• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Dobrodruzstva spolocenstiev

*Hawkins*

Lesný duch
bohužial sa ho ale nedočkáme a ani nového systému úloh kým vývojári nezapnú mozgy a začnú počúvať komunitu :D
 

ap25

Neumlčatelný kňaz
jedina moznost je prestat hrat dobrodruzstva, alebo ak uz hrat, tak nepouzivat diamanty... mozno sa potom nieco s dobrodruzstvami udeje ...
 

*Hawkins*

Lesný duch
no ja som už prestal...žial si kvoli tomu budem musieť najsť iné spoločenstvo asi alebo hrať bez spoločenstva
 

gmail

Lesný duch
no ja som už prestal...žial si kvoli tomu budem musieť najsť iné spoločenstvo asi alebo hrať bez spoločenstva
:D super kreslic planovac by sa aj nam zisiel

- dobrodruzstva u nas tiez hrame len pozvolna - otvorime vsetky truhlice, ale nikto sa nemusi trhat. Pokial budu dobrodruzstva klikacie od nemlatom a tak narocne na koordinaciu, bez riadnej prehladnej tabulky vyrobeneho tovaru v celom spol atd atd - su odsudene do ..."zabudnutia"...asi v kazdom spol :D co je dost skoda, lebo ako napad na vzajomnu spolupracu a vypracovanie nutnej strategie je to fajn
 
Naposledy upravené :

DeletedUser594

Guest
Akonáhle bude spoločný sklad, ako všetci po ňom voláte, tak zmysel dobrodružstva ( spolupráca, poriadna koordinácia a plánovanie) skončí.
O čom to bude, keď všetky vyrobené produkty budú v SS a ktokoľvek zo spolku bude môcť nahadzovať ? O ničom. V takom prípade by som zas prestal hrať ja. Veď tto by ste ani nemuseli komunikovať, len vyrábať jak tupé ovečky to, čo by ste potrebovali.
My to hrávame a vyhrávame len vďaka intenzívnej spolupráci, plánovaniu, rozdeleniu úloh. Aj nám sa podarí prúser typu 100 náhrdelníkov k len 70 kováčom a už nemáme čo točiť v jame - ale o tom to má byť, spolupracovať, plánovať, koordinovať.
Momentálne je jediný problem DS preklikávanie a slabé odmeny s ohľadom na investované úsilie.
Pokiaľ by to zmenili na štýl preklikavania ako v apke, bol by to posun vpred.

Tieto požiadavky na spoločný sklad je presne to isté, ako niektorí z vás volajú po inventáry kde by si mohli odkladať budovy počas prerábania mesta v rámci novej rasy- rovnaka blbosť.
 

Picmuch

Neumlčatelný kňaz
Ludia na čo vôbec hráte tie DS? To vás naozaj vythrnú z biedy tie trápne odmeny? Keby sme sa dohodli a odignorovali všetky DS, tak by sa tvorcovia zamysleli a dali by lepšie odmeny a mali z toho profit všetci. A hlavne by zmenili systém preklikávania čo im trvá neskutočne dlho! Zamyslite sa nad tým.
 

Shanigan

Lesný duch
Je zbytočné bojkovať lebo to nemá význam. Ak niekto nechce hrať DS tak ho nehrá .Všetci máme iné chúťky pri hre ,ja neznášam turnaje od začiatku, najradšej by som ich škrtla , vyradila, bojkotovala :p no ale mnohí turnajujú s nadšením, tak sa tam pridám aj ja, veď som v cechu .Tak je to aj s DS,mnohí to hráme to len tak tak , ale mnohým sa to páči /nie preklikávanie, ale to nezmeníme nech robíme čo robíme ...... /
Mňa ale štve niečo oveľa viac a to ignorancia niektorých hráčov . Ak nehrajú DS, prečo prekážajú iným. Pre rýchlejšiu výrobu prútikov, nápoja a klobúku dávame po 100 kusov ponuky z tých surovín čo pri ich výrobe potrebujeme a niektorí chytráci ich poberú , všetky . Človek im slušne napíše nerobte to, ale akoby hrach na stenu hádzal :mad::mad::mad::mad::mad:
Je pravda, že s tými čo to hrajú len na mobile sa nemožno spojiť cez HS ? Potom je to fakt nanič hrať hru aj cez mobil :confused::confused::confused:takto je to potom dosť izolované a aj zbytočné hrať niečo v čom sa musí spolupracovať .... takže aj DS sú zbytočné .
 

Lunata

Ukecaný paladin
ja mám iný návrh... keď bude nabudúce dobro, tak sa spojme do nového spolku tí, čo chceme hrať dobro a bude :) a tí čo nechcú nech sú potichu zalezení niekde :)
 

DeletedUser86

Guest
ahojte ked dostanete odmeny za vyhru v dobro a su tam tie ocenenia na appke mi ukazuje ze davaju aj body do rebricka ked som to ale postavila ziadne body nepridalo. Je to nejaka systemova chyba?
 

Imiris

Lesný duch
Akurát som sa na to išla pýtať. Dnes som na apke išla pozrieť sklad budov a všimla som si, že ten slávny oblúk triumfu má hráčovi pridať 9000 bodov, pýtala som sa spoluhráčov, čo to mali postavené a niektorí to aj práve postavili a nič...čo je to za zradu?
 

DeletedUser86

Guest
zase nejaka chyba :D alebo to dava body do spolocenstva? :D lebo to ma este nejak tak napadlo :D
 
Hore