• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

Lelira3

Lesný duch
Neviete niekto či bude zase taká možnosť že sa z nových artefaktov budú dať vyrobiť staré ???
IMG_20210311_071025.jpg
 
Naposledy upravené :

Imiris

Lesný duch
Na bete som začala dostávať darčeky. Svieti mi to rohu, kde su naratane diamanty. Darček je cca raz za deň a dostala som už dúhového jednorožca, T2 tovar, či orkov. Páči sa mi to, po tomto hráči kedysi volali, mať dennú odmenu za prihlásenie. Zatiaľ to tuším ide len na mobile.
 

Lelira3

Lesný duch
Na bete som začala dostávať darčeky. Svieti mi to rohu, kde su naratane diamanty. Darček je cca raz za deň a dostala som už dúhového jednorožca, T2 tovar, či orkov. Páči sa mi to, po tomto hráči kedysi volali, mať dennú odmenu za prihlásenie. Zatiaľ to tuším ide len na mobile.
Ahoj - v našom spolku to tiež majú, ale nie všetci - neni to divom?
 

Dagmarka

Lesný duch
Na bete je umožnené zadávať hromadné produkcie aj v manufakturach..

1616061688993.png


Oficiálne to zatiaľ oznámené nebolo, takže je možné, že sa to len nejak ticho testuje, ale zrejme je to dobrým znamením, že by sme sa už čoskoro mohli tejto funkcionality dočkať..
 

DeletedUser1286

Guest
No ja tu hru hram iba na PC ale ziadne darceky ako odmenu co tu pisete som zatial ani raz nedostal, asi nie som vyvoleny alebo nemam este urobeny vyskum na XVII urovni - Unurski obchodnici, ach ja nestastny zemepan...:-(
Ahoj. Ja hram na mobile a tie denne odmeny mam. Aj tie hromadne zadavanie manufaktur, len hromadne su v manufakturach ktore su na rovnakom lvl. Ak mas nejaku na 17lvl a druhu na 18lvl tak sa musi zadavat manualne kazda jednotlivo. Na tomto serveri som elementaroch ale v na cz som v zaciatkoch a funguje to aj tam.
 
Hore