• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k vzostupu Eldrasilu

DeletedUser13

Guest
Ako ste na to ľudkovia s Eventom kam ste sa už dostali ?
Ja som iba na biednej 44. Úlohe ktorá znie
Vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktúry (24-hodinový)
 

DeletedUser468

Guest
Ja by som len chcel podotknúť , že sa mi tie "orechy " viac podobajú na gaštany. Aj tie škrupiny , ktoré otváraš sú gaštanové.. ale tak zase na druhú stranu sme vo svete fantázie ...;)
 

Shanigan

Lesný duch
No ja nic moc pri tomto evente , prvú dennú odmenu mi nedalo, potvora. Dnešnú ani neskúšam získať veľké a natruc by mi to dalo :D
Sander ja som len pri 13 úlohe :p po nej ide vylepšenie budovy, no to si zase počkám ...
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
Ja by som len chcel podotknúť , že sa mi tie "orechy " viac podobajú na gaštany. Aj tie škrupiny , ktoré otváraš sú gaštanové.. ale tak zase na druhú stranu sme vo svete fantázie ...;)
áno áno. škrupiny, ktoré otváraš, sú gaštanové, oriešky ktoré v meste zbieraš sú lieskové. Ale tak všetko to patrí do kategórie orechy a otváraš koniec-koncov gaštanové škrupiny :D
 

DeletedUser13

Guest
Naozaj fajné úlohy už som na úlohe
64. Vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (2-dňový)
Ja som spokojný :D
 

Imiris

Lesný duch
Ja idem tento event pomalšie, ale som s ním spokojná veľmi, aj s tým zdvojovaním rastliniek, čo bolo dnes, dáva to skutočnú šancu vyhrať aj tretiu cenu :)
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
vcera bola akcia cely den, kazda truhla davala 2x viac vyhonkov, ta najvecia davala 40 a nie 20
 
Hore