• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia o Veži Večnosti

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ak máte nejaké otázky, alebo spätnú väzbu, radi si ju tu vypočujeme :)
 

DeletedUser924

Guest
zatiaľ nie je k čomu sa vyjadrovať, veď o veži večnosti tu zatiaľ nie je žiadny príspevok
 

Shanigan

Lesný duch
Tak spravila som si účet aj na beta a teraz čakám :) uvidíme ako to vlastne pôjde na malom leveli , aby som potom naostro hrala už ako skoro veľká :p Vyzerá to fakt ako dobrodružstvo .Nepostrehla som, tú mapu musíme prejsť v určitom časovom horizonte,alebo je to neobmedzené ?
 

DeletedUser924

Guest
Pozrel som si video o veži večnosti. Vyzerá to zatiaľ zaujímavo, uvidíme ako to bude v reále, keďže bude časové obmedzenie, či to postíhame :). Každopádne je tu niečo nové a na to sa teším...
 

lenni

Lesný duch
Jasné, že čoskoro :)
Ale berte to aj z tej stránky, že je dobré, aby sa čo najviac Veža otestovala na Bete a my si ju budeme môcť normálne užiť, ako by mali všetky servery a svety nadávať, že niečo nefunguje :) Chybičky možno aj tak budú, ale už len minimálne :)
Takže...trpezlivosť :)
 

Picmuch

Neumlčatelný kňaz
veža je len ďalší spôsob ako z hráčov vytrieskať peniaze za diamanty, buď zmenia systém vyjednávania z lotérie na konkrétny tovar, alebo nezáujem
 
Naposledy upravené :

citellus

Tichý rytier
Chcel som to vyskusat a tak mam prvu vezu (vsetky 3 urovne) za sebou. Isiel som vsetko bojom s pouzitim ohniveho fenixa. Prisiel som o 65T strategov, 162T strelcov a 34T knazov, cize jednotky, ktore vyrobim za cca 6 dni. Ziskal som iba dve mensie budovy do setu a 255 DIA, kopec fragmentov, katalyzatorov a samozrejme urychlovacov, ktore som vsak spatne minal na otvaranie levelov.
Zaver je asi taky, ze pokial by som chcel hrat vezu kazdy tyzden, tak by som nemohol hrat turnaj a naopak, mozno ak by som skusal vykupovanie, no u mna to chcelo kopec many, semien a citiaceho tovaru, tento tovar sa rozpada a tak hrac ich nikdy nema na konte dost na rozhadzovanie. Ak by som siel 5 dni vezu a urychlovace minal na vyrobu jednotiek, tak sa to da mozno s turnajom hrat subezne. Nabuduce to mozno vyskusam takto, uvidim...
 
Naposledy upravené :

DeletedUser595

Guest
Je to pekne spracované, ale tých surovín to pýta dosť veľa. Čo sa stane, ak sa mi nepodarí vyjednať konkrétny stret? Veža ostane zablokovaná a dohral som?
 

rybicka2

Ukecaný paladin
Nestane sa nič. Musíš si iba pár dní počkať, kým sa objaví nová veža. Bez ohľadu na to, kam sa vo veži dostaneš, nový týždeň prinesie novú vežu a môžeš začať od začiatku.;):D
 
Hore