• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Zmeny v turnajoch

DeletedUser86

Guest
ja som velmi spokojna ako to zmaklo nase spolocenstvo. Nikoho som k turnajom nenutila, je to kazdeho osobna preferencia. Ja turnaj hrajem lebo jednak VB a jednak body do rebricka, samotne boje ma uz po prvom velkom update vobec nevzrusuju... idme automat a bezne provincie vykupujem. A ti hraci co u nas turnaj nehraju maju logicky viac produktov na zamenu co som si vsimla takze prinosom by som povedala je kazdy aj ked to v tabulke vidiet byt nemusi. Potesim sa ak raz ako spolocenstvo dosiahneme vsetky odmeny ale turnajov je kopec a skusat mozme donekonecna :) Snas system odmien takisto vylepsia a urobia ho zaujimavejsim. No vsimla som si ze niektori hraci u nas maju magycke budovy a rada by som im dopriala prvu odmenu.
 

Shanigan

Lesný duch
kiwa, ale aj doteraz to je príliš blízko :D ak chcem dostatok výroby ,zostáva len vynechať dva turnaje a zbierať tovar. Ale napríklad ja mám mramor a drahokam, to je o dušu . Ja ešte nemám strop z posilnenia :)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Tiež som uvažoval nad možnosťou vynechať 1 turnaj a dozbierať, lebo som už v 5 provincii nemal ani svoj posilnený tovar :D
 

DeletedUser138

Guest
Mne sa nove turnaje pacia viac ako predosly system... iba jedna vec je hlupost - ze medzi turnajmi je iba 1 den prestavka. Ked je niekto kto chce hrat naplno kazdy turnaj tak podla mna nema sancu "zregenerovat" za 1 den... ja vsak uz nejaky cas razim strategiu, ze hram iba turnaje na ktore mam posilnenie cize mi to az tak nevadi.

V susedstve som mal dost lezernych spolupracovnikov :D Cize takto ked to je v klane sa mi to paci... navyse... som dost sutazivy a velmi sa mi paci priamo sa porovnavat so spoluhracmi v ramci klanu ;-D

kiwa, mna by tiez zaujimal tvoj nick v hre, vari sa zan hanbis? :D Aspon prezrad, ci si do top 10 hh....
 

Shanigan

Lesný duch
Kiwa prečo nechceš aby sme to vedeli ? :D Ináč nemusí byť niekto v top 10 aby bol dobrý CM :) tí na čele ani nemajú čas na podobné srandičky, musia si predsa obhájiť miesto na čele :)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Nehrám to od začiatku :p Aby som nebol spamovaný hráčmi. Niektorí sú leniví napísať na hernú podporu tak skúšajú súkromné správy tu. Keby prezradím nick tak by písali len tam ;)
 
Hore