• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Evolúcii Fénixa

Gustik

Tichý rytier
Ahojte chcem sa spytat, ze ked postavim vsetkych vtakov FENIXOV, budu sa mi vylepsovat na vyssi level vsetky naraz alebo len po jednom, ked na ich vyvoj pouzijem Artefakt fénixa, dakujem za skoru odpoved.

Ahoj, vsak toto nemyslis vazne? A pises to len v ramci srandy? Vyskusaj a a ked sa ti budu vylepsovat vsetky naraz tak to nikomu nehovor :)
 

AltairMiles

Ukecaný paladin
Prečo je potrebné od určitého času na získanie hlavnej ceny 30 pierok a nie 20 ako je všade písané??? Nemalo by to byť opačne so zvyšujúcim sa počtom hlavných cien by mal klesať počet pierok na ich získanie a nie ich ešte zvyšovať? To je teda motivácia.....
Zmena pravidiel počas prebiehajúcej udalosti je nespravodlivá voči hráčom. Ak niekto šikovný urobil úlohy za 2 dni a nazbierané nebeské podstaty minul, aby čo najrýchlejšie mal vyvinutého Fénixa, je vo výhode, pretože na hlavné ceny potreboval menej pierok ako hráč, ktorý tiež urobil úlohy za 2 dni ale je trpezlivý, počká si na potrebnú dennú odmenu, vývin Fénixa odloží na koniec udalosti a na hlavné ceny minie podstatne viac nebeskej podstaty, pretože niekto si to v Inno prepočítal a urobil zmeny, pričom nemyslel na hráčov... je dobré, že je viac úloh, ale majú byť dostupné všetky naraz a na začiatku udalosti, nie počas udalosti dopĺňať úlohy... pridajú úlohy, aby hráči získali viac nebeskej podstaty a potom pridajú 10 pierok na získanie hlavnej ceny... aký to má zmysel???
 
Naposledy upravené :

lenni

Lesný duch
Ahojte chcem sa spytat, ze ked postavim vsetkych vtakov FENIXOV, budu sa mi vylepsovat na vyssi level vsetky naraz alebo len po jednom, ked na ich vyvoj pouzijem Artefakt fénixa, dakujem za skoru odpoved.
Nie, určite sa ti nebudú vylepšovať všetky naraz. Artefaktov je ltt na vylepšenie jedného fénixa na najvyšší level.
 

DeletedUser289

Guest
Zmena pravidiel počas prebiehajúcej udalosti je nespravodlivá voči hráčom. Ak niekto šikovný urobil úlohy za 2 dni a nazbierané nebeské podstaty minul, aby čo najrýchlejšie mal vyvinutého Fénixa, je vo výhode, pretože na hlavné ceny potreboval menej pierok ako hráč, ktorý tiež urobil úlohy za 2 dni ale je trpezlivý, počká si na potrebnú dennú odmenu, vývin Fénixa odloží na koniec udalosti a na hlavné ceny minie podstatne viac nebeskej podstaty, pretože niekto si to v Inno prepočítal a urobil zmeny, pričom nemyslel na hráčov... je dobré, že je viac úloh, ale majú byť dostupné všetky naraz a na začiatku udalosti, nie počas udalosti dopĺňať úlohy... pridajú úlohy, aby hráči získali viac nebeskej podstaty a potom pridajú 10 pierok na získanie hlavnej ceny... aký to má zmysel???

Pár poznámok... Po prvé, truhlice pokojne môžeš otvárať aj v posledný deň, na to, koľko hlavných cien získaš to pravdepodobne nebude mať vplyv... Zvyšovanie počtu potrebných pierok nesúvisí s časom ale s poradovým číslom hlavnej odmeny... ak dobre vidím, prvých 20 je vždy za 20 pierok, až od 21. hlavnej odmeny sa počet pierok zvyšuje na 30. Po druhé... si si istý, že to zmenili až počas eventu? Priznám sa, že ja neviem, doteraz mi nenapadlo pozerať na ceny hlavných odmien, čiže je možné, že to takto bolo nastavené už od začiatku a nič na tom počas posledných updatov nemenili.
 

Dagmarka

Lesný duch
Ahojte chcem sa spytat, ze ked postavim vsetkych vtakov FENIXOV, budu sa mi vylepsovat na vyssi level vsetky naraz alebo len po jednom, ked na ich vyvoj pouzijem Artefakt fénixa, dakujem za skoru odpoved.

Ahoj..:) na vyššiu úroveň vylepšíš iba po použití artefaktu ... keďže získame pravdepodobne max. iba 10 artefaktov, na najvyššiu úroveň dostaneš iba jedného...-)
 

DeletedUser289

Guest
upload_2019-4-27_19-7-54.png
Tak tu 20. truhlicu ukazuje ešte za 20 pierok, 21. za 30...

A tiež si myslím, že keby to naozaj bolo od 6. hlavnej odmeny, niektorí z tých, ktorí majú už fénixa na 7 úrovni (alebo možno aj vyššie), čiže už majú aspoň 11 hlavných odmien by to spomenuli. Taktiež by to asi spomenuli na beta fóre (kde sa už event pomaly končí) a táto informácia by sa pravdepodobne dostala aj na Gems of Knowledge...
 
Naposledy upravené moderátorom:

lenni

Lesný duch
Zobraziť prílohu 1807
Tak tu 20. truhlicu ukazuje ešte za 20 pierok, 21. za 30...
popravde, v tomto som úplne mimo ale logiku to nemá, už len z toho dôvodu, že hlavné ceny nie sú truhlice.....každá druhá hlavná cena je artefakt, to by znamenalo, že 10 artefaktov získaš za 20 pierok a potom sa to zvýši na 30. čo tiež nemá logiku v tomto prípade...myslím, že hlavných cien je 20 :) Ale už pracujem na tom, aby som to presnejšie zistila....:)
Hádam som niečo úplne mimo nenapísala, pretože nie som technický typ :) Ale...no.....na oboch pohľadoch nie čo je :)...a pravda bude asi niekde uprostred...Tiež neviem úplne všetko :) Ale čo neviem, zistím :D
 

DeletedUser289

Guest
Aha, ja som napísal truhlicu... mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa... mal som na mysli hlavnú cenu... :)
 

lenni

Lesný duch
V pohode :D V obrázku máš chests takže si v podstate chybu neurobil :)nUž pracujem na tom, aby som zistila, kedy presne sa zvyšuje počet pierok. Ale podľa prvotných info čo mám, je to od šiestej hlavnej ceny....
 

DeletedUser289

Guest
No, som zvedavý na výsledok... Ten obrázok čo som pridal je screenshot priamo z herných súborov, a ak už nebudeme môcť veriť tým, tak čomu inému?
A len tak na okraj, nie je len 20 hlavných odmien, v súboroch sú odmeny až po 111. hlavnú odmenu
 

lenni

Lesný duch
no, je to možné...ten počet odmien...ak máš dosť peňazí na nákup podstaty za diamanty :D Ale ako hovorím...nie som technický typ, takže s týmto som sa obrátila na technikov, už si len na odpoved musíme počkať :)
 

lenni

Lesný duch
@TTTTancik takže...mal si pravdu. Nerada priznávam, omyl na mojej strane. Po 20-tich hlavných odmenách sa počet pierok zvyšuje automaticky. Za 20 hlavných odmien môžeme získať 10 artefaktov na vylepšenie jedného fénixa.....a kto bude teda chcieť viac, už 21-vá a ďalšia hlavná cena sú za 30 pierok :)
 

AltairMiles

Ukecaný paladin
@TTTTancik takže...mal si pravdu. Nerada priznávam, omyl na mojej strane. Po 20-tich hlavných odmenách sa počet pierok zvyšuje automaticky. Za 20 hlavných odmien môžeme získať 10 artefaktov na vylepšenie jedného fénixa.....a kto bude teda chcieť viac, už 21-vá a ďalšia hlavná cena sú za 30 pierok :)
Ďakujeme... :D Takže, pohoda... na 20 hlavnú cenu sa nedostanem... :D ešte by ma zaujímalo, či tento systém bol aj na Karnevalovom evente?
 

lenni

Lesný duch
No, event je stavaný tak, aby mal šancu každý a nemusel míňať diamanty (aj ked to nie je garantované, vždy to nejako záleží na kombinácii truhlíc a pierok a trocha aj šťastí ). A nie, v karnevale sa počet nezvyšoval, bol konštatntný počas celej udalosti...
 

DeletedUser595

Guest
Ďakujem za info.... a Gustíkovi palec hore, veľmi dobre som sa zasmial :D:D:D
 

Shanigan

Lesný duch
Hm, tak som zvedavá komu sa podarí získať všetky 10 artefaktov :) ako počítam mne nie, ledaby sa Duch Elvenaru zľutoval a pridal mi nejaké nebeské podstaty :p Ak skončím v pohode event ,pri dobrom výbere truhlíc mám na 46 pierok .To znamená pierka na ôsmu fázu fénixa . Na deviatu a desiatu by som potrebovala ešte 120 pierok .....ak pri otváraní nezískam nejaké plus nebeské podstaty, potom bude môj fénix vyvinutý niekedy pri konštruktoch :)
 
Hore