• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Maškarný bál.

DeletedUser234

Guest
11. Vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový) + vyrob 3x produkt základnej nebonusovej manufaktury (3-hodinový) + vyrob 3x produkt základnej nebonusovej manufaktury (3-hodinový)
12. Vyrob 1x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový) + vyrob 1x produkt
základnej nebonusovej manufaktury (24-hodinový) + vyrob 1x produkt základnej nebonusovej manufaktury (24-hodinový)

tak tomuto nerozumiem ... o čo im ide? teraz všetci ideme stavať nebonusové manufaktúry ... a potom ich vymažeme ... :confused:
 

DeletedUser234

Guest
myslíš? tak prečo mi neoznačilo úlohu ako splnenú keď mám posilnené drevo?



52977020985833598924.jpg
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Svoju odpoveď som zmazal, lebo som myslel inú úlohu, žiaľ v tejto si musíme postaviť aj manufaktúry an neposilnený tovar :(
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
ja len dodam ze je to predpriprava na tu velku udalost z facebooku, kde tiez budeme potrebovat manufaktury na neposilneny tovar, ale kedze tam su krizovatky budeme si moct vybrat akou cestou pojdeme
 

ap25

Neumlčatelný kňaz
ja len dodam ze je to predpriprava na tu velku udalost z facebooku, kde tiez budeme potrebovat manufaktury na neposilneny tovar, ale kedze tam su krizovatky budeme si moct vybrat akou cestou pojdeme
Dony,

V tom novom evente z facebooku bude potrebne vyrabat velke mnozstva nebonusoveho tovaru, alebo to budu ulohy podobneho stylu ako v tomto mini maskarnom evente ?
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
O ulohah zatial neviem nic, len z oficialneho vyjadrenia ze aspon jednu manufakturu na neposilneny tovar budeme potrebovat v krajnom pripade.
 

axa11

Lesný duch
Trochu nechápem,prečo nás tvorcovia tlačia mať niečo ,čo je neefektívne a zbytočne to zaberá miesto v meste,či sa chystajú už na apríl ktorý príde na budúci rok ?
 

Shanigan

Lesný duch
Trochu nechápem, prečo hundrete mládenci, veď pri eventoch bežne staviame niečo, čo neskôr mažeme:D napríklad viac dielní , viac manufaktúr posilneného tovaru, no teraz je to ten neposilnený .postavíme ,mažeme na tej úrovni 1 je to malé a ani nepotrebuje veľa materialu na postavenie....
Mno ale konečne mám po evente. Nechcem začať novú tému, tak tu sa pýtam ;) teraz mi tá záhrada produkuje kladivká 44 kusov po 5 hodinách /teda produkovala by, ak by som ju vyložila na plochu. To bude aj toľko many ? alebo sa to zvýši pri vstupe do kapitoly lesní elfovia ? Teraz som pri orkoch a vlečiem sa vlečiem :D
 

axa11

Lesný duch
Ako keby si nevedela,že sa budova nezlepšuje,takže žiadna mana neskor nebude :)No a človek je od prírody hundravý :)
 

Shanigan

Lesný duch
hééj, tak to nie je spravodlivé . Mana musí byť lebo bude bác,bác .... :oops: hm, takže kladivká .... no ,tak axa to si ma odradil od tej druhej časti eventu. kladivká síce potrebujem, ale zase až toľko toho nedáva ako zaberie miesta. nevadí,v sklade sa nestratí.... a možno si to ešte rozmyslí, dúfam, lebo začnem čarovať :p
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ako vraví axa, budova má tie bonusy, pri ktorej kapitole ich získaš, takže ak nie si ešte v kapitole kde je manna tá budova ju produkovať nebude.
 

DeletedUser382

Guest
neviem či som to dobre pochopila, nebude mať tie bonusy ani ak ju postavím v dobe, keď už tie bonusy produkuje? Ak je to tak, tak načo potom máme v nižších úrovniach tieto evetny hrať?? :oops:
 

Shanigan

Lesný duch
pre kladivká Eliss :D tie treba stále a čím ďalej tak viac . a tie urýchlovače stoja za to, na pohľad je to síce nic moc 1minúta,alebo 3 minúty, ale ono často aj to pomôže .hlavne ak nemáš na hru veľa času :)
 

DeletedUser361

Guest

Prehľad akcie


Všetky uverejnené informácie vychádzajú z bety a je možné, že dôjde k zmenám po zavedení do hry.

Začiatok: 15.8.2017
Koniec: 21.8.2017

Banner01.png

Behom akcie sú dostupné 2 úlohové sady...
EL_-_akcia_-_ma_kar_da_2017_-_kolov_rada.png
EL_-_akcia_-_ma_kar_da_2017_-_kolov_rada.png


Prvá sada ponúka 13 úloh. Nasledujúca úloha sa odomkne vždy splnením predchádzajúcej. Druhá sada obsahuje 1 úlohu.
1. Utrať 1 VB
2. Získaj malé množstvo mramoru
3. Získaj malé množstvo ocele
4. Získaj malé množstvo dreva
5. Kúp ponuku od obchodníka
6. Získaj 1x kúzlo Sila zásob
7. Vytvor 3 ponuky na trhu
8. Použi 1x kúzlo Sila zásob
9. Vyrob 12x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový)
10. Vyrob 10x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
11. Vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový) + vyrob 3x produkt základnej nebonusovej manufaktury (3-hodinový) + vyrob 3x produkt základnej nebonusovej manufaktury (3-hodinový)
12. Vyrob 1x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový) + vyrob 1x produkt
základnej nebonusovej manufaktury (24-hodinový) + vyrob 1x produkt základnej nebonusovej manufaktury (24-hodinový)
13. Získaj 18 relikvií

Poznámky:
- úlohy v ktorých je možnosť výberu z viacerých zadaní sú označené
EL_akcia_ve_k_noc_2017_znak.png

- presné náklady v úlohách so zadaním „Získaj malé množstvo...“ závisia od vašej aktuálnej kapitoly
- dodávať zboží do úloh je možné priamo v okne úlohy kliknutím na "+"
1. Dokonči vsetky úlohy prvej sady

Čo môžeme získať:
  • 2x bonus mincí (5%)
  • 1x bonus mincí (10%)
  • 2x bonus zásob (5%)
  • 1x bonus zásob (10%)
  • 9x skrátenie času (1 min)
  • 10x skrátenie času (3 min)
  • 3x skrátenie času (7 min)
  • 3x skrátenie času (10 min)
  • 1x skrátenie času (1 hod)
  • 1 VB
  • Baroness Estrella's Masquerade

Zoznam odmien:

EL_-_akcia_-_ma_kar_da_2017_-_h.odmeny1.png
má niekto úlohy do druhej sady??
 

DeletedUser424

Guest
Ahoj to čo za Magistra (skrátene Mgr) vymýšľal tie úlohy?? Akože frčim len na bonusovej výrobe a dostanem úlohu vyrobiť 3x psteň, 3x mozaiku a 3x figúrky.. Noo pekne ste to pokašlali.. miesto na manufaktúry nemám. Huráá som rád normálne že nejdem do dalšieho kola...
 

Shanigan

Lesný duch
Merlinovec,každý frčíme na posilnený tovar, ale toto je strategická hra. A to neznamená len to , že strategicky bojuješ, ale aj to ,že strategicky meníš mesto . Nie si už úplne začiatočník, tak by si mal vedieť, že pri evente často pridávame nové dielne, manufaktúry, ktoré neskôr mažeme.Veď preto sa vždy snažíme nechať nejaké miesto . a ako som pozerala aj u teba by sa našlo miesto. hm, úroveň 1 nie je zase taká rozsiahla .
V tom ale máš pravdu, že úlohy sú dosť nezáživné, najmä ak človek urobil viac eventov. Asi by to potrebovalo viac kreativity zo strany programátorov. HM, alebo by mohli hráči prispieť troškou do mlyna ? Priznám sa mňa by nič nenapadlo, ale ja nie som na vymýšľanie nových vecí v hre ....
kiwa, žeby nový námet na súťaž ? :p Tá druhá časť, nepríde trošku skoro ? bola reč o tom, že medzi nimi bude prestávka ,no ja som si myslela, že aspoň 2 týždne :rolleyes:
 

DeletedUser424

Guest
Ako vraví axa, budova má tie bonusy, pri ktorej kapitole ich získaš, takže ak nie si ešte v kapitole kde je manna tá budova ju produkovať nebude.
NOO hlavne že sa píše o manne nie je to tak trochu klamanie hráčov?? Toto posledný event ktorého sa učastním kašlem vám na to..
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Hej za tú to blamáž z nespnitelným eventom by ste mali dať odškodnenie sú hry kde to normálne robia..
kazdy jeden hrac moze splnit tento event, aj ten co to zacne hrat dnes, v ziadnom pripade nieje nesplnitelny a mozme byt radi ze toto je uz ta mierna verzia co mame na live servery, bolo to ovela horsie
NOO hlavne že sa píše o manne nie je to tak trochu klamanie hráčov
v oznameni ja jasne hovori o mane na vyssom leveli, takze o ziadnom klamani nemoze byt ani rec
 
Hore