• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Elementálom

DeletedUser183

Guest
Otázka, ak dám všetok cítiaci tovar ako ponuku na trh - malá pravdepodobnosť, že mi to niekto vezme, keďže vyrábam platinu - tak sa mi nebude premieňať na bežný tovar 10% každú noc?
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Tak teraz aj ja budem potrebovať Vašu radu :)
Koľko neposilnených manufaktúr by som si mal postaviť? Viem, že sa dá cez obchodníka meniť, ale vieme ako to tam chodí :D :D 1-2 manufaktúry z každého neposilneného tovaru bude stačiť?
 

DeletedUser

Guest
Ahoj Kiwa, myslím že Ti budú stačiť 2 z príslušného k Tvojmu posilnenému... ostatok zameníš na trhu..:) aj tak to už teraz zaberá dosť miesta...-))
A jedna otázka odomňa... prosím Ťa kde nájdem nejaké info k novej rase?? vošla som síce len do elementálov, no som zvedává...:-D ..všimla som si že niektorí hráči na prvých miestach už majú postavené T2 na max a predpokladám že sa to už vzťahuje k novej rase...hľadám to tu aj na Bete, ale asi zle...ďakujem za odpoveď...-))
 

*Hawkins*

Lesný duch
Ked zvačšili mapu tak aj zvýšili limit provincií za ktoré možem dostávať rozšírenia? :D Ked nie tak zvačšenie mapy je celkom zbytočné pochybujem, že niekto kto má zdravý rozum vyhodí 6000 diamantov na 1 rozšírenie
 

DeletedUser

Guest
Ked zvačšili mapu tak aj zvýšili limit provincií za ktoré možem dostávať rozšírenia? :D Ked nie tak zvačšenie mapy je celkom zbytočné pochybujem, že niekto kto má zdravý rozum vyhodí 6000 diamantov na 1 rozšírenie

Podľa toho čo som sa teraz dočítala, tak sa pridá na rozšírenie mestečka celý jeden riadok...:))
 

DeletedUser13

Guest
Tak teraz aj ja budem potrebovať Vašu radu :)
Koľko neposilnených manufaktúr by som si mal postaviť? Viem, že sa dá cez obchodníka meniť, ale vieme ako to tam chodí :D :D 1-2 manufaktúry z každého neposilneného tovaru bude stačiť?

Ja mám 2 a stačí to.
 

DeletedUser13

Guest
To je úplne choré ako nech sa nehnevajú ale na čo mám ďalšie a ďalšie provincie keď nám neodomknú žiadne ďalšie rozšírenia s nich ? Až taký sú pažravý ?
 

Fleur

Lesný duch
To je úplne choré ako nech sa nehnevajú ale na čo mám ďalšie a ďalšie provincie keď nám neodomknú žiadne ďalšie rozšírenia s nich ? Až taký sú pažravý ?
no odomknú nám 2 rozšírenia z provincií... ale celý pás má tuším 11 :) mne už aj tak budu chýbať cele 2 pásy
 

*Hawkins*

Lesný duch
to je pekne že odomknu 2 rozšírenia :D takže za tuto novu rasu získam celkovo 3....blbé je že možem položiť ešte 6 :D takže týmto tempom ma bude iritovať ten pás na rozšírenia minimalne 2 roky
 

Fleur

Lesný duch
to je pekne že odomknu 2 rozšírenia :D takže za tuto novu rasu získam celkovo 3....blbé je že možem položiť ešte 6 :D takže týmto tempom ma bude iritovať ten pás na rozšírenia minimalne 2 roky

presne tak :( mna budu iritovať 2 pásy, a kedže si na mňa elvenaristi akosi za 2 roky nespomenuli so 100% zlavou na dia, ktorú iný dostávaju aj každý mesiac, tak im už nemienim dať ani cent :) takže egypt v mojom meste nehrozí... :oops::(:oops:
 
Hore