• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Elementálom

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
Milí hráči, v tomto vlákne môžete vyjadriť svoje pocity a názory z novej spriatelenej rasy Elementáli. Taktiež sem môžete smerovať všetky vaše dotazy ;)
 

*Hawkins*

Lesný duch
čo som videl obrázky budov tak sa mi celkom páčia kedže sa moc nelíšia od hobitích....som zvedavý ako to bude s tým novým tovarom :D jediné čo sa mi nepáči je, že nemajú dobrú kultúrnu budovu a 1 z divov čo sa mi najviac páči assi má úplne na nič bonus :D
 

DeletedUser635

Guest
ahojte, viete mi lopatisticky vysvetlit ako , kde , kedy stretnem spriatelenu rasu Elementálov???
 

DeletedUser635

Guest
prepáč ani to som nepochopil, akože teraz som za Elfa a mam dokončit komplet výskum a potom sa môžem rozhodnut íst za Elementála,či???
 

DeletedUser13

Guest
Nie ty sa nerozhodneš proste tam dôjdeš a zaberie ti to iba nejaké 2 roky ak si práve začal hrať :D
Je to proste výskum. Postupne sa ti bude meniť celé mesto s tým ako budeš napredovať.
Odporúčam ti popozerať si toto: Elvenar Wiki
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ako hovorí Sander, najskôr musíš prejsť celým výskumným stromom, aby si sa k Elementálom dostal. A áno zaberie to dosť času :)
 

DeletedUser13

Guest
Alebo presnejšie aké veľké máš bankové konto :D
 

DeletedUser635

Guest
ha ha jasne, ved o toto mi šlo aby som vedel o čom "točíte" s "Ementálmi" , som nový to vidíte; chytila ma tato hra i ked aj tak je postavená ked máš € máš výšší postup - budiš - nič nenamietam - nič nie je zadara...len mi prišlo lúto že sa musím dožadovat infošiek že E-Mentálci vlastne sú zaujímavý pre hráčov so zaujímavým € zdrojom alebo tými čo sú tu viac ako 2 až 3 roky (podla Vašich odpovedí).
ale nééém bojte budem toto hrat : dokial ma to bude bavit aneb...
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
@ElfArrow ak ti to dodá viac chuti, ani ja som sa ešte nedostal k Elementálom :) práve som len v kapitole drakov, takže tiež mám čo robiť aby som sa tam dostal ;)
 

Shanigan

Lesný duch
:) A koľkí to máme ešte len pred sebou :) ja sa práve pasujem so zemou lesných elfov..... ale je to pekné pozrieť si mestá tých čo sú už ďalej :)
prepáč ani to som nepochopil, akože teraz som za Elfa a mam dokončit komplet výskum a potom sa môžem rozhodnut íst za Elementála,či???
Mno a na túto otázku je odpoveď , ak hráš za elfa, budeš stále elf, len budeš putovať po krajinách iných rás a podľa toho sa ti budú budovy meniť :D ale stále budeš elfom :rolleyes: / a putovať budeš pomocou výskumu .../
 

DeletedUser635

Guest
dakujem šeckým ;)) za upresnenie-vysvetlenie, pochopil som vdaka Vam že v "strome výskumu" pribudli Elementálovia v rebríku na 12om mieste. Este raz velka vdaka prajem uspešne zdolavanie
 

*Hawkins*

Lesný duch
No uz sme natrafili na dost závažný problém s novou rasou a to je nedostatok zivice :D mam pocit ze 80% ludi vyrába len platinu a 19% mesačný kameň či ako sa to vola :D
 

DeletedUser234

Guest
tak ja budem patriť k tím 19-tim percentám, len ešte mi treba zopár vylepšení

mám otázku, ako sa dá navýšiť alebo nejak rýchlejšie vyrobiť, kúpiť, vymeniť, začarovať ... božská úroda ??? jediné čo vidím DIV ktorý ale odomknem až na konci elementálov a ten zníži pokles a za truhlicu výpomoci (čo je max 3 krát denne) dá nepatrné množstvo tejto úrody, alebo viete ešte o niečom?
 
Hore