• Vážení návštevníci fóra,

aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Divine Kings - klanová diskusia

King Kong

Lesný duch
Kume dze ši?
Preobracil mi calé Humenné hore nohama a tebe nikdze už chceju vyhlašic patrane po tebe ...
Nič še nemušiš bác, bo aj na TA3 ukazovali toto neščesce co ši zapričinil a policia tam hutorela, že ce nebudze pokutovac lem še mušiš hlašic na očným oddzeleňu ...
Vidziš sam, že ši me mal davno posluchac a isc na toto očne vyšetrene bo kec s tobu šedzim u karčme ta furt lapeš muj poharik ...

Screenshot_8.jpg

King Kong

Lesný duch
No pale tu ni ni ni Kume mi ci zaobstaral tvojo vyšnivane faro ... len ce pytam nekeruj barz žvitko aby ši nestracil jagura ...
Jaguara mi už dal zaočkovac ta nemušiš isc ku veterinaroj ...
PS: jaguara nemušiš karmic lem často jazdi aby neskapal ... jaguar je hmyzožravy joho oblubene jedzene su mušky ...
Screenshot_3.jpg

Naposledy upravené :

marchellino

Neumlčatelný kňaz
muj ku dneska na veselu ta konecne zuroci roky treningu v angy mlyne

ta kumo musis pocekac za odpovedzu minimalne do stredy bo sa dneska rozbije jak ciganska hracka

King Kong

Lesný duch
ta ľudze popatrice tu ni ni ni co muj Kum sebe dal vytetovac jak načelník klanu Drakobijcov ... nemušim vam pisac, že na remeňu mu vyši poriadna vyzbroj repelentov ...

artist-specializes-ugly-tattoo-helena-fernandes-brazilia-43-59880d728f014__605.jpg

King Kong

Lesný duch
chcem ce uvesc do obrazu, my sme klan drakobijcoch a ne chovatele drakoch, cize mi drakoch zabijame, to jako potom uz umru na smerc, inaksi ci to vysvetlic uz neznam
šak na zabijane maš repelenty co ci vyša na remeňu .... ta umru na repelent a daktori aj od šmichu kec vas uvidza :D
PS: Kume ale kušťok podrobnejši mi vyšvetli jak draci umirajú na šmerc ? bo ja som sebe isty, že pokapali od šmichu a to ce pomylilo ...

King Kong

Lesný duch
Kume priznaj še ! že ty še teraz zobudzil a bizovne ši bul obutý? :D
ja som sebe istý bo tota tvoja nova kerka hutorí za šicko ...
azda jaguár skapal a ty kúpil nový motor ...

Screenshot_7.jpg

marchellino

Neumlčatelný kňaz
ta kume teraz mas pochlebe, kedz moja citala jak sebe tu zo mne robis srandu takol sidala a vybrala se za tobu do mihalovec

a brala zo spajzu aj pejc kila muky, mas se na co cesic. normalne ce uz teraz sanujem