• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Maškarný bál.

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Želáme vám veľa šťastia so všetkými prípravami a tešíme sa na vypočutie vašej spätnej väzby v tejto téme.
 

DeletedUser21

Guest

Prehľad akcie


Všetky uverejnené informácie vychádzajú z bety a je možné, že dôjde k zmenám po zavedení do hry.

Začiatok: 15.8.2017
Koniec: 21.8.2017

Banner01.png

Behom akcie sú dostupné 2 úlohové sady...
EL_-_akcia_-_ma_kar_da_2017_-_kolov_rada.png
EL_-_akcia_-_ma_kar_da_2017_-_kolov_rada.png


Prvá sada ponúka 13 úloh. Nasledujúca úloha sa odomkne vždy splnením predchádzajúcej. Druhá sada obsahuje 1 úlohu.
1. Utrať 1 VB
2. Získaj malé množstvo mramoru
3. Získaj malé množstvo ocele
4. Získaj malé množstvo dreva
5. Kúp ponuku od obchodníka
6. Získaj 1x kúzlo Sila zásob
7. Vytvor 3 ponuky na trhu
8. Použi 1x kúzlo Sila zásob
9. Vyrob 12x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový)
10. Vyrob 10x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
11. Vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový) + vyrob 3x produkt základnej nebonusovej manufaktury (3-hodinový) + vyrob 3x produkt základnej nebonusovej manufaktury (3-hodinový)
12. Vyrob 1x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový) + vyrob 1x produkt
základnej nebonusovej manufaktury (24-hodinový) + vyrob 1x produkt základnej nebonusovej manufaktury (24-hodinový)
13. Získaj 18 relikvií

Poznámky:
- úlohy v ktorých je možnosť výberu z viacerých zadaní sú označené
EL_akcia_ve_k_noc_2017_znak.png

- presné náklady v úlohách so zadaním „Získaj malé množstvo...“ závisia od vašej aktuálnej kapitoly
- dodávať zboží do úloh je možné priamo v okne úlohy kliknutím na "+"
1. Dokonči vsetky úlohy prvej sady

Čo môžeme získať:
  • 2x bonus mincí (5%)
  • 1x bonus mincí (10%)
  • 2x bonus zásob (5%)
  • 1x bonus zásob (10%)
  • 9x skrátenie času (1 min)
  • 10x skrátenie času (3 min)
  • 3x skrátenie času (7 min)
  • 3x skrátenie času (10 min)
  • 1x skrátenie času (1 hod)
  • 1 VB
  • Baroness Estrella's Masquerade

Zoznam odmien:

EL_-_akcia_-_ma_kar_da_2017_-_h.odmeny1.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

Imiris

Lesný duch
Oproti bete jednoznačne pozitívne vnímam zmenu niektorých úloh. Ja sa zúčastním, hoci budova je pre mňa nič moc.
 

gmail

Lesný duch
hmmm - mne to tiez este nedoda manu - tak uvidim - hlavne dufam, ze to "nejake" mnozstvo kristalu zvitkov a hodvabu nebude zas nejake "hausnumero":D
 

DeletedUser86

Guest
ulohy su pre mna osobne tentoraz prilis jednoduche, produkciu mam mesiace nadstandardnu a preto o produkty nemam nudzu, kazdopadne hlavna odmena ma zatial nijak nenadchla. Nemam na nu ani miesto ale je graficky pekne spracovana
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Udalost sa odklada minimalne o 24 hodin aby sa upravili niektore ulohy.
 

DeletedUser206

Guest
cena je nezaujímavá zvlášť po tom čo sa pred pár dňami skončil veľký letný ívent. je to trošku zbytočné to robiť zasa až takto často na nezaujímavé produkty :)
 

axa11

Lesný duch
:D To ako fakt :D
Screenshot_1.jpg


Trošku som dúfal,že tie hodnoty upravia ale ništ :)
 
Naposledy upravené :

Lunata

Ukecaný paladin
ahojte, takže mne tam ponúka 1960 kultúra a 1890 many čo sa mi pozdáva :) aspon tá mana, ale mám problém s úlohou 5, ktorá sa nedá splniť...
 

DeletedUser

Guest
Ahojte, Maškarný ples úloha 5 vypisuje "Trade with the wholesaler"... ??? predpokladám že je to chyba...:) ďakujem
za info...
 

DeletedUser206

Guest
musíte u obchodníka kúpiť nejakú surovinu ktorú nemáte podporovanú...je to tá posledná záložka kde nepodporované suroviny meníte za peniaze, zásoby alebo za podporované suroviny väčšinou v hodne nevýhodnom pomere...stačí uskutočniť jeden obchod


PS: nie je to chyba, iba je to úloha ktorú zmenili z bety a nestihli ju u nás preložiť...nič si z toho nerobte...ide krásne splniť
 

Imiris

Lesný duch
Tiež som dúfala vo vylepšenie budovy...to dielňa mi dá viacej plus tá kultúra je smiešna. Kým človek nepotrebuje mannu, je to také tragikomické.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ahojte, niektoré úlohy nebudú preložené do slovenčiny, žiaľ je to všade tak :( Veľmi nás to mrzí. Ak by ste mali akékoľvek otázky, o preklade alebo čo presne spraviť neváhajte nás kontaktovať.

Ospravedlňujeme za problémy.
 

DeletedUser21

Guest
Aktualizoval som zoznam úloh k akcii na aktuálny tu a tiež prepísal celkový zoznam odmien, keďže sa aj tie trochu zmenili. ;)
 

DeletedUser

Guest
Ďakujem za aktualizáciu úloh a čo sa týka prekladu, google translate to istí...:) ešte jedna otázka... keďže to dáva aj mannu a ja ešte nie som na takej úrovni aby som ju dostala, dá mi ju táto kultúra potom až sa dostanem do úrovne kde ju už dáva? dík...:)
 

DeletedUser21

Guest
@Dagy bohužiaľ nie, platí totiž pravidlo že kultúrna budova poskytuje také bonusy ako v momente jej získania, čiže nemenia sa viac postupom do vyšších kapitol.
 
Hore