• Vážení návštevníci fóra,

aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Divine Kings - klanová diskusia

marchellino

Neumlčatelný kňaz
kume, idze me doma porazic. moja sebe kupila z aliexpresu dajaku cinsku mascicku na omladzene a vrasky
ta salena sebe ho nadzabala na tvar vecar a rano jak se zobudzila som nechapal

teraz se ju bojim pobockac zeby me nezavreli jak pedofila. prinesem aj mojej kumoj?

MIstav

Neumlčatelný kňaz
...aj v tym Lendaku chladnejsi ... ta dobre, ze kume sebe dava pozor na zdravie a nosi ponozky ...

119709737_812038952868598_4107245231740449918_n.jpg

marchellino

Neumlčatelný kňaz

King Kong

Lesný duch
:D :D :D
Kume, ja ci še už davnejši chcel opytac ... to čom ty furt kolomne stojíš kec ja som na malej potrebe? daco chceš?
No nejdze mi to do rozuma bo aj minule ši prišol do Mihalovec taky vyparadzeny ....
Screenshot_3.jpg

Naposledy upravené :

marchellino

Neumlčatelný kňaz
:D :D :D
Kume, ja ci še už davnejši chcel opytac ... to čom ty furt kolomne stojíš kec ja som na malej potrebe? daco chceš?
No nejdze mi to do rozuma bo aj minule ši prišol do Mihalovec taky vyparadzeny ....
sak to muj najkrajsi najnovsi kotimok co nosim len na najvekse sveta abo kedz idzem do kuma, a teraz budu kopirovac muj outfit dobizovna aj mistav s longom, kume ty mas dovolene, sak mas rovnaky len ruzovucky taky lososovi ta neznam com si nedal nasu spolocnu fotku?

King Kong

Lesný duch
No Kume dobre, že ši pripomenul tu ni ni ni toten ružovučky sviterik bo najvyšši čas mi ho vracic ... hutorel ši, že lem na jedno vystupene naj ci ho požičim ...

no ale jak na tebe zapasoval tu ni ni ni

Naposledy upravené :

marchellino

Neumlčatelný kňaz
kume ta ja uz neznam ci tu isce mozem pisac?

znas jak mocno me zdzubal mistav? ze com sebe z tebe robim srandu kedy ty bojujes v persej linii proci covidu. sprobuj mu povolic celenku

je jasne ze se u mihalovci s covidom neserece, len nechapem jak sce se mohli dostac do cervenej zony?

ale zacinam mac tusaka jak asi umrel u vas persi mihalovcan na covid

marchellino

Neumlčatelný kňaz
kume ta ja uz neznam ci tu isce mozem pisac?

znas jak mocno me zdzubal mistav? ze com sebe z tebe robim srandu kedy ty bojujes v persej linii proci covidu. sprobuj mu povolic celenku

je jasne ze se u mihalovci s covidom neserece, len nechapem jak sce se mohli dostac do cervenej zony?

ale zacinam mac tusaka jak asi umrel u vas persi mihalovcan na covid
a si dobojoval

necesno tam kume?

marchellino

Neumlčatelný kňaz
musim se vam pochvalic sickym naj zavidzice. bul mi v nedzelu na kermesu u mihalovci, sak me kum zavolal ta nepujdzem?

takol na kapurkoj bulo upozornene:

len falatocok som odchilil kapurku zeby som ric prepchal zeby ostali kurocky na odpustovu hoscinu.

ale takol persi chod me prekvapil:
t

a muj kum mi s usmevom hutori, kume dobru chut a isce sebe ochab mesto v bruchu ba na koncu budu holubky.

ta me malo porazic, to vun sebe duma ze holubky nepreleca kapurku?

Naposledy upravené :

marchellino

Neumlčatelný kňaz
kume dnesnym dnom definitivne koncim s elvenarom aj tym forumom. skore uzdravene. mesto som predal. caute divine aj caly elvenar.

MIstav

Neumlčatelný kňaz
neblazni marchellino ... neboj nic, vyspis sa a zrzka tu uz nabude :)
PS: a zase si spal v topankach ...

Naposledy upravené :