• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Zobrazenie prihlásenia v spoločenstve.

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

axa11

Lesný duch
Môj návrh je jednoduchý,a to aby pri otvorení menoslovu spoločenstva tam bol maličký krúžok pri mene hráča, ktorý by sa po prihlásení do hry rozosvietil a tak ako veliteľ by som vedel kto hrá a kto nie,to hlavne kvôli prehľadu o aktivite hráčov v spoločenstve.Riešenie by som nechal na tvorcov hry .Myslím,že časy Dosu sú preč aby som zisťoval aktivitu príkazmi v chate.
 

DeletedUser86

Guest
ja to riesim jednoducho, sledujem susedsku vypomoc v spolocenstve
 

axa11

Lesný duch
Ano sleduješ, ale to nerieši stav keď potrebujem vedieť kto je momentálne na hre a kto nie.
 

DeletedUser184

Guest
budu lepsie tie koliecka alebo ikony ktore hlasia aktivitu hracov
 

Shanigan

Lesný duch
Tak toto je dobrý nápad axa11 . Ja nie som veliteľ, ale zišlo by sa to aj radovým hráčom . Keďže mnohí hráme a medzi tým robíme aj iné činnosti, nie hneď odpovedáme na otázku v chate .Teraz nevieme či ten koho sa pýtame, alebo komu sme poslali správu je v hre, alebo nie . A potom sa môže stať že sa niektorí členovia zbytočne urazia ,ak nedostanú odpoveď . V iných hrách sa to ukazovalo v zozname hráčov. Tu by sa to tiež mohlo nejako označovať , jedno ako :)
 

axa11

Lesný duch
Tak ono sa to dá zistiť príkazom ,ale prečo by som ustavične zadával príkaz do chatu aby som zistil kto je momentálne na hre. Je to nepraktické, preto ten návrh.
 

DeletedUser184

Guest
/who to je trochu blbe davat stale do chatu potom by som tam mal sa me kody :)
 

DeletedUser86

Guest
ja ostavam pri tom /who , mne to vobec nevadi a rozhodne by som zmenu nepodporila, to ak uz nieco robit s prikazom tak je to "whisper", ten je neskonale neprakticky, tazko a komplikovane sa sepka spoluhracom, najma takemu co ma nejake znaky v mene. Takze prikaz na zistenie, kto je online je trivialny a nerobi mne osobne ziaden problem. A hlavne uspesny hrac nemusi byt neustale online takze je to aj bezpredmetne (pokial nieco nepotrebujem od hracov)
 

axa11

Lesný duch
Twohearts ked tebe to nevadí, tak mne ano, totiž som starší potrebujem okuliare ked niečo idem písať a za druhé hádam nežijeme v počítačovom praveku aby sme zadávali príkazy ručne a ešte v hre. Vieš po 25-tich rokoch hrania rôznych hier na rôznych platformách hádam viem niečo o prívetivosti ovládania.
 
Naposledy upravené :

Shanigan

Lesný duch
No neviem prečo by som mala zadávať kód ak chcem zistiť kto je online. a prečo twohearts píšeš o úspešných hráčoch, to len s nimi komunikuješ ? S tými menej úspešnými alebo nováčikmi nie ? Mne to problém robí , nejde predsa len o veliteľskú funkciu, alebo áno ? Aj my radoví hráči by sme radi zistili kto je a kto nie je online, bez zbytočných problémov.... vraj príkazy :eek: fakt som ich naposledy použila pri DOS :rolleyes:
 

DeletedUser86

Guest
bolo to myslene tak ze hra je postavena sposobom ze v nej netreba travit vela casu online aby hrac podal dobry vykon a udrzal sa na top prieckach v tabulke, napriklad top 100
 

MajaR

Lesný duch
páčila by sa mi možnosť vidieť kto je na hre...ale chýba tu spodná lišta s priateľmi a susedmi ako je to vo FOE. Ale ani tam nezaviedli túto fuknciu (kým som hrala ). Často som tam navrhovala aby svietilo napr. zelené svetielko pri obrázku hráča ( tak ako to je tu na fóre ) . Ale nič sa tam nezmenilo a neverím že to zavedú tu :(
 

Shanigan

Lesný duch
MajaR, ale za pokus to stojí :) čo ak ...
twohearts chápem čo myslíš, ale nie všetci sa ženieme do prvej stovky :D ani ja netrávim pri hre veľa online, a práve preto by bolo dobré vedieť kto je prítomný a kto nie :) Veď darmo napíšem niekomu ak ten nie je prítomný . A potom môžem čakať a zbytočne:p a keďže aj správy aj chat občas blbnú / napríklad nevidno novú správu , ani po viacerých restartovaní hry... občas :oops: ak niekto nie je online keď správa má prísť /.
 

DeletedUser184

Guest
sak sa ukludnime, kazdy ma svoj nazor ked twohearts
si mysli ze je to teraz lepsie tak pre nu mozno ale bolo by praktickejsie mat pri mene zeleny kruzok aby sa vedelo kto je online
tie kod&y su tiez v poho ale je to trosku zdlhave ked to tam napisem raz a o dve minuty druhy raz tak uz su tam uplne iny hraci tak nestiham ih oslovovat.
 

DeletedUser234

Guest
tiež som za to, poprípade vedieť či bol hráč prihlásený a či mi odklikol výpomoc, taktiež pri susediacich hráčoch, že mi pomohol viem až keď mi pomôžem ja
 

DeletedUser234

Guest
pozerám že sa tu nevyjadril nik z "vedenia", či sa nápad ujal alebo nie, podľa mňa ONLINE bodka je pre programátorov 5 minútová robota ...
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Nechal som priebeh diskusii. neviem či je to až tak nutné. Podľa výpomoci vidíš ktorí členovia sú aktívny.

A keď chceš vidieť kto je online stačí v chate napísať príkaz "/who" a zobrazí vám online ľudí.
 

DeletedUser208

Guest
este jeden teda dva prikazy su funkcne a to /help, a ukaze vam funckne prikazy, a pre sepkanie treba do chatu zadat /w<meno hraca> a mozte si sepkat :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore