• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia o Veži Večnosti

Fleur

Lesný duch
tie tajomné truhlice sú náhodné ? lebo niekedy nedostanem za poschodie nič
náročnosť veže je to ako v turnaji ?
Snímka.PNG
 

Emma

Lesný duch
moja chyba hneď ma ten znak nenapadol až teraz , nedokázala som si to pozrieť, kedže ja momentálne čakám
takže je to vždy 10 %
ďakujem
 

DeletedUser595

Guest
Neviem či to máte podobné, ale mne sa truhlice sypú každú druhú vežu. Dá sa povedať, že keď mi minule vypadla 1-3 truhlice na dvoch poschodiach, tak tento týždeň mi vypadne 3-6 truhlíc.
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Ja už ani nepamätám, kedy bola nejaká truhlica. Robím sice len dve poschodia, ale i tak. A keď už padne, tak sa truhlica umiesti tesne pred východ, kde na ňu nedosiahnem. Nikto mi nevyhovorí, že to nie je "riadená" náhoda.
 

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
Ja by som mal takú otázku.....nezachytil som túto info, tak ak som ju iba prehliadol sa vopred ospravedlňujem....... Ak hráč nahrá vo veži, v podstate je jedno koľko a odíde zo spolku pred jej skončením, dostane odmeny za to čo prešiel iba daný hráč a zvyšné odmeny ktoré boli dosiahnuté pomocou spolku nie, alebo nedostane nič ako v turnaji, alebo ako to vlastne funguje?
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Ja by som mal takú otázku.....nezachytil som túto info, tak ak som ju iba prehliadol sa vopred ospravedlňujem....... Ak hráč nahrá vo veži, v podstate je jedno koľko a odíde zo spolku pred jej skončením, dostane odmeny za to čo prešiel iba daný hráč a zvyšné odmeny ktoré boli dosiahnuté pomocou spolku nie, alebo nedostane nič ako v turnaji, alebo ako to vlastne funguje?
Nemal by dostať nič, pretože ak nieje v spolku, veža je pre neho neaktívna. Ak príde do nového spolku tak to ide odznova
 

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
a ešte taká menšia otázočka k tomu....tá esencia alebo ako sa to volá to fialové.....to ostane zarátané či aj to sa odchodom hráča odráta?
 

konopka

Mlčanlivý mních
TAk neviem či som blbá, ale dokončila som truhlice po koniec poschodia vo veži a ukázalo mi, že odmenou je magická obytná budova, ale akosi ju nikde neviem nájsť v inventári....nemáte podobnú skúsenosť?
 

Aireen

Neumlčatelný kňaz
Uvítala by som ak by veža prešla refreshingom.
Ani mňa ani ľudí v mojom okolí jej hranie už nebaví.Nie je tam nič motivujúce.
Náklady vysoké, odmeny úbohe...trebalo by ich obmeniť...napr. nová sada budov, odmeny prislúchajúce k danej kapitole, v ktorej sa hráč nachádza.
Mam 3 komletne knižnice( poniektorí 6) a viac ich ani nechcem, načo mi je 300 tisíc fragmentov kuziel, ked ich nemám kde použiť? Každým hranim vo veži len pribúdajú, nakoľko je to najčastejšia odmena, ktorú dostávam.
Dostať džina je tiež ako malý zázrak, ale odmeny z neho ma už nejak neohurujú.
 

maja175

Šepkajúci golem
Ak máte nejaké otázky, alebo spätnú väzbu, radi si ju tu vypočujeme :)
ahoj Kiwa,nebolo by od veci,keby vyvojari vo vezi zrusili v kazdej truhlici fragmenty kuziel,alebo aspon obmedzili,pre hracov vyssieho lvl-u,,to je brutal,vsade su natrepane,kludne miesto toho by mohli byt magicke obytky + dielne,akoze je to na jedno kopyto,ziadny progres v hre vo vezi,v podstate zdielam nazor Aireen,dakujem za precitanie,
 
Hore