• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
Tú zvolenú cestu môže vyklikať niekto z veliteľstva?
Počas Dobrodružstva spoločenstiev si každý Veliteľ a Zástupca Veliteľa môže zvoliť cestu dobrodružstvom, vyznačenú rôznymi farbami. Táto cesta bude viditeľná pre všetkých hráčov v spoločenstve a mala by oveľa uľahčiť spoločné plánovanie.
Zvýraznená cesta nemusí byť povinná, ale pomôže starým i novým členom Spoločenstva pracovať ako tím a úspešne a koordinovane dokončiť Dobrodružstvo.
Veliteľ a Zástupca Veliteľa nájde možnosť Zvýraznenie cesty hneď na začiatku každého Dobrodružstva v dolnej časti okna Dobrodružstva spoločenstiev.
 

Lelira3

Lesný duch
Počas Dobrodružstva spoločenstiev si každý Veliteľ a Zástupca Veliteľa môže zvoliť cestu dobrodružstvom, vyznačenú rôznymi farbami. Táto cesta bude viditeľná pre všetkých hráčov v spoločenstve a mala by oveľa uľahčiť spoločné plánovanie.
Zvýraznená cesta nemusí byť povinná, ale pomôže starým i novým členom Spoločenstva pracovať ako tím a úspešne a koordinovane dokončiť Dobrodružstvo.
Veliteľ a Zástupca Veliteľa nájde možnosť Zvýraznenie cesty hneď na začiatku každého Dobrodružstva v dolnej časti okna Dobrodružstva spoločenstiev.
No len na Bete to fungovalo len na PC
 

Lucienne

Mlčanlivý mních
Ahojte, chápe niekto zmyseľ tej úlohy s dopĺňaním jednotky ? Vzhľadom k tomu, že event je spravený na priame pridávanie jednotky do army a nie bonusu do inventáru.
 

Lelira3

Lesný duch
Ahojte, chápe niekto zmyseľ tej úlohy s dopĺňaním jednotky ? Vzhľadom k tomu, že event je spravený na priame pridávanie jednotky do army a nie bonusu do inventáru.
Ja to chápem takto - tie odmeny čo dostávaš do inventara
IMG_20210418_212442.jpg
 

Lucienne

Mlčanlivý mních
Ja to chápem takto - tie odmeny čo dostávaš do inventaraZobraziť prílohu 3294
Ďak, tak som chápala a už naskočilo ako denná odmena,.tak je len raz za čas. Nepáči sa mi tá úloha, viem že tam je i druhá možnosť, ale nie každý máme stále na vyjednávanie, aby sme dokončili event je tam toho dosť, ešte keď som tam na začiatku a ten bonus minulý event neviem či mi vôbec padol,...a keď padne i tak ho hneď miniem. :D
 

Eilean

Neumlčatelný kňaz
Event Záhrada kráľovny víl by mal začať 4.5.2021
Budova "Stajňa pre čmeliakov" má produkovať nejaký hmyz:
mc-lm-small.png

To je nejaké vojsko?

Este mam prosbu k tomu vlaknu s dennymi odmenami. Popisy denych odmien pre dni 1-8 a 10 obsahuju jednu tabulku, je pekna. Pre dni 9 a 11-16 obsahuju dve tabulky pod sebou (jedna pre kapitoly, druha pre produkciu) a tie stlpce su niekedy uplne uletene (extrem su 13. Stanky kolacov a 12. Ludova kapela), zle sa hlada, co budova vyraba pre tu-ktoru kapitolu. Pritom by stacilo zeditovat BB kod spravy a odstranit tri riadky

[ /TABLE]

[ TABLE]

uprostred medzi tymi 2 tabulkami. Potom budu stlpce v jednej tabulke a krasne licovat.
 
Naposledy upravené :

Eilean

Neumlčatelný kňaz
Len jedna otázka: čím sa meria "Progress in the Event"? Počet splnených úloh, získaných kvetiniek, artefaktov, iné?
 

Eilean

Neumlčatelný kňaz
Aha, takže tých obvyklých 20 krokov (paličky, kvetinky, atď.) na jeden artefakt či inú cenu.
Ď.
 

Dagmarka

Lesný duch
Na Betu prišla :

Letná udalosť 2021

1624547381689.png



Predpokladaný termín: čoskoro

Všetky nové budovy z tejto udalosti budú zverejnené ako vždy.

Okrem novej témy a grafiky tejto udalosti je novinkou aj nová rozvinuteľná budova, ktorá poprvýkrát prináša prepínateľný systém produkcie - podobne ako trhoviska od úrovne 6.

Podobne ako predchádzajúca udalosť, aj táto prináša ligy s novými odmenami a novým finálnym avatarom:

1624547524466.png
 
Naposledy upravené :
Hore