meno a dáš si nastavenia, tam tam úúúplne dole máš položku Restore dismissed notices to si odklikni a sneženie znova pôjde :)
 

DeletedUser237

Guest
Tak keďže prvá otázka zanikla, mám ešte jednu, koľko z postupu treba na hlavné odmeny? Prvú samozrejme vidím, ide mi o tie dve ďalšie.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Tak keďže prvá otázka zanikla, mám ešte jednu, koľko z postupu treba na hlavné odmeny? Prvú samozrejme vidím, ide mi o tie dve ďalšie.

Na druhú potrebuješ 400 a na poslednú tretiu potrebuješ 800.

Čo sa týka denných odmien zoznam zverejnený nieje.
 
Naposledy upravené :

Shanigan

Lesný duch
:) dnes som mala šťastie . Mám "tyčinkvý " strom :p a keďže som v piatej kapitole, tak mi dá 540 obyvateľov a presne toľko kultúry :rolleyes: ľutovala som guľovačku, ale toto je oveľa oveľa lepšie ;)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ja som dnes po dlhom čase otváral, lebo neboli odmeny na obyvateľstvo a tiež mi padol hneď :p a potom nejaké runy :D
 
Hore