• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k pochodu stád

DeletedUser234

Guest
veru, nehorázne množstvo zásob, asi sa boja že to všetci ľahko prejdú ...
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
su to jedine narocnejsie ulohy v tomto eventu, tak je to tak preto, vyhodili ulohy ako prieskum, 2d produkcia, 1d produkcia v dielnach a podobne a kedze kazdy potrebuje kladiva aspon sa ludia naucia ako ich ziskat (aspon si myslim a dufam v to)
 

DeletedUser13

Guest
Každý potrebuje kladivá ? :D iba že mám plný sklad a túto výrobu kvôli úlohe vyhadzujem VON OKNOM je v poriadku že ? :D
 

DeletedUser13

Guest
Ja mám Hlavnú budovu LvL 24 a stále je zaprataná na takých 95%+
 

DeletedUser13

Guest
príliš veľa mám ich 10 to podla mňa nie je príliš veľa
 

DeletedUser397

Guest
Ja by som sa chcel spýtať? Čítal som si, že 30. Dodaj primerané množstvo elixírov a potom este aj kuzelný prach a drahokamy ? ale som ešte len v 2jke, a tym padom mam ledva druhú skupinu tovarov, a ako mam zohnat tie najlepsie? lebo sa mi zdá, že tým pádom nemysleli na slabších hráčov? ďakujem za odpoveď
 

DeletedUser13

Guest
Zohnáš jedine tak že buď ti niekto ten tovar dá sa povedať podaruje za symbolickú cenu v spoločenstve alebo ho na tvrdo vymeníš na trhu.
 

DeletedUser397

Guest
Zohnáš jedine tak že buď ti niekto ten tovar dá sa povedať podaruje za symbolickú cenu v spoločenstve alebo ho na tvrdo vymeníš na trhu.

V spoločenstve som zatial neni v žiadnom, nikde nemaju záujem o začiatočníka :D , alebo na tvrdo vymenim ? :D za 300 mramoru 18 elixirov? :D to budem robit tyzden :D nechceš mi podarovať ty? :D
 

DeletedUser13

Guest
Rád by som ti pomohol ale nevidím tvoje ponuky na trhu nie si na mojom trhu :(
 

Shanigan

Lesný duch
sakryš, tie kladivká sú fakt zabijak, normálne mám plný počet kladiviek 770tis.ale event toho dosť veľa popapal o_O takže teraz sa pohybujem okolo 350-400 t.
PS: rodro, tak už to chodí :) všetci sme nejako začínali. ja som napríklad svoj prvý event nedokončila, tiež som nebola ešte v spoločenstve .
a čo sa toho týka, nechcú v cechu začiatočníka, no to nie je práve pravda ,sú cechy čo berú začiatočníkov, len treba hľadať . máme predsa 754 cechov :D
ale zase kým hráč nedosiahne aspoň 10000 bodov , je to risk. v našom spoločenstve sme už niekoľkých prijali, ale veru mnohí to vzdali. Je to nepríjemné stále prijímať a zase vyhadzovať hráčov ...a zase sú spoločenstvá, kde sú všetci 25 aktívni, no a vtedy voľné miesta nie sú ... skúšaj, píš ,obchoduj . ak nestratíš trpezlivosť, tak sa do spoločenstva dostaneš ...
:( aj odo mňa si veľmi ďaleko ...
 
Naposledy upravené :

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ja som tiež začal nejaké ponuky prijímať :D dúfam že sa mi to nabudúce vráti keď budem zase potrebovať krištáľ. :D
 

DeletedUser13

Guest
@Xhyzors

Máš pravdu už som na úlohe 67. Vyrob 30x pokročilé nástroje + získaj nejaké množstvo zásob

CMtGr5A2TiC4UfSzlGd6Yw.png


Toto je už zaujímavejšie :D

//EDIT//
Tak a som na poslednej s trojčíslia tých úloh a to je
68. Vyrob 15x košík jedla + získaj nejaké množstvo zásob

FcyQA5GWSyuododm04Rsgg.png


Ak je podla nich toto IBA nejaké množstvo zásob tak Fajn :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

gmail

Lesný duch
..."nejake mnozstvo zasob" ma zabija - pomaly sa hadam prepracujem na 68-čku......a tam je zase "nejake mnozstvo zasob" :D:D:D
- a este otazka - co su zac ti vallioransky strazcovia? co robia?
 
Naposledy upravené :

DeletedUser396

Guest
musis ziskat 650
1. hlavnu cenu mam odomknutu, teraz som pokračoval v otvarani truhli a nepribudaju mi žiadne cukriky, si nerobte srandu že som o tie cukriky prišiel, alebo musim vyzdvihnut 1. hlavnu cenu a potom mi budu pripočitane?
 
Hore