• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Vylepšenie veľkosti oddielu

axa11

Lesný duch
Môže mi nikto vysvetliť či je to normálne aby pri vylepšení veľkosti oddielu sa sťažoval aj výkup provincií,akú to má logiku ?Takže ak nevynechávam vylepšenia, tak prakticky stále menej provincií dokážem vykúpiť,kedže nárast je riadne citeľný,toto naozaj musel nebezpečný matematik rátať a hlavne,že k tomu ešte dokaličili div na šúrky.
 

DeletedUser518

Guest
Nerozumiem otázke. Náročnosť stúpa? V tom vidíš problém, či? Ďakujem.
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
vylepsenie velkosti oddielu na mape sveta neovplivnuje vykup tychto provincii, jedine kriterium ktore ovplivnuje mnozstvo surovin na vykup na mape sveta je cena za kolko si danu provinciu preskumal, v turnaji to funguje inak, tam to ovplivnuje cenu vykupu
 

axa11

Lesný duch
No a turnaj nie sú provincie? Je to na hlavu,ked jedno vylepšenie navýši výkup o 8 percent cca ,ked už piata,šiesta pýta toľko čo skoro provincie v 12 rade??Mne nenabehne vyššia výroba všetkých surovín v každej kapitole a takto ma hra tlačí bojovať ked aj nechcem a ani sa bojovať iba nedá, takže musím kombinovať ak niečo chcem nahrať.Takže hráči čo vynechávajú,ktoré sa dajú a nie sú ešte daleko vo vývoji tak to majú omnoho ľahšie,Proste ja tu vidím veľký nepomer medzi kapitolami a výskumom.
 

DeletedUser552

Guest
myslim ze s tym nikto nebude nic robit :) mne bolo v inej teme vysvetlene ze toto je fantasticky svet kde ho mas vnikat ako realitu a nie len sa driapat po rebricku :) vychadza mi z toho ze kto je netrpezlivy a ma na to moze si kupit diamanty a takto postupovat a mastit si ego :) princip vsetkych hier na nete :)
aj ja vidim obrovsky nepomer vo vyskume a napredovani, ale poznatok ze za kolko preskumam provincie ma vplyv na vykup a azrejme aj na silu armady je dobry. Asi prestanem nejaky cas na mape sveta bojovat a potom vyluskam provincie lahsie? hmm ale neda sa lebo prieskumníci ma nepustia dalej, bludny kruh.
SUMA SUMARUM: MUSIM PRESTAT RIEESIT ELVENAR AKO NEJAKU SUTAZ, MUSIM TO BRAT AKO ZABAVU NA VOLNE CHVILE A POKEC S PRIATELMI A VYKASLAT SA IM NA EVENTY AJ ZBIERANIE BODOV :)

toto je navod pre vsetkych nervakov asi :D prijemnu hru prajem a neminajte zbytocne na take blbosti :) radsej pozvite partnera na vylet alebo dobru veceru :p
 

DeletedUser552

Guest
Mam este otazku:

vyskum velkosti oddielu ma vplyv aj na oddiel v turnaji?

nemam tolko casu nad tym sediet a analyzovat. Poradi niekto?
 

axa11

Lesný duch
No myslím,aby to bolo spravodlivé pre všetkých,hlavne kvoli turnaju,tak by vylepšenie oddielu malo byť tak,aby bolo nutné ho vyskúmať a nedalo sa vynechávať.
 
Hore