• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Evolúcii Fénixa

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Milí hráči, tu môžete diskutovať o evolúcii Fénixa - a povedať nám aj napríklad, ktorého Fénixa budete vyvíjať ako prvého :)
 

DeletedUser1095

Guest
Tak určite pozláteného fénixa, pretože sa to celkom hodí čo sa jedná produkcie. Jedine čo je na tom škoda je to krmivo ktoré musí byť aktivované. Na miesto 3.30h mohli dať 9 aspoň. Čo sa jedná vývoja s tým už mám problém, ešte 4 úlohy a už nebudem mať s kadiaľ brať nebeskú podstatu, čiže skončil som u 6ky vývoju. Povedal by som viac menej je to momentálne pay to win systém a nie je to fér :)
 

Shanigan

Lesný duch
Tak ja som tiež začala vyvíjať pozláteného fénixa. Síce som sa dostala len do 6 fázy vývinu, a možno sa mi podarí aj 7 fáza = mám už len denné úlohy . Ale aj tak mi dáva slušné bonusy :) Pri krmení mi dá +438 kusov cítiaceho tovaru pri 3 hodinovej výrobe. Manufaktúru mám na 24 level . Je to tých 125 % produkcie :) Bonusy sú takéto .

a tu je zase fénixík v tej 6 fáze :)
 
Naposledy upravené :

rybicka2

Ukecaný paladin
V mojom meste sa vyliahne vták ohnivák :D
Bola to dilema... No snáď neoľutujem a fénix bude dobrým pomocníkom v turnajoch :);)
fenix.png
 

DeletedUser1056

Guest
Prosim vas, dnesna denna uloha - "2x vylepsi budovy na uroven 3 alebo vyssiu". Co to mam vylepsit?? - vylepsil som dielne, obytne budovy, manufaktury na ocel. Co presne mam vylepsit????


Takze chyba v TEXTE ulohy. Vylepsit treba na LVL 4 a vyssie, nie na LVL3 a vyssie
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser32

Guest
ja som vylepšil dielne a započítalo mi to normálne
 

DeletedUser32

Guest
to áno tiež som sa čudoval keď mi to nezarátalo trojku :)
 

DeletedUser1095

Guest
Myslím si že niekto nepochopil názov tejto témy :), to ste skôr mali písať medzi denné úlohy :).
 

lenni

Lesný duch
Denné úlohy sú téma, založená hráčom, ale táto téma je založená moderátormi fóra. Skôr sa k tomu dostaneme my, ako moderátori, keď je to v tejto téme, ako v nejakej inej:) A na náprave sa už zapracovalo :)
 

Gustik

Tichý rytier
Prečo je potrebné od určitého času na získanie hlavnej ceny 30 pierok a nie 20 ako je všade písané??? Nemalo by to byť opačne so zvyšujúcim sa počtom hlavných cien by mal klesať počet pierok na ich získanie a nie ich ešte zvyšovať? To je teda motivácia.....
 

Prílohy

  • 30pierok.jpg
    30pierok.jpg
    95,6 KB · Zobrazenia: 81

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
Prečo je potrebné od určitého času na získanie hlavnej ceny 30 pierok a nie 20 ako je všade písané??? Nemalo by to byť opačne so zvyšujúcim sa počtom hlavných cien by mal klesať počet pierok na ich získanie a nie ich ešte zvyšovať? To je teda motivácia.....

zaujímavé....
 

VANDRAKSK

Šepkajúci golem
Ahojte chcem sa spytat, ze ked postavim vsetkych vtakov FENIXOV, budu sa mi vylepsovat na vyssi level vsetky naraz alebo len po jednom, ked na ich vyvoj pouzijem Artefakt fénixa, dakujem za skoru odpoved.
 
Hore