• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k udalosti Róbert Červenobrada

DeletedUser234

Guest
však to nie je povinné, a nič nepomôže keď tu budeme vyplakávať, je to ako politika, buď budeš držať hubu a platiť dane, alebo odídeš preč ... :D
 

axa11

Lesný duch
Alebo budeme odrbk--avať hru, sorry za výraz ,že Dony, samozrejme nejedná sa iba o teba,zatial tu nebudem dávať screeny ,ale je to na zamyslenie a určo sa to pár ľudom nebude páčiť ak to uvidia.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ani ja nehrávam všetky udalosti, napríklad túto som sa snažil, ale ostal som stáť na úlohe kde treba 1 dennú výrobu a to sa mi fakt nechce :) :) a popravde to asi ani nestíham :D
 

DeletedUser13

Guest
Úlohy k Druhej časti Eventu
Úlohy nie sú oficiálne sú s Bety a môžu sa u nás líšiť.
1. Vyrob 5x nápoje
2. Presuň 1 budovu
3. Získaj nejaké množstvo mramoru
4. Získaj nejaké množstvo ocele
5. Získaj nejaké množstvo dreva
6. Vyrob 2x mramorová mozaika + vyrob 2x cenný prsteň + vyrob 2x drevená figúrka
7. Vyrob 1x okrasné stĺporadie + vyrob 1x vojnová maska + vyrob 1x drevená truhla
8. Získaj nejaké množstvo mramoru
9. Získaj nejaké množstvo ocele
10. Získaj nejaké množstvo dreva
11. Vyrob 50x nápoje
12. Vyrob 30x chlieb
13. Vyrob 10x košík jedla
14. Vylepši 6 budov na level 4 alebo vyšší
15. Získaj 14 relikvií
16. Vyrieš 10 stretov
17. Vyskúmaj 1 technológiu ALEBO vylepši 1 budovu na level 16 alebo vyšší
18. Utrať 13 VB
19. Získaj nejaké množstvo mincí
20. Kúp 11 VB
21. Vyrob 7x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový)
22. Vyrob 4x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový)
23. Vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
24. Získaj 16 relikvií
25. Vyrieš 12 stretov
26. Trénuj 500 jednotiek
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser234

Guest
Alebo budeme odrbk--avať hru, sorry za výraz ,že Dony, samozrejme nejedná sa iba o teba,zatial tu nebudem dávať screeny ,ale je to na zamyslenie a určo sa to pár ľudom nebude páčiť ak to uvidia.

tak tomuto som veľmi nerozumel

ináč keď už chceme všetci rezignovať z eventov, naskytujú sa mi dve otázky, či tí hore sledujú koľko hráčov sa zapája do eventov, či majú vôbec nejakú takú štatistiku, a druhá, resp. návrh, či by sa niekde v hre nedalo urobiť zaškrtávacie políčko: chcem - nechcem aby sa mi zobrazovali eventové úlohy
 

DeletedUser595

Guest
Sander vďaka za spoiler, keby som si súbežne neplnil úlohy tak to určite nedám :)
 

DeletedUser13

Guest
Nemáš za čo. Rado sa stalo. A som rád že to má nejaký význam :)
 
Hore