• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Dobrodruzstva spolocenstiev

ap25

Neumlčatelný kňaz
Tak pridali sa DS aj do mobilnej appky. Daju sa tam rychlejsie preklikavat ulohy, ale stale to nieje ono... stale cakame na prerabku quest systemu ...
 

*Hawkins*

Lesný duch
všetci čo hrajú elvenar by mali ignorovať dobrodružstvá, potom by s nimi už aj niečo poriadne spravili :D a nie len vymenili budovy
 

Shanigan

Lesný duch
všetci čo hrajú elvenar by mali ignorovať dobrodružstvá, potom by s nimi už aj niečo poriadne spravili :D a nie len vymenili budovy
:D no toto nepôjde . ono mnohí nevydržia a nakoniec predsa len začnú robiť dobrodružstvá :eek: no čo už, u nás v cechu im robkáme ,keď máme čas . niektorí aj robia a snažia sa o dušu . To prvotné nadšenie sa schladilo konečnými cenami a tým preklikávaním. Už to nie je výzva, je to len krvopotná drina /no tej som mala dosť 45 rokov ,v hre ju nemusím :p / Dokonca som tentoraz ani nekúpila nič z eshopu , zbytočné míňanie diamantov .... :oops:
 

*Hawkins*

Lesný duch
ako ja som chcel aspoň rekreačne robiť ale včera som preklikol 5x úlohu čo som potreboval tak som zmazal všetky dielne od nervov vykašlal sa na to :D
 

DeletedUser13

Guest
Ja som tiež postavil dielne lebo ma v spolku popýtali ale ja na to fakt nemám nervy zobral som 8x kováča či čo a končím. Ako sorry ale nebudem ako nejaká tupá ovca pre klikávať dookola úlohy aby som sa ktej jednej dostal a stále dookola.
 

DeletedUser670

Guest
zdá sa to len mne alebo sa nič ohladom dobrodružstiev nezmenilo? len spravili špecialne budovy za prvých 10 miest ktoré sú úplne k ničomu?

Dobrodružstvá ako také by potrebovali prejsť riadnou zmenou, inak budú neustále len upadať a hráčov skôr iritovať....a to asi cieľom tvorcov hry neni. Ale či sa tých zmien dočkáme je nanajvyš otázne.
 

Shanigan

Lesný duch
Veru veru, tohto dobrodružstva sme sa zúčastnili aktívne len traja a ešte 2-3 sem tam niečo dali....ale to nadšenie ,čo sme cítili pri prvých dvoch dobrodružstvách zmizlo . Zostal len pocit driny a nudy :(
 

*Hawkins*

Lesný duch
oplatí sa sem ešte dačo písať či ani nie? :D ....odmeny horšie ako naposledy, systém úloh nezmenený....úžastné ,,dobrodružstvo,, plné zábavy :D
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Písať sa oplatí vždy :) Viem, že to je pre mnohých z Vás už vtipné /mne niekedy tiež/

No žiaľ s odmenami sa stále nič nespravilo, aj keď je veľmi veľa hráčov nespokojných :(:(:(
 

DeletedUser865

Guest
Dobrodružstvá by mali zrušiť stačia odmeny ž eventov podľa mňa je to blud
 

DeletedUser865

Guest
No nechcú to meniť, lebo potrebujú aj oni z niečoho to financovať a keby dali nejaké ultra odmeny tak by potom ani tie eventy nemali zmysel.. radšej nech toto nejako inak prerobia alebo zrušia, ako by mali zasiahnuť nebodaj do eventov.
 

*Hawkins*

Lesný duch
ako mne by bol itie odmeny ukradnuté že aké sú len nech zmenia to hnusné preklikávanie úloh, ja nemám čas a už vobec nie náladu tu celý deň sedieť a preklikávať 5000 úloh kým sa dostanem k tej úlohe ktorú potrebujem a nakoniec ju aj tak prekliknem
 
Hore