• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Maškarný bál.

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Manna je až od kapitoly lesní elfovia, pokiaľ tam ešte nie si budova mannu produkovať nebude.
 

DeletedUser424

Guest
Dobre.. Ale je tu jedno riešenie do budúcna: keďže predpokladám že raz sa do tej kapitoly dostanem šlo by to snáď urobiť tak, že obdržaná budova by mohla mať daný bonus mannu ale mohol by som ju postaviť až keď sa dostanem do danej kapitoly, bola by v zhromaždisku v stave uzamknutom. Napr. tak ako je to v sekcii stavby. No myslím si že to by som asi chcel veľa. Viete i de o to hru viac zatraktívniť a nie ju znepríjemňovať.
Takto si totiž ďalších hráčov neprilákate... Skôr naopak...
 

DeletedUser382

Guest
bola už spustená druhá časť maškarného bálu?? Ja totižto nemám žiadne nové úlohy, prvý som ukončila akurát tú budovu som nestavala, nemám kam, tak možno preto :(
 

DeletedUser393

Guest
cele zle!... to mam teraz akoze hadat, ze co treba 30x vyrobit?... :confused:
 

DeletedUser285

Guest
jj, kapánek to zdržalo skúšajúc o čo sa vlastne jedná v 2. úlohe :-/
Keď mi neakceptovalo oné nápoje, tak vylučovacou metódou čoho asi tak 30x som uvážil 30min. produkciu a odklikal jed.nástroje, že snáď o také množstvo sa nebude jednať zber 3h. produktov. A teda je to medzi tým...Bread, heh. Tak hor-sa späť prihl. do hry do dielní zmeniť produkciu na 1h. matroš a vidiac ďalšie úlohy zároveň dať prestavbu domu na 10. a ďalšieho na 12. a ešte v rámci dnešného dňa sa ocitnúť pri 8. z 12. úloh ?? :X :D = Vďaka za Spoiler, extra pomôcka.
Želám zdar v hre a pohodu aj mimo hrania.
/a po obzretí komentárov utrúsim Tip k venovaniu sa eventom na margo výstavby trvalo nevlastniacich fabrík, že ak práve nie je možnosť sprístupniť si políčko odfajknutím provincií na mape, TAK proste zmazať objekt/y, ktorý/é sa ľahko navrátia po dokončení eventu, napr. domy na nižších úr. alebo kultúrne objekty, na ktoré máte najnižšie náklady výstavby, čiže ujmou bude (len) množstvo použitých surovín, ktoré si priebežne produkujeme a na trhu meníme/
(horšie to vidím s "nemiestom" na fajné even.objekty strčené v úschovni nemajúc miesto v meste mať ich všetky vystavené k pokochaniu, čo jest OMG čosi mať a zároveň nemať - nemôcť používať)
Ale tak, komu Elvenar nie je jedinou hrou vie, že v každej hre je čo to k vytknutiu/nie po vôli a je na každom ako sa s tým vysporiada - zamerať sa v hre na to čím teší venovanie sa jej nech to preváži to oné čosi nevyhovujúce ;-) ...já skúsenosťami som zistil rozčuľovanie sa pre čosi je zbytočné a i malicherné, kto ďalší? :)
 

DeletedUser

Guest
Ahojte...nemyslím si že tu ide o sťažovanie ,dokonca ani nemusíme mať úlohy vopred, no každá úloha má byť správne napísaná... navyše už v minulom Maškarnom bále bol rozdiel oproti Bete...a to že v minulosti preklad nebol je ok, dnes sme ale v prítomnosti...:);)
 

Imiris

Lesný duch
Ja som všetky úlohy podľa tých z bety preložila a poslala spoločenstvu a je po probléme :) Ono s miestom by bol problém, aj keby ho bolo k dispozícií 10-násobne, lebo by sme tak, či tak zastavali, čo by sa dalo a zasa by chýbalo :) ja si to veselo búram a prestavujem :) a zakázala som si viac domkov ako 35, nech mám miesto na iné veci, keď budú rásť :) Zatiaľ som vmestila všetko, čo mi bolo treba :) (a chýbajú mi ľudkovia...aj budú, ale keď budem na hobitoch, už by nemali ;)) Tieto maškarády si dám asi len dočasne, ale aj týždeň, či mesiac vytešovania stačí :)
 

DeletedUser393

Guest
bread je chlieb... ak nevieš, použi https://translate.google.sk/ :)
neviem, čo sa sťažujete.. v minulosti žiadne preklady ani dopredu vypracované znenie úloh nebolo a nikto nič nevravel :)
rada sa mina ucinku, ono to bolo ponasom napisane... 2 ulohy hned zaciatocne chcelo to iste... nemam problem si volaco prelozit, ale darmo si budem prekladat, ked to bolo proste zle...
 

DeletedUser424

Guest
Ja už a nerozčulujem, do eventu sa zapojím splním/nesplním-uvidíme. Bál č.1 som nesplnil lebo som bol znechutený poslednými úlohami no teraz je mi to jedno.. Nemá zmysel bojovať s veternými mlynmi a kaziť si hru asi tak.

Ps: ta beta čo ju spomínate je čo zač?
 
Hore