• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k pochodu stád

DeletedUser13

Guest
áno čo ja viem by sa mala každú hodinu 1 repa v okolí mesta zjaviť s maximom 6 kusov čiže ak by si bola 2x za deň pri pc tak by si mala mať 12 repy do kopy :)
 

DeletedUser407

Guest
posledna odmena je urcena pre ludi s velkym stastim alebo si ju proste kupia
sanca na zisk tretej odmeny je velmi mala ale stale existuje, sam som ziskal tretiu odmenu v zimnej udalosti hodinu pred koncom bez pouzitia akehokolvek diamantu
ak ale pouziva niekto drevene alebo strieborne truhly tak sanca na zisk tretej odmeny skoro neexistuje

treba si uvedomit ze bez platiacich ludi by tato hra nikdy neexistovala

Tvoja prvá veta mi pripomenula, prečo som v minulosti prestal hrať túto hru a všetky hry od InnoGames. Súhlasím, že bez platiacich hráčov by táto hra neexistovala ale všetko má svoju mieru. Vo väčšine hier, od iných tvorcov, neplatiaci hráči majú možnosť získať všetky predmety ako platiaci, len sa na to musia riadne namakať. Hrám veľa hier, v ktorých si kupujem hernú menu ale robím to preto, že sa mi hra páči (a aby som si trochu uľahčil) a chcem aby ju autori ďalej vylepšovali a nie aby som sa dostal k niečomu, čo ináč nedostanem.
Čert to ber, že v hre treba za niečo platiť ale aj v udalosti? Udalosť by mala byť pre všetkých (nie len pre vyvolených) a teda s rovnakou šancou získať všetky odmeny. Čo má nového hráča udržať pri hraní tejto hry? Vedomie, že ak si nezaplatí tak k niektorým položkám sa nikdy nedostane? Nie každý má na to ročne (či mesačne?) do hry vrážať stovky EUR. Ak free hry nebudú hrať aj neplatiaci hráči, tak zaniknú pre malý záujem. Nepáči sa mi takýto prístup tvorcov hry. Ale je to môj skromný názor a nikto ma nenúti hrať túto hru. ;)

Pri výpočte som použil zlaté truhlice a nestačí to ani na polovicu požadovaných cukríkov. Na získanie chýbajúcich už treba mega šťastie. Nechce sa mi to počítať ale tak odhadom, získať všetky 3 hlavné ceny bez platenia môže max. 100 hráčov zo všetkých hraných serverov. :(

K tejto udalosti stačilo ešte pripísať, tú tvoju prvú vetu. :)
Táto hra je uvádzaná ako strategická ale čo je na nej strategické keď aj človek s IQ opice tu môže byť najlepší, ak si to zaplatí.:D
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Viem, že táto vec trápi mnohých z Vás. Všetci ale určite chápete význam diamantov v hre a prečo tam sú. To, že niektoré budovy/odmeny/predmety nemôže mať každý som si myslel že je každému tiež jasné.
Áno udalosť je tu pre Vás hráčov to je samozrejmé. Sú tri odmeny a dve vie mať každý kto to hrá pravidelne a splní všetky úlohy, tretia je vzácna, preto náročná na získanie.

Nikto Vás nenúti hrať udalosti, nikto Vás nenúti kupovať si diamanty. Sú tu udalosti, ktoré keď splníte dostanete všetci odmenu. K tomu máme 3-4x veľkú udalosť ako je táto, kde teda šanca na poslednú cenu je veľmi malá. ALE STÁLE JE.

