• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

Lelira3

Lesný duch
IMG_20201217_010742.jpg
 

Dagmarka

Lesný duch
Na bete sa začalo nové kolo dobrodružstiev spoločenstiev (verzia F, teda tá, čo naposledy).

1. mapa
  • 10x zosilovač (10 min)
  • 1x Mobilná knižnica
  • 1x staroveká vedomosť (15)
2. mapa
  • 2x staroveká vedomosť (20)
  • 1x Karnevalový artefakt
  • 15x zosilovač (30 min)
3. mapa
  • 1x Obrie ruské koleso
  • 1x Karnevalový artefakt
  • 25x zosilovač (45 min)

Odmeny za umiestnenie sú rovnaké ako minule.

Ďalšou novinkou je obmena odmien vo veži:

V tejto chvíli ešte nie je jasné, či sa nové budovy pridané do craftingu budú objavovať aj hráčom, ktorí ich už v meste / inventári majú. Zároveň sú zrejme všetky tieto zmeny naplánované až po dobehnutí súčasného cyklu s artefaktmi na fénixa.

V neposlednom rade, Innogames plánuje pre rok 2021 spustenie niekoľkých nových titulov, výhradne zameraných na mobilné zariadenia.
 

Aireen

Neumlčatelný kňaz
Na bete sa začalo nové kolo dobrodružstiev spoločenstiev (verzia F, teda tá, čo naposledy).

1. mapa
  • 10x zosilovač (10 min)
  • 1x Mobilná knižnica
  • 1x staroveká vedomosť (15)
2. mapa
  • 2x staroveká vedomosť (20)
  • 1x Karnevalový artefakt
  • 15x zosilovač (30 min)
3. mapa
  • 1x Obrie ruské koleso
  • 1x Karnevalový artefakt
  • 25x zosilovač (45 min)

Odmeny za umiestnenie sú rovnaké ako minule.

Ďalšou novinkou je obmena odmien vo veži:

V tejto chvíli ešte nie je jasné, či sa nové budovy pridané do craftingu budú objavovať aj hráčom, ktorí ich už v meste / inventári majú. Zároveň sú zrejme všetky tieto zmeny naplánované až po dobehnutí súčasného cyklu s artefaktmi na fénixa.

V neposlednom rade, Innogames plánuje pre rok 2021 spustenie niekoľkých nových titulov, výhradne zameraných na mobilné zariadenia.
 

Lelira3

Lesný duch
vieme aj aké bonusy bude dávať ten nový fénix?
Stále po tom pátram-viem, že bude mať zber 24h a že má začať 23.marca - našla som len toto :

Ashen Phoenix má momentálne efekt kŕmenia „mena bonusovej udalosti pre úlohy udalosti“, trvanie efektu kŕmenia je 33 dní, na 10. úrovni je bonus 0,020 x suma meny za quest (napríklad s 50 menami za quest, dostanete +1 menu).

No moc tomu nerozumiem - tak budem pátrať ďalej - určite, ak na to prídem budem informovať - ale nebudem sa hnevať ak ma niekto predbehne :)
 
Naposledy upravené :

Arnwald

Tichý rytier
No moc tomu nerozumiem - tak budem pátrať ďalej - určite, ak na to prídem budem informovať - ale nebudem sa hnevať ak ma niekto predbehne :)

Tá "mena za quest", to sú - predpokladám - tie cukríky a podobné veci, čo zbierame v eventoch. 2% nie je veľa, ale už sa mi párkrát stalo, že mi posledný artefakt ušiel doslova o pár kúskov. Niežeby chýbal, dva mám potom z dobrodružstva, takže mi jeden ostane naviac. :)
 

TomasMan

Šepkajúci golem
Neviete niekto či bude zase taká možnosť že sa z nových artefaktov budú dať vyrobiť staré ???
 

DeletedUser1286

Guest
Ahojte. Este sa nevie kedy bude dobrodruzstvo v zivych svetoch? Vdaka za odpoved.
 
Hore