• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Menhirokovej udalosti

DeletedUser13

Guest
ja som pred koncom a to iba preto lebo som nerobil 48 hod výrobu :D
Idavis mal zastaralé info :D
 

DeletedUser91

Guest
...idem na 16. ulohu...ibaze odmena za splnenie nie je premna az tak motivujuca...:D
 

Imiris

Lesný duch
Mne sa ráno dokončí 16., potom to už pôjde rýchlo, len bude treba mrte surovín a miesto :) a môžem sa vytešovať :)
 

DeletedUser13

Guest
Event dokončený od 19 hod a to iba preto lebo som čakal na výrobu mramoru D:
 

DeletedUser369

Guest
To co je toto za hlupost.. ako mam dokoncit vyzvu ked moje najvyssie budovy su lvl 8 .. do levelu 12 mam asi este velmi daleko.. zda sa ze to niekto poriadne nevyratal. Dokoncenie vyzvy je tak mozne len pre hracov co to hraju uz dlho .. koncim 2 strom vyskumu (vyvoj) a k budovam alebo k technologiam lvl 12 som este pekne daleko.. dost na to ze ma vyzmykali zo zvyskov surovin posledne dva q. Ale ukoncit to niecim na co treba hlavne cas (nakolko vedomostne body sa uz proste kupovat nedaju v takom mnozstve) je uplne na vevericu. Nabuduce to bud upravte tak aby to bolo pre rozne vyspele mesta dostupne alebo to nedavajte vobec.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Je mi ľúto, že nie si spokojný s danou udalosťou, resp. úlohou, ktorú musíš splniť. Aby si nás pochopil, rozdelili sme niektoré úlohy na dve časti, jedna je ľahšia pre začínajúcich hráčov a druhá ťažšia pre pokročilých a opačne.

Pre teba je možno ťažké vylepšiť budovu na level 12, ale ľahšie vyskúmať technológiu, ale hráči, ktorí sú už oveľa ďalej (povedzme orkovia) majú oveľa ťažšie vyskúmať technológiu nakoľko potrebujú aj tovar danej rasy, ale je pre nich ľahšie vylepšiť budovu.

Snažíme sa vždy spraviť úlohy tak, aby každý hráč bol schopný splniť podobné úlohy. Ak sa ti to nepodarí teraz, pevne verím, že v udalosti, ktorá príde neskôr sa ti bude dariť viac ;)
 

DeletedUser13

Guest
Gratulujem, a si spokojný s odmenou ? :)
Vzhľadovo je pekná ale nemám ju kam strčiť čiže je iba v sklade. Ako ale prečo nedajú Event na Free Rozšírenie ?
S prepáčením všade se*ú iba budovy a kúzla ale čo je potrebné tak to nedajú na čo dávajú stále budovy nové a nové keď nie je možnosť si staré budovy uskladniť a nové postaviť ? Nemá to logiku.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Niektorí hráči, ktorí majú odomknuté všetky rozšírenia by nemali tým pádom odmenu :D
 

DeletedUser13

Guest
Aha a tí hráči čo nemajú prémiové budovy ale majú ten plán s turnaja im je na čo ?
či si s ním majú vieš čo ? :D
 

axa11

Lesný duch
Sander ber to tak,že ten plánik je iba niečo navyše čo nemuselo byť a rozšírenia no to fakt asi ťažko dajú stojí to dosť modrákov čím viac ich kúpiš ,takže neverím aby zase všetko dali zadara,aj tie budovy v eventoch niesú top budovy ale niečo medzi normal a modrákovými budovami čiže za looove .
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Čo Vám viem teraz povedať, že plánik určite dostane nejaké ďalšie využitie, alebo sa pridá vec podobná tomu čo bude slúžiť aj na iné veci ako prémiové, len treba si počkať :D
 

DeletedUser13

Guest
Čiže vieš niečo čo nie je nikde zverejnené hej alebo si to iba myslíš ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

gmail

Lesný duch
....:( ja nikdy neviem nic...ale to znamena, ze ani na mucidlach by zo mna nic nedostali a preto som vlastne hrdina cakatel... tiez dobre -nemoze byt kazdy moderator:D - a Sander.ty eventujes do zasob?:eek:
 

DeletedUser13

Guest
Tak ja robím každý event najprv ani z veľkej noci nemám nič postavené :D
Nie je miesto a nechcem zbúrať staré dekorácie :D
 
Hore