• Vážení návštevníci fóra,

aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Divine Kings - klanová diskusia

marchellino

Neumlčatelný kňaz
Pytal som se mojoho kuma, ze jak zbalil moju kumu?
ta ze mal inzerat v novinkoch: hledam vazny vztah, som solventny a mam dom aj s bazenom.
zevraj se mu ozvali sidzem zeny , ale len kornelka bula bez dzecka ta se takol rozhodnul. sak je dajaky kanec a to zvladne sam
ja sebe dumam, ze keby napisal, ze ma aj motorku ta by ich bulo isce vecej, minimalne osem

marchellino

Neumlčatelný kňaz
kume sak ty uz slepy jak rusky patron, sak to pri motore stojis ty sam, sak totu fotku si mal aj na maturitnym table.

a uz si taky slepy ze si sebe dumal ze si sebe pricahnul domu 2 sexulky, ale az kedz si sebe dal okulare ta si ziscil ze co si docahnul domu

aj do akvarka si sebe kupil morskoho konika

King Kong

Lesný duch
taaaa heeeej, ta teraz ci takoj fotky budze ukazovac ... :D kume ty sebe zajdzi večar na podskalku a fotkaj še tam :D

King Kong

Lesný duch
ta veru veru, že ju ženem do Humennoho ... ale vidzim, že ty ši porichtovany kec ši zaujal taku poziciu ... len neznam či sebe zaštrilaš abo ši plny očakavania :D
Screenshot_3.jpg

marchellino

Neumlčatelný kňaz
Kornelka, ta nechcem bonzovac na mojoho kuma hej, boze chran, ale minule mi pisal ze idze na rande ze nasol sebe babenku
na bado a ze veri ze aj daco budze ta ze sebe musi kupic aj ochranu

a po rande mi pisal ze bulo mocno perfektne a ze je isce pripraveny na dalse dva rande.

ta som mu povedal ze ja so svoju ochranu kvasim burcak ze naj prijdze na kostovku do humennoho

ale teraz neznam ci ho puscis. Puscis? kumo sak nebudz taka ole no...

kornela

Tichý rytier
Drahý môj kum ,,no znáš ma,aká ja kuma ,, však som aj dumala,aké on tajnosti sebe má a to takto tu....šak ja mu dám voľno,bo vidzim že mne už mocno neľubi.Nech sebe poľubi tote babenky a budze vidzeť ako ďalše...
Puscim ho aj na na tu kostovku,no ale musiš me slubic že aj mne dajakeho šumnoho chlopa najdzeš :p:p:D

King Kong

Lesný duch
ci pana Kume !!! ta ty šicko vyzradziš ... skaria zmare !!! ta teraz žeby mi bul cale dni pod gaučom ....
len nedavno mi prišol domu kus neskorši, ta mi mal s Kornelku menšu vymenu nazorov .... no ale nakonec jej nedalo ta moja Kornelka prišla za mnu po kolenoch ... a rovno na mne spuštila ... "vylež ty srabe z pod toho gauča "
a pale tu ni ni ni jak toto ši vyzradzil ... ta nazad še tam budzem mušec upchac pod ten gauč ...
no čekaj, čekaj kume!!!

Naposledy upravené :

King Kong

Lesný duch
Dokáže ako slnko prežiariť aj pochmúrny a zamračený deň.
Má čaro osobnosti, charizmu, gracióznosť.
Milá a zdvorilá.

Výnimočná a jedinečná MOJA KORNELKA.

Naposledy upravené :

marchellino

Neumlčatelný kňaz
Muj kum zrobi sicko zeby mu kuma odpuscila, ta dneska na placu pre nu kupil aj roboticky vysavac, zeby se chudera netrapila telo, a povedal kumoj, ze dakedy se moze zaseknuc ta ze staci po nim len podupkac a sicko se poprace. joj ta jaka budze kuma az teraz spokojna: