• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Dobrodruzstva spolocenstiev

DeletedUser489

Guest
Uz z viacerych zdrojov som pocul, ze na bete zacalo nedavno dobrodruzstvo spolocenstiev, teda ocakavam, ze tak za tyzden mozeme ocakavat ,,necakanu" spravu, ze dobrodruzstvo bude aj tu nakolko sa tato postupnost udalosti uz viackrat opakovala.

Tymto by som za seba chcel vyjadrit neskryvane rozcarovanie ba poviem otvorene znechutenie z tejto informacie.
Menovite pretoze:
1. questovy system kritizovany od zaciatku je neskutocne primitivny, otravny,
Napriek tomu,ze jeho otravnost je prizvukovana kazdy jeden raz, doteraz sa nic nezmenilo a podla informacii z 2. ruky (nakolko nie som z bety) sa system ani tentoraz nevylepsil...
2. aby nebolo malo tak je questovy system este ,,vylepseny", naposledy sme dostali 3 questy navyse, teraz dalsie 3 questy navyse ? mam sa smiat ci plakat ?
3. viaceri hraci, vratane mna, maju v poslednom case pocit, ze hra je ,,preeventovana" ,pomaly neni casu hrat elvenar lebo stale mame v meste nejake budovy aby sme mohli riesit event alebo sa cosi deje
4. sklad na suroviny... 100% ludi na tuto temu bolo za, vec je udajne posunuta... neriesi sa
5. nejaka forma prehladu pre velitela ally ktori hraci ako prispeli... neni

Uprimne, pytam sa sam seba v kazdom dobrodruzstve a teraz podstatne castejsie ci je chronicke ignorovanie navrhov a pripomienok hracov pomyselny prostrednik od tvorcov hry alebo fakt chceme po nich cosi co prevysuje pristatie na Mesiaci. Ako do haja... Kenedy povie, ze o 5 rokov sme na Mesiaci, nema ani sajnu ako sa tam dostane, ale podari sa a tu su ludia, ktori dokazu spravit event ale nedokazu ho poupravit ???

Toto dobrodrozstvo spravim vychadzkovym tempom len aby sme ziskali odmeny za ukoncenie mapy ale ak bude dalsie stale bez zmeny a sukanie eventov bude pokracovat, tak budem dobrodruzstva spolocenstiev ignorovat.

Poprosim ostatnych hracov... Ak to citite podobne, prosim napiste. Ak som jedina rozmaznana princeznicka siroko daleko a nikto s tym nema problem, napiste ajtak.
 

DeletedUser489

Guest

Viem,ze bezi tato diskusia, lenze nie kazdy by si spojil ,,novinky z bety" s diskusiou o dobrodruzstvach ako takych, preto som spravil samostatne vlakno, aby kto sa chce vyjadrit cisto k dobrodruzstvam sa mohol vyjadrit tu a aby pripadna vacsia diskusia neovplyvnila hracov co by chceli reagovat na herne novinky ako su elementali atd.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ahoj,
Ako bolo povedané, je iná téma ale budiš

Rád by som sa ti k tomuto celému vyjadril ja.

1. Systém úloh sa trošku upravil. Napríklad nemusíš potvrdzovať odmietnutie úlohy, čo beriem ako plus. A aký iný systém by si rád mal? Aby si mal aktívne všetky úlohy naraz? Nepríde ti to trošku blbé?

2. Pridávame úlohy aby to nebolo jednotvárne a skúšame nové veci, ktoré sa ujmú.

3. Áno s týmto plne súhlasím. Máme veľa eventov po sebe.

4-5. Vždy keď je nápad v komunite pozitívne hodnotený prepošlem ho ďalej. To či sa s tým niečo bude alebo nebude robiť už neovplyvním. Nie každý nápad sa dá realizovať behom týždňa, reps. nezapadá do toho čo je v pláne aktuálne vyvýjať.


Dúfam že som ti objasnil každý tvoj bod. Prijímame kritiku a posúvame ju ďalej. Niektoré eventy sú negatívne niektoré zase pozitívne. Nie vždy sa vyhovie každému.

A ako bolo mnohokrát povedané, NIKTO Vás nenúti zúčastňovať sa akejkoľvek udalosti. Všetko je dobrovoľné.
 

DeletedUser489

Guest
@kiwa
1. Skusme to inak. Ked stavias budovu, ako to robis? Kliknes na menu, rozbalia sa ti ikony, vyberies, postavis, vybavene. Preco by takyto system nemohol byt aj pri questoch? Napokon, hra ma samostatne menu aj pre kuzla , co su 4 polozky ... Nepride ti blbe obhajovat princip, ze 4 veci mozu mat vlastne podmenu a pri 10,13,16 veciach nuti event hracov klikat dokolecka dokola ?
Druha moznost spominana hracmi bolo aspon pridanie dodatocnych okienok, cize by questy nerotovali v 2 ale povedzme v 5 co by sice len mierne, ale znizilo sucasny klikofest.
Nebolo prijate ani jedno riesenie, takze nie, nemam dovod skakat od radosti.

