• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k pochodu stád

Imiris

Lesný duch
Odo mňa to chcelo do 10k zvitkov, krištáľu etc., ale elixírov a spol skoro 30k, to trochu nechápem :D Mne stačí druhá cena, tú isto dám, tak sa nebudem náhliť :) Tá tretia je pekná, ale oproti tým prvým dvom je slabá :) Ja nemusím tie kultúrno-obyvateľské kombinácie :)
 

DeletedUser13

Guest
Záleží od doby v ktorej si čím si vyššie tým viac to všetkého pýta. Čiže po mne to pýtalo tuším oko 55K s každého na tej poslednej úlohe s tovarom.
 

DeletedUser337

Guest
Tak ja som tiež skončil na úlohe 90 :( a ani nebudem už ďalej pokračovať. Nemá význam platiť toľko surovín, radšej ich miniem v provinciach a turnajoch ;)
 

Shanigan

Lesný duch
práve, ja som síce skončila na 64 úlohe, ale ako som si pozrela čo ma ešte čaká, tak som zistila, že odmeny za to nestoja ,aspoň pre mňa. pocit úspechu nepotrebujem ,takže robím len denné úlohy, tie chcú len to čo získam za normálneho chodu ..... jednoducho je to neľudské , výskum, turnaj, event.... veď to by sme museli sedieť aspoň 10 hodín pri stroji, alebo minúť eurá na diamanty ... nefňukám, ale som znechutená . prestáva už táto hra byť zábava..... :mad:
 

gmail

Lesný duch
no to je mierne povedane:D:D:D:Dja uz tiez plnim len denne ulohy....ale co sa hry tyka tak uvidime kolko motivacnych :cool:diamantov bude za otvaranie novych ras
 
Naposledy upravené :

ap25

Neumlčatelný kňaz
no to je mierne povedane:D:D:D:Dja uz tiez plnim len denne ulohy....ale co sa hry tyka tak uvidime kolko motivacnych :cool:diamantov bude za otvaranie novych ras
myslim, ze 200 diamantov za otvorenie kazdej truhlice vo vyskume pri prechode do dalsej spriatelenej rasy... prave som otvoril jednu na hobbitoch.
 

DeletedUser13

Guest
a - - - - - - - - - - (Rozumej veľa mínusov) Za to že nedajú Dia spätne čo je Diskriminujúce a nie je to fér.
A ak by niekto napísal že sa to deje aj v iných hrách napíšem najmenej 3 kde dávajú aj spätne.
 

DeletedUser396

Guest
Došiel som na 90. ulohu, primerane množstvo elixirov a som v ..., obetoval som do toho vela a si nedam 2. cenu, nieže by som nebol ochotny dat, ale to nie je primerane množstvo, nedokažem to dat, takže mi prepadne všetko čo som dal doteraz, hlavne že sa mesiac sustredim len na pochod, tieto akcie by mali motivovat do hry, no ja tu mam chut uplne skončit
 

Imiris

Lesný duch
Ja som to nejako prešla, ale druhú cenu by som mala aj bez toho, len chcem aj denné..:) Ono to bol aj blbý preklad...preložiť good ako primerané, keď v tom kontexte je to poriadne...Mňa event nebrzdil vo vývoji, ale to len preto, lebo robím na počítači a môžem tie veci plniť priebežne, kto si k tomu sadne vegetne večer k pivu to fakt nedá...
 

gmail

Lesný duch
Došiel som na 90. ulohu, primerane množstvo elixirov a som v ..., obetoval som do toho vela a si nedam 2. cenu, nieže by som nebol ochotny dat, ale to nie je primerane množstvo, nedokažem to dat, takže mi prepadne všetko čo som dal doteraz, hlavne že sa mesiac sustredim len na pochod, tieto akcie by mali motivovat do hry, no ja tu mam chut uplne skončit
este mas dosz casu na denne ulohy - druhu bednu by si mal dat bez problemov
 

