• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Doplnenie prehľadu spoločenstva o rubriku Poznámky

Ste za pridanie tejto rubriky do spoločenstva ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    7
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

axa11

Lesný duch
Screenshot_3.jpg


Takto si predstavujem doplnenie rubriky hádam netreba viac okolo toho písať.
 

Imiris

Lesný duch
stačilo by to mať aj veliteľovi, aby to zasa neodhaľovala súkromné informácie všetkým..:)
 

Shanigan

Lesný duch
Imiris, aj teraz ak musí odísť na dlhšie člen spoločenstva , tak to oznámi veliteľovi alebo členom vedenia :) takže oni to vedia aj teraz. Ide skôr o to, aby to vedeli aj ostatní členovia a zbytočne nečakali alebo nepísali niekomu kto nie je prítomný :) No dovolenka nie je tajná a nemusí sa tam napísať napríklad som na operácii, ale stačí nebudem prítomná ,že ? :) ide skôr o to, aby sme vedeli kto zo spoločenstva by mohol byť po ruke ak potrebujeme pomoc ... :)
 

axa11

Lesný duch
Tak samozrejme som mal na mysli,že si to bude písať každý sám čo potrebuje a ono stačí aby to videlo iba konkrétne spoločenstvo a ľudia mimo spoločenstva by túto rubriku nevideli.
 

DeletedUser13

Guest
Jednoznačne som za uľahčilo by to robotu a aj dopredu by sme vedeli rozvrhnúť veci s tým spojené atď
 

axa11

Lesný duch
kokso, no neviem kiwa žiješ ?Aj sa vyjadríš ? či kašleš na to a zbytočne tu niečo dávať ?
 

DeletedUser381

Guest
U nás v spoločenstve si píšeme do nadpisu "dovolenka" takže členovia spoločenstva to vidia. My ľudia sme vynaliezaví:)
 

DeletedUser478

Guest
no bolo by vhodne aby sme vedeli kto je aktivny ... kedy hral naposledy alebo ako dlho nieje pritomny .... dost to chyba a tazko hladat potom kto je tu :(
 

axa11

Lesný duch
No pre lepší prehľad,čo som hral jednu hru tak aktivitu ukazovalo krásne.Kto bol aktívny denne,bol pri nom zelený bod,ak sa neprihlásil viac ako 24 hod bola farba červená, no ak sa neprihlásil týždeň tak bola farba čierna a hneď človek mal prehľad,lebo naozaj sa nedá ani tu v hre niekedy hneď postrehnúť ak niekto nenapíše a prestane hrať či je aktívny či nie,či má problémy atď.To by určite pomohlo v rozhodovaní vedenia spoločenstva čo s hráčom.A ako som už raz písal,dávať príkazy do chatu je naozaj nepohodlný,zastaralý systém s čias Dosu a to naozaj neukazuje aktivitu.
 

Shanigan

Lesný duch
Aha takto sa myslelo aktívny axa11 ,ale to išlo myslím nie o cechovných hráčov ,či ? aj ja som hrala hru, kde sa to takto ukazovalo ,ale tam bol zoznam priateľov . tu také niečo nie je , tam kde ja som hrala tá aktivita bola preto dôležitá, lebo sa mohlo pomáhať len určitému počtu hráčov a tak sa pomáhalo tým čo sú aktívni, lebo tí vracali tú pomoc. Ale tu ? Pri spolupráci je to bez predmetné, vracia sa pomoc tomu kto nám dal pomoc, ako to ja vidím pri cudzích. alebo aj pre niečo je potrebné vedieť či je niekto aktívny ?
 

axa11

Lesný duch
išlo o hráčov v cechu,spolku,jedno ako sa to volá :)Ja dávam výpomoc všade,nepozerám ani u cudzích,kto dal kto nie.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore