• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia o Veži Večnosti

manocska

Neumlčatelný kňaz
Buď vyjednáš obchod alebo o truhlicu zabojuješ. Pokiaľ sa ti nepodarí vyjednávanie a ani v boji o truhlicu neuspeješ, tak musíš skúšať znovu. Preskočiť sa to nedá. Máš len dve možnosti - vyjednať/vybojovať truhlicu alebo to vzdať a počkať si na ďaľšiu Vežu Večnosti ;).
 

DeletedUser1018

Guest
Je to pekné ,akože celkom sa mi to páči. Len to vyjednávanie, ak by bola od ducha aspoň nejaká napoveda, že napr. idem stavať dom, idem bojovať... Tak sa človek vie aspoň približne rozhodnúť, ale takto sa iba triafa do ich momentálnej nálady.... možno v pc verzii niečo také je, zatiaľ som to hrala iba v mobilnej verzii
 

Imiris

Lesný duch
Všade je to rovnaké, treba si na to nájsť systém. Za mňa je veža super, hoci zatiaľ mám motiváciu robiť len prvé poschodie, ďalej je zbytočne drahá. Hoci, ak by som mala čas, pokojne si to prejdem manuálom. Negatívum vidím v tom, že čím ďalej ideme vo veži, súboje a náklady rastú, no odmeny nie. Preto prvé poschodie, tam sa mi to oplatí, ďalej nie :)
 

DeletedUser595

Guest
@Imiris na to vyjednávanie existuje nejaký systém? Zatiaľ som ho nenašiel, máš len 3 ťahy a ak sa ti nepodarí na 1 ťah dobre trafiť, resp. ostane ti veľa možností, tak to jednoducho nedáš. Alebo mi niečo uniká? o_O
 

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
Veža sa mi veľmi páči, je to pekné oživenie tejto hry :) Prešla som včera všetky tri - čiže celú, tak ma to zaujalo :) a áno, je dosť náročná na vojsko a tiež suroviny, ale zasa nemôžeme dostávať odmeny len prihlásením sa do hry :) Väčšinou som truhlice vybojovala vojskom a keďže mi značne klesli počty jednotiek, tak nie som si istá, či sa podarí zvládnuť hráčom /teda aj mne/ aj celú vežu aj turnaje na plný počet truhlíc, lebo aj pri vyjednávaní to vzalo nemalé suroviny. Asi tri krát som použila 25 diamantov na dokončenie vyjednávania, lebo som si nebola istá, či sa mi oplatí začínať s vyjednávaním odznova. Diamanty sa mi nepodarili žiadne, väčšinou mi padali portálové zisky a urýchľovače, ale aj tie potešia a tiež ma potešili nové budovy - trpaslíka :), ktorého dostal každý, za čo ďakujem a z veže obchodná stanica a dve setové budovy.
Možno by som len do budúcna troška prispôsobila ten náhodný systém odmien podľa náročnosti na počet jednotiek a surovín, aby to neodradilo hráčov, lebo je rozdiel či za cca 500T mincí, 50T zásob, 20T tovaru + mana - a aj viac, podľa toho, ako sa vám podarí vyjednať, dostane hráč 5h urýchľovač alebo novú budovu /to som uviedla len príklad/.
 

Katkam

Ukecaný paladin
No ja som si pozrela odmeny a rozhodla som sa,že ďalej nepokračujem.Odmeny sú slabé oproti množstvu použitého materiálu na vyjednávanie,lebo na bojovanie nemám dosť vojska.Tiež sa mi zdá,že 25 dia za ďalší ťah vo vyjednávaní je veľa.Keby aspoň častejšie padali dia v studniach.V poslednej truhlici je 50 dia ako odmena,keď by som ich dostala...no uznajte,že je to bieda na takú obtiažnosť :-(
 

Picmuch

Neumlčatelný kňaz
Tak ja som prešiel 2 úrovne a myslím, že odmeny nezodpovedajú vynaloženému vojsku a tovaru. Veža je pekná, zaujímavá ale bolo by to potrebné "vybalansovať". Toľko môj názor.
máš pravdu, je to nedokončené a o ďalšie veže nemám záujem pokial sa nezmení pár vecí
 

AltairMiles

Ukecaný paladin
Veža je v pohode ako myšlienka na spestrenie hry ale zvýšili nárok na armádu, takže by mali zrušiť zdieľaný rad na verbovanie, aby sme mohli verbovať armu v každej vojenskej budove... no a vyjednávanie mi pripomína lotériu... :( keď upravia to verbovanie, tak sa k tomu vrátim... :) príde mi to také nedokončené ale povedali si, hoďme to na live server a uvidíme, možno si zvyknú a keď nie, tak im to upravíme... :(
 

DeletedUser977

Guest
Najnovšie vo veži ponúkali teleport,ale získať ho nieje možné,takže to vnímam ako obchodný ťah vývojarov čo nieje fér..
 

Katkam

Ukecaný paladin
Všetko je dopredu naplánované a premyslené ako v našej vláde. Takže ani v tejto hre nie je nič zadarmo :-(
 

axa11

Lesný duch
Veža največšia volovina akú som videl v nejakej hre a teleport absolutne nepotrebné kúzlo.
 

CARTYCI

Šepkajúci golem
jediná výhoda ktorú vydím, že môžeš zarobiť dáke fragmenty teda ak to pojde, ked nie tak to je blbosť
 

citellus

Tichý rytier
...v celej vezi viete ziskat 5 kuziel teleportov, ak nepride dalsie v bonusovej truhlici. Je to velmi prakticke kuzlo, hlavne ak ostane tento typ eventov, ale aj na obdobie medzi rasami ak je clovek na konci hry a zastavia si volne miesto. Po evente viete nadbytocne manufaktury a dielne dat naspat do skladu, resp. pred prichodom novej rasy si urobit viac miesta na osadnikov, ked do skladu umiestnite nejake budovy...

...na kazdom poschodi sa da ziskat vo 4 truhle, cize min. na prvom poschodi je sanca na kuzlo prakticky pre kazdeho, kedze tieto lv. su velmi jednoduche...
 

Emma

Lesný duch
tie tajomné truhlice sú náhodné ? lebo niekedy nedostanem za poschodie nič
náročnosť veže je to ako v turnaji ?
 
Hore