• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k pochodu stád

DeletedUser395

Guest
ak postavis tu budovu ziskas 10% bonus na utok pre magov, ak postavis 2 budovy tak to bude 20%, trva to len 5 dni a potom budova zmizne z mesta navzdy

vdaka za info , takže v podstate len taká jednorazová vec to je , akurat tak na 1 turnaj , kedže je to 5 dní a potom to zmizne .
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ahojte, chcem sa opytat, ak nechcem tu 1. hlavnu cenu za 250 cukrikov, ale len tu 2. za 400 cukrikov, stači mi ziskat 400 cukrikov, alebo musim ziskat 650 cukrikov?

Musíš najskôr splniť prvú cenu a potom až druhú, samozrejme prvú budovu postaviť nemusíš.
 

DeletedUser13

Guest
Ako sa vám darí ? Na akej úlohe zatiaľ ste ? Získali ste si už dač ?

Najprv ja som na úlohe
36. Vyrob 40x chlieb + získaj nejaké množstvo zásob
Ale dnes skončím na úlohe
38. Vyrob 10x košík jedla + získaj nejaké množstvo zásob

A zatiaľ som neskúšal šťastie ale večer skúsim zatiaľ mám 700 Repy :)

A čo vy ?
 

Imiris

Lesný duch
Ja som na tej istej ako Ty Sander :) Už som 5x vyberala, 2x som mala štastie na 25 VB, mám jednorožca (toho som chcela, páči sa mi) ostatné mi neutkvelo :)
 

Shanigan

Lesný duch
no ja som na 23 tej úlohe, akosi mi ušlo, že aj druhýkrát treba 2x kúzlo zásob, tak teraz musím čakať :D chcela som tú prvú denú odmenu, nejakú lúku :p lebo dávala populáciu, ale minula som 200 repy a nič :( teraz ju len zbieram a zbieram . myslím , čakám kedy bude zase niečo čo dáva ľudí :)
 

Imiris

Lesný duch
Ja zasa nechcem zbytočne budovy, čo dávajú ľudí, lebo keď už budú kultúrne slabé, bude boj ich nahradiť :) ako Menhiroka...:)
 

gmail

Lesný duch
akurat plnim 38.ulohu - zatial mi padali len relikvie a kus runy ...nic moc...teraz mam dakych 350bodov tak zbieram a pockam na "populacne zahrady" ak budu :D

Trocha som sklamaný :(. čakal som že ako na Veľkú noc bola výzdoba dookola mesta tak to spravia teraz aj tu. Ale ono nestalo sa. A to tam mohli kľudne dať tie divoké zvieratá ako čo sa dajú teraz vyhrať alebo hoc čo iné a ono nič :(. A to sa mi tak páčilo čo bolo na Veľkú noc.
no veď tot to ........a.ta kdeže sa nám ovce?.....kdeže sa nám stáda?......kdeže sa nám honosné záhrady?

mna este zaujimaju ti multiplikatori...to akoze najvyhodnejsie je to postavit pred turnajom-zahrat-a potom uz nic?
 

DeletedUser13

Guest
Tak ako som napísal skôr že večer až kliknem truhlu tak sa stalo :D
Spravil som 3 x po 50 repy a dostal som
Za prvý Klik
1fvIMjPtRKejcXiqw6KOHg.png

Za druhý Klik Relikvie ocele
a za Tretí Klik
1fvIMjPtRKejcXiqw6KOHg.png


Čiže ja som spokojný :D

// EDIT //
mna este zaujimaju ti multiplikatori...to akoze najvyhodnejsie je to postavit pred turnajom-zahrat-a potom uz nic?

Presne tak tá budova po uplynutí časového limitu zmizne a neostane po nej ani tieň.
 

DeletedUser13

Guest
Tak to je samozrejmé keď zmizne :D
Ale najskôr by som to miesto musel mať :D
A určite do toho investovať nebudem tak isto ako do budov čo produkujú tovar pre mňa je to Useless (Nepotrebné)
 

DeletedUser206

Guest
V dnešnej dennej odmenej je v popise bonus sa môže zaplniť??? To je čo za preklad? Z toho nie je jasné vôbec nič. Nemalo by tam byť skôr Bonus sa sčítava? Alebo niečo podobné čo je samozrejme výstižnejšie :)
 

Shanigan

Lesný duch
Ja zasa nechcem zbytočne budovy, čo dávajú ľudí, lebo keď už budú kultúrne slabé, bude boj ich nahradiť :) ako Menhiroka...:)
máš pravdu, ale žiaľ mám málo ľudí a musím vylepšovať veľa vecí o_O takže sa mi viac zídu budovy s ľuďmi. a kultúru zase budovy aspoň čo som doteraz videla nedávajú takú veľkú kultúru pre mňa a teraz /hajaj , pred pár desiatkami levelov by som ich brala so všetkými desiatimi :D / No ale uvidíme,doteraz som skúšala len tú prvú budovu, nič, tak čakám ..
a má pravdu sander aj gmail , nejaké stáda, či ovce by sa ako výzdoba zišla :D ale pokiaľ pamätám okrem veľkonoc ani na zimný event ani na haloven nebolo mesto vyzdobené...
 

DeletedUser13

Guest
Nie nebolo vyzdobené ale myslel som si že Veľká noc bola iba začiatokom ale očividne asi aj koniec výzdoby

// EDIT //
Tak splnil som si svoj milník :D Som na úlohe 54. Získaj 3x kúzlo Sila zásob :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser285

Guest
Ahojte, teraz nik nevypátral zoznam obrázkov - objektov pre denné odmeny, ako v prípade zopár minulých eventov? Resp. vie sa, či bude alebo nie?
(tá /ne/výzdoba okolia no jo, dodá tomu šmrnc a celkovo v tejto hre postrádam nejaké potvorky pomimo mesta, v ktorom sa síce motkajú bytosti, ale vôkol keby pridali aspoň ako dali v Empire tu a tam jelene srnky prelet dravého vtáka hmmm...takže spraviť to vedia a prečo v Elvenare tak pusto, radšej hopsajúcu zver, zajov, veverky, a i., než tiene pohyb. sa oblakov :-/ - pred mesiacmi som takéto blabla v ang. šupol na ich FB, aj s niekoľkými návrhmi a časom sa zopár z nich do hry zaviedlo hh, napr. som vytkol krepé posúvanie sa v hre len ťahom myši a o pár dní v aktualizácii bol pridaný pohyb šípkami na klávesnici - no len na Mape a prečo v meste nie :X tak ešte to očakávam kedy konečne, veď isto nie len ja som pri tom ťahaní myšou naprieč mestom smerom ku chcenému objektu nechtiac čosi iné odklikol, či už u seba zlato/zásoby a pri takmer plnom sklade tisíce z nich fuč, alebo pri návštevách miest odklikol iný objekt než má hráč v názve kvôli tomu krepému posúvaniu sa, eh)

Želám pohodu a zdar.
 

DeletedUser13

Guest
Oni moc asi nerozmýšľali že ? :D Som na úlohe
66. Vyrob 60x chlieb + získaj nejaké množstvo zásob
zSgzea0ITTChSmnTM8S6zg.png

A chce to peknú sumu zásob a potom sú hneď ďalšie 2 úlohy ktoré budú chcieť minimálne o 100K viac.
Ako trocha sa prepočítali si myslím. A navyše aj na konci sú presne tieto 3 úlohy a tam si už predstavujem že bude suma 1 Milión zásob na každú úlohu.
 
Hore