• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k vzostupu Eldrasilu

DeletedUser234

Guest
aj tak tomu nerozumiem, skúste to troška polopate napísať, ako som mal vedieť že je práve včera taká akcia? a čo to malo spoločné s úlohami, čo znamená všetky úlohy, ako môžete mať po 3 dňoch všetky úlohy splnené?
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
včera ti v pravom hornom rohu v meste celý deň svietila akcia, na ktorú keď si klikol, otvorilo ti okno s gaštanovými škrupinami, kde si za otvorenie každej škrupiny mohol získať 2-násobný počet výhonkov potrebných na získanie hlavných cien. Toľko k akcii.. Áno, dá sa už mať hotové všetky úlohy, keď máš kompletný zoznam úloh k dispozícii v predstihu a vieš si výrobu aj ostatné veci rozplánovať tak, že len odklikávaš jednu úlohu za druhou...
 

DeletedUser234

Guest
v pravom hornom rohu sú väčšinou pokiaľ viem tak len akcie za euráče resp. za diamanty, a žeby mal niekto hotovových za 3 dni 91 úloh tak to sa mi zdá veľmi nepravedpodobné, tak o čom to tu točíte????
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar

gmail

Lesný duch
včera ti v pravom hornom rohu v meste celý deň svietila akcia, na ktorú keď si klikol, otvorilo ti okno s gaštanovými škrupinami, kde si za otvorenie každej škrupiny mohol získať 2-násobný počet výhonkov potrebných na získanie hlavných cien. Toľko k akcii.. Áno, dá sa už mať hotové všetky úlohy, keď máš kompletný zoznam úloh k dispozícii v predstihu a vieš si výrobu aj ostatné veci rozplánovať tak, že len odklikávaš jednu úlohu za druhou...
... :( slabo svietila vobec nebola zaregistrovana
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
... :( slabo svietila vobec nebola zaregistrovana
nič si z toho nerob... ja som ju nepochopila... klikla som na ňu niekoľkokrát a keď ma presmerovalo na otváranie gaštanových škrupín, som si myslela, že je to nejaká chyba :D ono len v prvé ranné prihlásenie ti vyhodilo veľké okno s popisom akcie a potom už svietila len tá značka v rohu... no a ja automaticky tieto akcie s nezáujmom odklikávam, ani ich nečítam a to mi bolo v tomto prípade osudné :) ale tak možno sa nad nami zľutujú a akciu ešte raz zopakujú ;)
 

MajaR

Lesný duch
tak úloha " preskúmaj dve provincie alebo vylepši dve budovy nad level 10" sa naozaj vydarila...môžem teraz čakať vyše 100 hodín kým preskúmam, keďže už nemám čo v meste vylepšiť, alebo zbúrať a stavať odznova ?! o_O

Zuzulleta, to sa stalo aj mne, úplne som tú akciu "odignorovala" myslela som že je to zase nejaké ponuka na nákup...:rolleyes:
 

Imiris

Lesný duch
Mne by to tiež už dlho trvalo, tak staviam obytnú budovu, ktorú po evente zburam :D Ja som pôvodne nechcela minať tie orechy, ale keď som videla tie bonusy na rastlinky, všetko som minula, co bolo aj tak skoro nič :D
 

gmail

Lesný duch
tieto eventove budovy su naozaj krasne - skoda len, ze mi padaju iba mincove dazde, sem tam VB a urychlovace :( - a skusam 140, 90, aj 50 :D
 

DeletedUser13

Guest
A Úloha bude dokončená :D
Screenshot_1.jpg


A čo vy už ste na konci s úlohami ako ja ? Alebo to už má aj niekto hotové ?
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ty si blázon :D ja som asi tak v polke, :D kedy to všetko stíhaš? :D
 

gmail

Lesný duch
sanderu - ty si strasny provokater :D - co INE robis okrem hrania elvenaru???? ja sa potacam od ulohy k ulohe- bud si omylom vyzdvihnem jednu z troch dvojdnovych vyrob...cize dalsie dva dni v......alebo podobne....infarkt...a ty tu totok:
"A čo vy už ste na konci s úlohami ako ja ? Alebo to už má aj niekto hotové ?"
....ma uz nacisto @*|ZZ\zA¬!¬!"££$£$$%%^^^&&**()_++{}~@:~@:?></.,l;'][p]=-&"!!!!!!!!!!!!!!:mad::confused::eek:o_O:(:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser13

Guest
Ja som bol pripravený na úlohy už 2 dny dopredu ako začal event čiže v priebehu prvého dňa som bol na úlohe 34. :D
Čiže toľko k tomu a aké stíhanie ? Ja som si pekne všetko dopredu plánoval a to je otázka asi tak 20 min denne nič hrozné.
Tieto úlohy sú asi tak o polovicu ľahšie ako tie minulé alebo sa mi to možno iba zdá ja neviem :)
 

gmail

Lesný duch
S7 :D:D:D:D zda sa ti to - su priblizne rovnake - to len mne sa dari kazit si vlastnu pripravu vysokorychlostnym zberom :D:oops::rolleyes:-aspon sa nenudim
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
ja som momentálne na úlohe č. 85 ;) mňa skôr trápi, že zatiaľ žiadna z denných odmien sa mi nezdala dostatočne lákavá a efektívna...
 

Imiris

Lesný duch
Ja si počkám n nejakú malú kultúru, čo by tam ešte mala byť :) dnes sa mi podarilo vďaka výhonkovej akcií pozbierať všetky tri hlavné ceny :) vytešená som:)
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
mne je ľúto vyplieskať oriešky kvôli výhonkom na takú o ničom dennú :( ani neviem, či mi tá tretia hlavná za to stojí :D
 

Imiris

Lesný duch
Kebyže som už tam, kde mi treba mannu, tak by som si vybrala nejaké budovy na ňu a už nešla po všetkých, ale ja mám elfov a tí majú deficit ľudí, kým sa to na orkoch nedorovná a ostali mi ešte nejaké oriešky, tak počkám na tú kultúrnu budovu 3x2, alebo 2x3, už neviem :) Na bete ešte stále nebola a ostáva týždeň.
 
Hore