• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Elementálom

DeletedUser13

Guest
Inak to sa súdruhom podarilo ! Ako mám získať živicu keď na trhu nie sú žiadne ponuky a každí ju zháňa a mne sa takto iba ničí môj T4 tovar a aj ničí manna čo by som inak použil na výskum ? Takže ako mám prísť k tovaru živica keď nikde nik nemá ? Naozaj toto bohovské riešenie nakoľko je to totálne nevyvážené. Tvorcovia očividne nepočítali s tým že neaktívni hráči dajme tomu mohli práve vyrábať živicu že ?
 

DeletedUser234

Guest
ak použijem kúzlo na manufaktúru na výrobu dreva, bude mať kúzlo vplyv aj na Elfskú stromovú živicu??? díky
 

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
Mám postavené všetky zhmotnenia elementalou.Esencia Elvenaru sa mi bude produkovať teraz ako sama?Každých 24 hodín,alebo ako to s nou je?
 

DeletedUser234

Guest
to by bolo super, v každom zhmotnení elementálov sú spodné 2 výroby ktoré vyrábajú Esenciu
 

DeletedUser91

Guest
Presiel som do ery elementalov...mozem uz vyrabat ako aj zelezo tak aj platinu...v sklade v mobilnej verzii mam iba kolonky ulozenia standartneho tovaru,ostatne suroviny a suroviny usadlosti...kam sa uklada vyrobeny tovar? Vdaka.
 

Fleur

Lesný duch
Presiel som do ery elementalov...mozem uz vyrabat ako aj zelezo tak aj platinu...v sklade v mobilnej verzii mam iba kolonky ulozenia standartneho tovaru,ostatne suroviny a suroviny usadlosti...kam sa uklada vyrobeny tovar? Vdaka.

musíš mať vylepšeného obchodníka

a aj cez hlavnu budovu vidíš tovar ale neviem ako je to v mobile
 

DeletedUser91

Guest
Fleur...velmi pekne dakujem za pomoc...uz som presnoril vsetko ale pozriet sa do hlavnej budovy ma nenapadlo...peknu hru vsetkym...:)
 

DeletedUser13

Guest
Tak Elementálov mám za sebou a boli naozaj zaujímavý a rád som si to čítal :)
 

DeletedUser234

Guest
aj ja som už na konci, ešte jeden výskum Staroveké divy ... a čo potom? ešte som v takej situácii nebol, ďalšia rasa asi v nedohľadne ... mám voľné miesto zastavať alebo šetriť, aj keď neviem na čo ...

ináč Elementáli je asi najkrajšia a čo sa týka výroby najzaujímavejšia a najlepšia rasa, môj názor, keď si spomeniem na trpaslíkov a hubičky, či čo to bolo :confused:
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
záleží či sa chceš zapájať do dobrodružstiev alebo udalosti, ak nie tak si to kľudne zastavaj, v ďalšej kapitole ale budeš potrebovať T5, tak s tým počítaj dopredu
 

DeletedUser278

Guest
Bude T5 nadväzovať podobne ako T4?
Myslím tak, že ak je T1 mramor, tak T4 je platina. Tak ak mám T2 hodváb, tak na tovar T5 budem potrebovať krištálové výrobne?
 

DeletedUser91

Guest
...a co po skonceni elementalov vyroba zivice bude este potrebna?...alebo bude podla vsetkeho potrebny dalsi tovar ako uz dony naznacil...
 

DeletedUser13

Guest
určite aj starý aj nový ale ja starý nevyrábam dokým nebude nová rasa lebo sa rozpadá
 

DeletedUser234

Guest
nevie niekto náhodou, kedy sa plánuje ďalšia kapitola? aspoň približne, či o mesiac, dva alebo na konci roka .... ? díky
 

DeletedUser13

Guest
Čítal som že vraj nová spriatelená rasa je už skoro dokončená ale že si na ňu ešte počkáme.
Viac žiaľ neviem.
 
Hore