2. Pre mna za mna pridajte tych uloh aj 50, mne nevadi, ze sa ulohy menia, naopak, vitam to. Ale... to je naozaj tak nepochopitelne, ze v spojitosti s nutenim hracov klikat stale dokola znamena narast uloh len zhorsovanie problemu z bodu jedna ?

K poslednemu bodu poviem tolko... Som clenom spolocenstva, ktore si rado zasutazi. Na prve dobrodruzstvo sme sa tesili a uzili si, druhe bolo fajn, tretie sme dali s riadnym frflanim, na stvrte z velkej casti kasleme a na piate sa tymto tempom asi vykasleme uplne... Preco ? Lebo sme unaveni z nekonecneho klikania, sekania hry pocas prepinania a inych chutoviek s ktorymi nikto nic nerobi. Ak ma takto vyzerat vysledok prace vyvojarov, tak dakujem pekne :(
 

*Hawkins*

Lesný duch
1. Systém úloh sa trošku upravil. Napríklad nemusíš potvrdzovať odmietnutie úlohy, čo beriem ako plus. A aký iný systém by si rád mal? Aby si mal aktívne všetky úlohy naraz? Nepríde ti to trošku blbé?


no toto bola fajn zmena že nemusíme potvdzovať odmietnutie uloh ale tým že pridali 3 nové úlohy a teraz plánujú dalšie 3 pridať tak to nemá žiaden efekt
 

DeletedUser234

Guest
ja plne súhlasím so zafírom :), napíšem to čo som už písal inde, prosím pridať do nastavení zaškrtávacie políčko: Chcem/nechcem zobrazovať úlohy aktuálneho eventu alebo DS

asi 99 percent hráčom to ide na nervy ale nerobia s tým nič ... čo k tomu dodať
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
všetky tieto body boli posunute vyvojarom hned pocas prveho dobrodruzstva na bete pred pol rokom, zial ostava nam len cakat
questovy system sa ma menit od zakladov ale ci to bude tento rok alebo buduci to nevedia ani oni
predsa len je to maly tim ktory robi len 40 hodin tyzdenne, takze zazraky sa cakat nedaju
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
na to budu mat vzdy cas lebo to maju nariadene z hora (spolocnost ktora ich vlastni), takze velmi vyskakovat si nemozu
 

DeletedUser489

Guest
všetky tieto body boli posunute vyvojarom hned pocas prveho dobrodruzstva na bete pred pol rokom, zial ostava nam len cakat
questovy system sa ma menit od zakladov ale ci to bude tento rok alebo buduci to nevedia ani oni
predsa len je to maly tim ktory robi len 40 hodin tyzdenne, takze zazraky sa cakat nedaju

Smiem sa spytat kolkokrat od prveho nahlasenia bolo vyvojarom zdoraznene, ze sa hraci neustale stazuju na tieto skutocnosti ? Lebo ocividne im nedochadza, ze tymto tempom (pribudaju questy, otravny system ostava) sa o pol roka ani nemusia obtazovat spustat dobrodruzstva, nieto ich este vylepsovat...
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
vyjadrenie vyvojarov je ze dobrodruzstvam sa velmi dari a to ze to tak nieje na nasom serveri neznamena ze vo svete na to kazdy nadava
nema ziadny zmysel im kazdy tyzden nieco zdoraznovat, niesu to male deti, maju svoj plan prace a toho sa drzia, to ze sa ludom tieto eventy a dobrdozdruzstva nepacia su posielane vyvojarom po kazdom evente, vtedy ked je to aktualne
 

lenni

Lesný duch
Tak toto dobrodružsvo vyzerá ako čistá katastrofa, horšie to už asi ani nemôže byť :/ Som naozaj veľmi sklamaná....
 

lenni

Lesný duch
No, aby som to skrátila a nejako sa slušne vyjadrila.....Nehrám hru dlho a viem, že nikto ma nenúti zúčastniť sa na dobrodružstve (našťastie). Ale obetovať toľko surovín a relikvií je, vzhľadom na odmeny, určite neprimerané. Menšie spoločenstvá nemajú šancu začiatočníci tiež nie :/ Ak sa aj zapoja všetci členova spoločenstva, je to jednoducho...drahé....Nové úlohy na trase sú prehnané podľa mňa. Je to len skromný názor, hádam už s trochou výpovednej hodnoty :)
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
počet relikvií by sa mal znížiť, každú chvíľu očakávame aktualizáciu
 
Hore