• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Kráľ zimy a snehová záplava

*Hawkins*

Lesný duch
no ot je už na vás ako si to prepočítate :D tá čo bude 1.1. má rozloženie 3x3 takže sa ich dá viac napchať do mesta
 

*Hawkins*

Lesný duch
aj ja skoro každý deň otvorim jeden balík a žiadna budova mi nechce padnúť :D len v jeden deň sa mi zadarilo a padli mi 4
 

Shanigan

Lesný duch
Tak záhradu mám :) ešte tá hviezdička by sa šikla.obyvateľov nikdy nie je dosť :) Zuzuletta , ani mňa ten modrý strom neveľmi chce, aspoň čo sa týka sk :D dalo všetko možné len to nie. A to ani v lete, ani teraz . No možno nabudúce :)
 

Shanigan

Lesný duch
Tak event nedokončím, akosi na to chýbajú sily a čas :) ale Zámok už mám a ešte čakám na hviezdičku, snáď si ku mne nájde cestu . šporím vločky A ako ste na tom vy ostatní , pochváľte sa ;) no všetky budovy sa nezadarili, ale nevadí . Aj tak som spokojná :)
 

MajaR

Lesný duch
Ja mám všetky úlohy hotové, ale myslím že tretiu budovu nezískam. Už ma to ale veľmi netrápi, lebo odmeny boli skvelé a niekoľko násobne vynahradili tretiu budovu. Tiež čakám na zajtra či padne hviezda :)
Tu sú zatiaľ moje odmeny . Krásny posledný deň v roku želám :)
 

Prílohy

  • odmeny.png
    odmeny.png
    699,9 KB · Zobrazenia: 61

DeletedUser237

Guest
Tak hviezda sa mi zadarila hneď 4 krát a event pre mňa skončil :) môj prvý v Elvenare, ale veľká spokojnosť :)
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
no mne dalo včera veľký prd a nie hviezdu... ale kašlať na to, eventov ešte bude dosť, budú aj iné pekné odmeny :)
 

Shanigan

Lesný duch
No jedna hviezda sa zadarila. Ešte budem robiť denné úlohy, ale pri 50 relikviach v bežných úlohách som sa zasekla . Jednoducho niet na to tovaru. Ale ešte by sa zišlo to jazierko alebo iglú čo budú 7.1. a 8.1. , sú tam aj obyvatelia . Ináč som spokojná s eventom celkom slušne sa mi darilo, lepšie ako v lete . :p
 

*Hawkins*

Lesný duch
ja som už tiež skončil s eventom, už nemám kde stavať tie budovy, 5 hviezd mi ešte trčí v inventári :D
 
Hore