• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Mapa sveta:(

tamara 1991

Mlčanlivý mních
Ahojte, možno viacerých popresúvali akože na lepšiu pozíciu,tak mne to nepripadá lepšie, že mám okolo seba samé prázdne miesta,kde sú len mince:( ja osobne nepotrebujem mince, dávam susedskú v nádeji, že nájdem nových susedov, ktorý budú klikať aj mne.Ale teraz som zrátala minimálne 50 prázdnych pozícií:(Dúfam, že tie prestavby ešte neskončili,a tie diery zaplnia reálnymi mestami:) Pekný deň:)
 

gufinka

Tichý rytier
Ja som zase naopak za presunutie rada :) Predtým som susedskú dostávala párkrát za deň a teraz mám mesto opackané odvrchu až na spodok. Myslím, že ich cieľom nie je aby si susedov nemala, takže predpokladám, že čoskoro ti pribudnú noví aktívni susedia :)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Presuny miest na lepšie pozície sa ešte budú vykonávať, snažíme sa presunúť neaktívnych hráčov na kraj, ale robí sa to vo viacerých vlnách :)
Čoskoro by mali byť všetci aktívny na lepších pozíciach.
 

Nervakcitz

Mlčanlivý mních
Ahojte, čakam, čakam aby moje mestečko prestahovali ale namiesto toho mam okolo seba stale viac a viac prázdneho miesta. Moja otázočka: kedy príde na rad aj moje mestečko ? Ved už sa to tu presúva cca tretí týzdeň...
 

tamara 1991

Mlčanlivý mních
Ahojte, nejaký čas som si dala pauzu v nádeji, že sa niečo zmení:( Pozerám na mape a miesto 91 prázdnych políčok mám už 104, takže ešte menej susedov ako doteraz:((( Na nezmyselné eventy s odmenami o ničom, čas mali, ale sľúbili robiť poriadky na mape,s tým si námahu nedali.Mala som túto hru veľmi rada, ale akoby všetko smerovalo k tomu, aby hráči odchádzali:(Je mi z toho smutno:((((
 

Aireen

Neumlčatelný kňaz
Ahojte, nejaký čas som si dala pauzu v nádeji, že sa niečo zmení:( Pozerám na mape a miesto 91 prázdnych políčok mám už 104, takže ešte menej susedov ako doteraz:((( Na nezmyselné eventy s odmenami o ničom, čas mali, ale sľúbili robiť poriadky na mape,s tým si námahu nedali.Mala som túto hru veľmi rada, ale akoby všetko smerovalo k tomu, aby hráči odchádzali:(Je mi z toho smutno:((((
A nemohlo sa stať, že si na okraji mapy medzi prázdnotou kvôli Tvojej pauze?
Možno Ťa identifikovali ako neaktívnu a odsunuli Ťa.
 

tamara 1991

Mlčanlivý mních
Nie, 2 týždne,zas nie je tak veľa,a prázdno bolo aj predtým,ak si
čítal,tak v novembri som sa už sťažovala,a odvtedy sa to len zhoršilo:(
 

Eilean

Neumlčatelný kňaz
A nemohlo sa stať, že si na okraji mapy medzi prázdnotou kvôli Tvojej pauze?
Možno Ťa identifikovali ako neaktívnu a odsunuli Ťa.
Aj okolo mňa je stále viac kráterov ako po bombardovaní a neaktívny veru nie som. Pribudlo naokolo zopár nových hráčov, ale tých dier za posledný štvrťrok pribudlo omnoho viac.
 

orchidea

Šepkajúci golem
Ja som nie rada že ste ma presunuli ja som bola spokojná s mojimi susedmi a teraz všetko cudzie tam mám.No neviem čo vás to napadlo mohli by ste ma vrátiť naspäť kde som bola.
 
Hore