A posledná vec, ku ktorej by som sa rád takto vyjadril. Ako ste písali nechcete do toho vrážať peniaze, to vás chápem. Ale prečo nevyužívate možnosť zapojiť sa do súťaže, kde môžete mesačne vyhrať 1000-1500 diamantov myslím že to by Vám potom pomohlo vyhrať aj poslednú cenu ;)
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Vedomie, že ak si nezaplatí tak k niektorým položkám sa nikdy nedostane?
tak tie truhly su o stasti pre kezdeho, nie len pre platiacich, ale aj ostatnych, v zimnej udalosti som si nevytocil ani jednu zimnu hviezdu ale u niekoho som napocital 18, ale tak to proste je, nemal som stastie na hviezdach tak som mal na tretej odmene
získať všetky 3 hlavné ceny bez platenia môže max. 100 hráčov zo všetkých hraných serverov
ja osobne viem o 4 na svete, je to velmi male percento
aj človek s IQ opice tu môže byť najlepší, ak si to zaplatí.
bohuzial toto plati pre kazde odvetvie nielen u hier, to je dane tym ze clovek je tvor sutazivy a chce byt prvy/vynimocny/odlisny od inych aby mu ostatny zavideli
 

axa11

Lesný duch
Žiadna hra nieje úplne zadarmo,iba pri free hre máš možnosť vybrať si,či investuješ real peniaze alebo nie,preto sa netreba rozčuľovať:)
 

Imiris

Lesný duch
Za seba môžem povedať, že až na občas prehnané surovinové nároky je táto udalosť super. Možno je to tým, že človek najviac túži vždy po tom, čo nemôže mať. Keby sa mi to nepáči, nehrám. Poteším sa, keď mi niečo padne. Mne v tomto evente popadalo okolo 200VB, aj budovy som pozbierala, pohoda :) A presne ako Kiwa píše, diamanty sa dajú aj vyhrať, treba skúšať. Ja sa bavím, nehľadám veľmi chyby, len sa hrám :) Čo skutočne quitujem je, že sa tu vývojári snažia. Rok a pol som hrala Heroes online a tam skapal pes, hráči nadšení, ale autori nič. Tuná je vidno snahu aj progres. Takže hor sa stavať, búrať, zbierať a bojovať ;)
 

axa11

Lesný duch
No Imiris ,hral som jednu hru 5 rokov,nebudem písať akú ,ale tam tvorcovia boli až tak horliví,že skoro každý týžden niečo pridali,samozrejme s tým pribúdali dalšie a dalšie položky za love a čoraz drahšiem až to došlo do bodu ked chcel človek byť IN, aby bol minimálne šejkom a sedel na riadnom ložisku ropy :D
 

gmail

Lesný duch
aj mne tlaci slzu do oka pomyslenie, ze sa mam rozlucit s tretinou elixirov...atd,atd... tak dalej zatial nejdem, ale u mna kazdy event-dobry event, chce sa mi tak hram - nechce sa mi-tiez hram :D:D:D:D:Dsem tam sa nasrr..dim ale aspon sa nenudim. skratka-relax
 
Naposledy upravené :

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
:eek:
Oni moc asi nerozmýšľali že ? :D Som na úlohe
66. Vyrob 60x chlieb + získaj nejaké množstvo zásob
zSgzea0ITTChSmnTM8S6zg.png

A chce to peknú sumu zásob a potom sú hneď ďalšie 2 úlohy ktoré budú chcieť minimálne o 100K viac.
Ako trocha sa prepočítali si myslím. A navyše aj na konci sú presne tieto 3 úlohy a tam si už predstavujem že bude suma 1 Milión zásob na každú úlohu.
som v VIII. kapitole výskumu a na úlohe č. 96, čo je 80x chlieb a pre mňa 590 000 zásob... nechcem vedieť tie množstvá v dvoch nasledovných úlohách... no comment :eek::)
 

DeletedUser382

Guest
Tiež si myslím že je to nefér voči hráčom, ktorí prejdú celú udalosť, stojí to veľké množstvo surovín a času,:( a aj tak nie je šanca dostať tú tretiu cenu. Nehrám ešte túto hru až tak dlho a predpokladala som, že keď splním všetky úlohy tak cenu získam. Nabudúce sa už na to nedám. Veľmi ma to znechutilo. Mohla som suroviny využiť podstatne lepšie. Rovno mohli na začiatku napísať, že tretia cena je len pre platiacich hráčov.
 

DeletedUser234

Guest
ako dobre že je už po ... stále hľadať a klikať repu mi už išlo na nervy ... :mad::mad::mad:
 
Hore