• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Evolúcii Fénixa

*Hawkins*

Lesný duch
ja osm si to prepočítaval a asi sa mi podarí dať fenixa na 9 level :D čo mi osobne stačí kedže mi ide len o tie kuzla na portal :D
 

Shanigan

Lesný duch
Gustík 9 alebo 10 ,nevyjde to :) A o to ide. Ale zase ak sa mi podarí dať ho na 8 fázu,to už je 200% výroby a to už je super ,plus po cca 11000 kusov železa a dreva tiež nie je na zahodenie :rolleyes:
 

Shanigan

Lesný duch
lenni, veď ich poctivo zbieram okolo mesta :p uvidíme . Momentálne zápasím o 8 fázu . Hm, iekto kto už má úplne vyvinutého fénixa ? Celkom rada by som jedného videla usadeného v meste .;)
 

Gustik

Tichý rytier
Tak kukni ;) tu obr. (a ak chces i animovany v meste)
 

Prílohy

  • fenix.jpg
    fenix.jpg
    289 KB · Zobrazenia: 76

lenni

Lesný duch
shani, viac ich je, čo majuna lvl 10. u nas v spolku zatiaľ tuším na lvl 8 najviac, ale elvent ešte trvá, tak sa uvidí
 

Shanigan

Lesný duch
Gustík dík za obrázok :) prekrásny fénix . Takže tak lenni sú to šikulkovia :) Ja momentálne ešte stále zápasím o tú 8 fázu :p dnes to bude a uvidíme ako ďalej .
 

TaLa

Mlčanlivý mních
Ahojte, myslite, ze aj po skonceni Evolucie Fenixa bude mozne ziskat Fenixove artefakty?
 

DeletedUser1095

Guest
Hm, tak som zvedavá komu sa podarí získať všetky 10 artefaktov :) ako počítam mne nie, ledaby sa Duch Elvenaru zľutoval a pridal mi nejaké nebeské podstaty :p Ak skončím v pohode event ,pri dobrom výbere truhlíc mám na 46 pierok .To znamená pierka na ôsmu fázu fénixa . Na deviatu a desiatu by som potrebovala ešte 120 pierok .....ak pri otváraní nezískam nejaké plus nebeské podstaty, potom bude môj fénix vyvinutý niekedy pri konštruktoch :)
Skôr si myslím že pokiaľ nedáš teraz 10 artefaktov nato aby si mala fénixa na max čo je 10lvl tak keď prejdeš do konštruktoch tak sa ti zväčší len kapacita a nie lvl tvojej budovy. Čiže ja ho mam na 9 lvl , viac sa mi bohu žiaľ nedalo dať a ani nedám pretože to nestíham, potreboval by som nato ešte 10 úloh, tak keď prejdem na orkov a upgradnem ho tak len tie staty mi zväčší ale stále mi ostane na 9lvl, čiže sa mi nezväčší na max lvl čo je 10.
 

DeletedUser1095

Guest
Ja to mám asi takto nejako, a za 9 dní nehrozí aby som to aj dal. Ak by som to dal to by som bol inak happy. ale trošku o tom moc pochybujem. Potrebovalo by to ešte aspoň 5 úloh po 65 nebeskej podstaty.
 

Prílohy

  • 21 pierok chyba.png
    21 pierok chyba.png
    325,4 KB · Zobrazenia: 68
  • faza 10.png
    faza 10.png
    278,8 KB · Zobrazenia: 66
  • fenix 9 lvl.png
    fenix 9 lvl.png
    273,6 KB · Zobrazenia: 66

Imiris

Lesný duch
Tak, aj keby sa dal získať len jeden v DS, tých zasa nebýva toľko, aby sme vedeli postaviť ďalšieho vtáčika :) a ja nového nepostavím skôr, ako budem mať ohnivého na max (posledný level mi chýba). Druhého by som postavila až vtedy, keď by som mala tak 8 artefaktov na sklade, čo bude asi tak...hm, asi nebude :D
 

Shanigan

Lesný duch
Ani ja nemám postaveného ďalšieho fénixa , a momentálne zbieram body na ten 9 lvl pre toho môjho zlatúšika .Desať by bolo jedine vtedy, keby som kúpila ďalšie diamanty ale to by bolo už veľa. Už teraz som investovala do tohto miláčika diamanty,ináč by som nebola tam kde som. Mám ešte 7 denných úloh, a aj keď zbieram nebeské podstaty okolo mesta, je to málo ... no nevadí, aj na 9 lvl je fénix pekný a užitočný.
Pozrela som znova fénixa a Nikoo má pravdu po evente ho už môžeme len vyvíjať , ako som pozerala tak aj to len mince a tovar . Percentá zostávajú :eek: No nič,bude ako nebolo :p
 

Shanigan

Lesný duch
Nikoo , šťastný to človek :p Ja som sa dostala po 9 fázu, od desiatej ma delí 26 lístkov a už aj denná úloha splnená . Čo už , nemôžem mať všetko
 

DeletedUser489

Guest
Neviem ci to bolo uz spominane alebo nie, ale planuje Inno v dalsich eventoch davat aj odznaky na vyvoj fenixa resp. budu tieto napr. ako odmeny za mapu v dobrodruzstve ? Alebo dalsie odznaky budu az o rok na dalsi fenixovsky event ?
 
Hore