Shanigan

Lesný duch
No práve Irmis aj ja pracujem a prídem poobede domov/počítač dovtedy nevidím / , mno pivo si síce nedám , ale až vtedy sa ku hre dostanem :) takže , asi len vegetne hrám.... lenže a to ma zlostí nielen pri tejto hre,že ako sa hra rozvíja, tak sa snaží prevádzkovateľ a je to jedno kto to je, držať pri PC ľudí a nenechať ich baviť sa. Veď to je drina čo sa očakáva aj pri tomto evente.... a potom nečudo, že sú mnohí znechutení :confused: najmä tí čo im ide o odmeny , či už ich potrebujú, alebo preto lebo ak robím a obetujem tak chcem aj odmenu. Mne osobne celkom stačí, že som za tie zásoby získala runy, relikvie, či VB, no aj nejaká denná odmena sa šikla .:D ale zase ja som zastala na 64 úlohe s tým, že pre mňa je to drahé :) takže plním len denné a ak náhodou spravím, tak odkliknem ako hotovo aj ostatné úlohy.... sa bavím ;) už som dve hry nechala kvôli "vyhoreniu" tak som sa snažila držať krok s ostatnými a plniť eventy a úlohy a..... túto nechcem tak skoro nechať, tak sa krotím ;)
 

DeletedUser234

Guest
ja doteraz problém s mincami a zásobami ako aj s tovarom nemám ale vylepšiť sedem budov na úroveň 6 ... jednak mám všetko vylepšené na maximum a keby som aj chcel tak nemám miesto ...
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
takato uloha sa da splnit aj vylepsenim jednej budovy 7 krat, napriklad manufakturou na drevo ktora zabera malo miesta a rychlo sa upgraduje
 

DeletedUser234

Guest
no jasné, ale mám vylepšiť na úroveň 6 a vyššie, to znamená že najskôr postaviť na úroveň 6 a potom plus 7 ... o_O
 

DeletedUser397

Guest
Ja by som sa chcel este spýtať? Je ešte 7 dní do konca úlohy, ale už neviem aké úlohy budú v tej druhej časti úloh lebo tam to končí akurát dneškom získaj 40 kultúry, a čo bude teraz na dalších 7 dní? lebo píše že ďalšia úloha by mala byť dostupná opäť zajtra? ďakujem :)
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
ziskat nejaku populaciu, vytrenovat jednotky, upgradnut 3 budovy, ziskat reliky, pouzit nejake VB, kupit VB, same jednoduche ulohy
 

DeletedUser407

Guest
Mne sa páčilo, ako pekne popísali čo všetko môžeme získať a aké sú 3 hlavné odmeny. Ale, že tretiu hlavnú odmenu môžu získať len tí, čo do hry investujú eurá už nenapísali. Jednoducho nie je v ľudských silách nazbierať, počas trvania udalosti, potrebných 10 170 ks cukrovej repy.
Jednoduchá matematika:
pre všetky 3 odmeny potrebujem 250 + 400 + 800 = 1450 cukríkov = 72 x 20 cukríkov + 1 x 10 cukríkov = 72*140 cukrovej repy + 1*90 cukrovej repy = 10 080 + 90 = 10 170 ks cukrovej repy
z 1. skupiny úloh získame 3338 ks cukrovej repy a z 2. skupiny 980 ks = 4318 ks celkovo
10 170 - 4318 = 5752 ks cukrovej repy, ktorú treba nazbierať v okolí mesta
udalosť trvá cca 29 dní = 708 hodín, a tak za 1 hodinu treba nazbierať 5752/708 = cca 8,2 ks/hod. a pritom autori tvrdia, že každú hodinu sa v okolí mesta objaví 6 ks cukrovej repy (to by bolo min. 144 ks za deň ale mne sa nepodarilo nikdy nazbierať ani 30 ks, za noc to bolo vždy 6 alebo 7 ks).
Mám splnených 94 úloh a na získanie 3. odmeny mi chýba ešte 730 cukríkov.

Takže mňa zaujíma, prečo sme tu za hlupákov.:(
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
posledna odmena je urcena pre ludi s velkym stastim alebo si ju proste kupia
sanca na zisk tretej odmeny je velmi mala ale stale existuje, sam som ziskal tretiu odmenu v zimnej udalosti hodinu pred koncom bez pouzitia akehokolvek diamantu
ak ale pouziva niekto drevene alebo strieborne truhly tak sanca na zisk tretej odmeny skoro neexistuje

treba si uvedomit ze bez platiacich ludi by tato hra nikdy neexistovala
 
Hore