• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Menhirokovej udalosti

DeletedUser21

Guest
Tak vyzerá to na dosť pohodovú akciu, úlohy vyzerajú na ten čas až moc jednoducho. :) Prikladám ich aj so všetkými informáciami v spoileri, pre prípravu.

Všetky uverejnené informácie vychádzajú z bety a je možné, že dôjde k zmenám po zavedení do hry.

Začiatok: 8.5.2017
Koniec: 21.5.2017

menhirok_ann_header.png

Behom akcie sú dostupné 2 úlohové sady...
EL_-_akcia_-_menhirok_2017_-_sada_loh.png
EL_-_akcia_-_menhirok_2017_-_sada_loh.png


Prvá sada ponúka 19 úloh. Nasledujúca úloha sa odomkne vždy splnením predchádzajúcej. Druhá sada obsahuje jednu úlohu.
1. Získaj malé množstvo mincí
2. Získaj malé množstvo zásob
3. Vyrob 3x nápoje
4. Získaj 40 kultúry
5. Vyrob 5x jednoduché nástroje
6. Vyrob 1x kúzlo Sila zásob
7. Vylepši 3 budovy na level 4 alebo vyšší
8. Získaj stredné množstvo mincí
9. Získaj stredné množstvo zásob
10. Preskúmaj 1 provinciu ALEBO vylepši 1 budovu na level 10 alebo vyšší
11. Vyrob 30x chlieb + vyrob 10x pokročilé nástroje
12. Vyrob 7x pokročilé nástroje + vyrob 3x košík jedla + získaj veľké množstvo zásob
13. Vyrob 10x chlieb + vyrob 5x košík jedla + vyrob 4x sada nástrojov
14. Vyrob 5x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový) + vyrob 5x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
15. Vyrob 4x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový) + vyrob 4x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový) + vyrob 4x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový)
16. Vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový) + vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (2-dňový)
17. Získaj 14 relikvií
18. Vyrieš 16 stretov ALEBO kúp 16 VB
19. Vyskúmaj 1 technológiu ALEBO vylepši 1 budovu na level 12 alebo vyšší

Poznámky:
- úlohy v ktorých je možnosť výberu z viacerých zadaní sú označené
EL_akcia_ve_k_noc_2017_znak.png

- presné náklady v úlohách so zadaním „Získaj malé množstvo...“ závisia od vašej aktuálnej kapitoly
1. Dokonči všetky úlohy prvej sady

Po dokončení druhej sady obdržíme hlavnú cenu akcie.

Čo môžeme získať:
  • 1x mramorová relikvia
  • 1x oceľová relikvia
  • 1x drevená relikvia
  • 1x kryštálová relikvia
  • 1x zvitková relikvia
  • 1x hodvábna relikvia
  • 1x elixírová relikvia
  • 1x relikvia kouzelného prachu
  • 1x drahokamová relikvia
  • 2x kúzlo Magická výroba
  • 2x kúzlo Magické dary
  • 5 VB
  • 1x náhodná runa
  • Menhirok´s Barrow


Zoznam odmien:

EL_-_akcia_-_menhirok_2017_-_h.odmeny.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser13

Guest
Som čakal že ten bonus bude lepší no čo narobím.
Ale tá odmena po grafickej stránke je pekná.
 

DeletedUser13

Guest
Samozrejme aj ja budem plniť úlohy :)
Som na to expert že v polke eventu už úlohy ani nemám :D
 

DeletedUser21

Guest
@Imiris nie, hodnoty budovy budú stále rovnaké, závisia iba od toho v ktorej kapitole ju získaš. Potom keď už budú tie hodnoty pre teba nízke, treba kultúrne budovu postupne meniť za nové.
 

Shanigan

Lesný duch
No pracuje sa pracuje , som pri úlohe 9 no dnes zajtra mám voľno tak snáď ešte niečo stihnem dohnať :) Keď pracujem je to trošku horšie. Ale vďaka tomuto eventu aspoň som si vylepšila niektoré budovy . Som držgroš, tak som váhala či teraz ,alebo neskôr :p
 

DeletedUser329

Guest
Ja by som aj, ale Menhirok mi odmieta vziať obetné dary, konkrétne nápoje a pokročilé nástroje, ktoré v úlohe vyžaduje. Môžete mi poradiť, ako ho mám k tomu donútiť, alebo prehovoriť?
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
Ja by som aj, ale Menhirok mi odmieta vziať obetné dary, konkrétne nápoje a pokročilé nástroje, ktoré v úlohe vyžaduje. Môžete mi poradiť, ako ho mám k tomu donútiť, alebo prehovoriť?
veru, je tam min. jedna chybička v preklade - konkrétne úloha č. 13... pýta nápoje, ale v skutočnosti to má byť chlieb... ak by sa ti ešte také niečo stalo, dobre si prezri obrázok požadovanej suroviny, či korešponduje s názvom ;)
 

DeletedUser301

Guest
Tých chybičiek tam máte viac.... čert vem tie hodinovky ..... 15 minút či hodina ok... to je dajme tomu preklep, ktorý prehltnem.... ale pri 16 úlohe to nechce 9hodinovú výrobu a 24 hodinovú výrobu po trikrát ale 24 hodinovku a 48 hodinovku po tri
krát... a na to som sa nepripravila... takže môžem dva dni kysnúť a čakať..... to trošku naštve.
 

gmail

Lesný duch
...zuzi- tiez sa prave 48 hod idem vytesovat,o_O ale info o ulohach je z bety s poznamkou, ze po zavedeni do hry su mozne zmeny - nuz-ajhla zmena :D
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Čo sa týka prekladu som to 3x kontroloval :oops::oops::oops: hádam už nebudú chyby.

Čo sa týka z bety tak áno, úlohy sa môžu zmeniť, to čo je na bete nemusí byť u nás live.
 

gmail

Lesný duch
zlodeji pochytani, strazca prisne pokarhany, mohyla zasadena do koncepcie mesta :D ....kedy bude dalsia akcia ?:rolleyes:
 

Shanigan

Lesný duch
Hej gmail, neprovokuj. Nie každý má toľko času aby stihol všetko :D ja ešte mám 3 úlohy .... no ja by som si oddýchla . výskum, víly, zlepšovanie, otváranie provincií, turnaj a ešte aj event, no to je trošilinku veľa na moju ubohú hlavu :D Snáď stihnem tie tri úlohy čo najskôr, hoci budova tá asi zostane len v inventári ,miesta nemám :(
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ja som na udalosť nejako pozadabuol :D :D som na 14 úlohe, ale musím robiť aj dňové tie úlohy :D aaaa nejako sa mi nechce :D asi tento krát udalosť nedokončím :( :(
 
Hore