• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k udalosti Róbert Červenobrada

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
Ahojte, v tejto téme sa s nami môžete podeliť o vaše postrehy a názory k udalosti Róbert Červenobrada :)
 

DeletedUser13

Guest
Pár info k udalosti.
Odmeny budú 2 Budovy ktoré budú tvoriť SADU viac v Spojlery ;)

Poprvýkrát pôjde o úlohovú radu, ktorá bude dostupná aj v mobilnej aplikácii.

Tieto úlohy sú prevzaté s BETA serveru čo znamená že nik nezaručí
že budú v presnom znení uvedené aj na našom SERVERY.


1. Utrať 1 VB
2. Kúp 1 VB
3. Získaj malé množstvo mincí
4. Získaj malé množstvo zásob
5. Vyrob 5x chlieb
6. Vyrob 25x jednoduché nástroje
7. Vyrob 40x nápoje
8. Vyrob 20x chlieb
9. Získaj 18 relikvií
10. Trénuj 200 jednotiek
11. Vyrob 10x pokročilé nástroje
12. Utrať 18 VB
13. Kúp 16 VB
14. Získaj nejaké množstvo mincí
15. Trénuj 300 jednotiek
16. Získaj nejaké množstvo zásob
17. Vyrob 6x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
18. Vyrob 10x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový)
19. Vyrob 4x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový)
20. Preskúmaj 1 provinciu
21. Vyrieš 12 Stretov
22. Vylepši 4 budovy na level 5 alebo vyššie
23. Vyrob 30x jednoduché nástroje
24. Vyrob 13x Košík jedla
25. Získaj 20 Relikvií

42783b_c4c9915c38a04a5b889f1959a0ef27bc~mv2.webp
42783b_8ca7acf25e5a4a2896590e04652c5a46~mv2.png


42783b_4b6d9f41680a43808c3fcf42fbe1e632~mv2.webp
42783b_1695d6ee376c40449421ae004e6ca487~mv2.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

Shanigan

Lesný duch
no minulý event ma dosť sklamal, takže tohto sa nezúčastním. Ani času nieto, aj úlohy sú stále rovnaké dookola, pravdu povediac ani hlavná cena ma neláka. Takže toľko .... Vám ostatným prajem dobré eventovanie:D a Sander, naozaj nemusíš byť zase prvý hotový s eventom, to je také deprimujúce :p
 

DeletedUser541

Guest
Ahojte,
súhlasím s názorom že eventové úlohy sú dookola to isté a sú tam naozaj slabé odmeny
môžno taký nápad vymyslieť zbierku budov a to nie iba hlavných ale aj ostatných,
v čom by spočívalo zbieranie:
pokiaľ hráč zozbiera určitú zbierku získa benefit za celkovú zbierku napríklad aj tu bolo kopec stromov alebo jednorožcov alebo čokolvek samotná budova by dávala menší benefit ale pokiaľ by niekto zozbieral celú zbierku aktivoval by sa zbierkový benefit :)

samozrejme bolo by dobré na začiatku vedieť na čo sa zamerať bolo by tam viacero možností zbierania príklad jednorožce zbierka všetkých by dávala celkový bonus na kultúru
iná zbierka príklad stromy by celková zbierka dávala lepší bonus na obyvateľov
a proste vytvárať zbierrky na určitý typ benefitu ale výsledný benefit by mál stať za to aby sa do toho hráči zapájali lebo v týchto eventoch je to podla mna slabé a budovy sa neopaltí zbierať lebo majú slabé benefity .

tolko postreh odo ňa :)
 

MajaR

Lesný duch
mne najviac vadí že sú vždy úlohy kupovať body...o chvíľu takýmto tempom budem musieť za bod dať státisíce mincí...až sa dostanem do štádia že bude stáť bod všetko čo mám ? myslia na to vôbec ? Ak chcem urobiť každý event a v každom je úloha kupovať body, bude sa cena neustále navyšovať...
 

Emma

Lesný duch
presne tak MajaR :( keby to bolo aspoň menej VB a nie 16 alebo tak ..to je strašne veľa už , keby som nemala bonus na mince tak neviem ako dlho by som čakala
 

Shanigan

Lesný duch
no ja som zastala na začiatku, keď za nákup 1 bodu je odmena 600 mincí, lenže ja by som za ten jeden bod musela už vycálovať 354000 mincí, alebo tovaru okolo 2000 kusov... tak to nie, mince potrebujem na iné veci .
 

DeletedUser518

Guest
Vyriešilo by to keby sa v obchode časom znižovali náklady na VB, prípadne keby sa pravideľne vynulovali.
Taktiež pre začínajúcich hráčov vycvičiť 200 jednotiek keď 6 kusov sa stavia vyše hodiny, dielne sú nerozvinuté a v malom počte... tak to je tak práca na 3 dni.
... a podobne... :(
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser13

Guest
Mňa 1 VB stojí toto
Screenshot_1.jpg


A to preto lebo s 90% kupujem VB iba na tie stupídne úlohy.
Keby dajú získaj VB tak to je o inom ale nie kúp.

Však počkajte ďalší Event bude kúp 30 + 30 VB :D
 

DeletedUser486

Guest
ty kokos a mne už sa zda dosť210000za VB aj s tym mam problem aspon 20 nazbierať
 

Imiris

Lesný duch
Mne už jeden stojí 749T :D a to sa tiež snažím ich kupovať hlavne cez eventy...peniaze odčerpávam cez obchodníka, ale občas treba čosi dotiahnuť, získať runu...no a o chvíľu to bude melón :D
 

DeletedUser234

Guest
no ja mám stále plno mincí takže som rád že ich môžem míňať na VB, teraz u mňa stojí jeden VB niečo cez 1 000 000
 
Hore