• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. axa11

    axa11

    Kedže tu máme sezónu húb,tak som sa zameral hlavne na hubový les.
  2. axa11

    Potvrdená chyba Nenačítanie úlohy

    Aj keď som písal o tejto chybe v diskusii a nikto neráčil odpovedať,tak to napíšem ako chybu tu.Po aktualizácii na verziu 1.45 mám problém s úlohami,ktoré sa dajú odmietať a kedže často tieto úlohy točím, tak ma štve neustály reštart hry. Tu dám príklad : Po prvé mám úlohu niečo získať : Po...
  3. axa11

    Nezobrazenie turnaja v opere

    Po skončení turnaja tj.dnes 28.10. sa nezobrazuje celkový rebríček turnaja a v spoločenstve ho nenačíta. Mám win8 a ostatné je aktuálne.
  4. axa11

    Vylepšenie veľkosti oddielu

    Môže mi nikto vysvetliť či je to normálne aby pri vylepšení veľkosti oddielu sa sťažoval aj výkup provincií,akú to má logiku ?Takže ak nevynechávam vylepšenia, tak prakticky stále menej provincií dokážem vykúpiť,kedže nárast je riadne citeľný,toto naozaj musel nebezpečný matematik rátať a...
  5. axa11

    Potvrdená chyba Výroba vojakov

    Asi je to iba grafická chyba.ale dám tu obrázky posuvník ide, ale čas stojí správny čas.
  6. axa11

    axa11 -Letná súťaž

    Za siedmimi horami a piatimi potokmi,v jednom okresnom meste,žil čierna bača Maiga v krásnej útulnej farme s celým stádom oviec a valachov.Malo to však chybu ,začínala privatizácia a keď chcel získať kupónovú knižku potreboval kapitál,tak poslal valachov na zhromaždište stáda nech odtiaľ privedú...
  7. axa11

    Patriots.sk

    Ahojte,hľadám hráčov do spoločenstva samozrejme aktívnych nie sviatočných.Ak máte záujem píšte mi v hre.
  8. axa11

    axa11-Stavitelia

  9. axa11

    Opravená chyba Stavitelia

    No neviem či ma šáli zrak :D Zase sa zadarilo :D
  10. axa11

    Doplnenie prehľadu spoločenstva o rubriku Poznámky

    Takto si predstavujem doplnenie rubriky hádam netreba viac okolo toho písať.
  11. axa11

    Chatrč staviteľov

    Dlhodobo ma rozčuľuje aby som riešil v spoločenstve výpomoc týkajúca sa staviteľov.Ľudia tiež remcajú ,že budovu slabo rozoznať v meste,preto môj návrh nieje zložitý a určite pre grafikov nezvládnuteľný.Jedná sa o to aby Chatrč staviteľov bola viac kontrastná ku všetkým budovám v meste a tým...
  12. axa11

    Žeby náhoda....?

    No to som našiel vo svojom okolí,dávam do pozornosti názov mesta.Ešte jeden obrázok je, ale už mi ho tu nechcelo dať,žeby náhoda?
  13. axa11

    Zobrazenie prihlásenia v spoločenstve.

    Môj návrh je jednoduchý,a to aby pri otvorení menoslovu spoločenstva tam bol maličký krúžok pri mene hráča, ktorý by sa po prihlásení do hry rozosvietil a tak ako veliteľ by som vedel kto hrá a kto nie,to hlavne kvôli prehľadu o aktivite hráčov v spoločenstve.Riešenie by som nechal na tvorcov...
Hore