• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k vzostupu Eldrasilu

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
ja som na orkoch a nejako mi tie denné odmeny zatiaľ nešmakujú, neposkytujú dostatočne efektívne hodnoty pre mňa :) rozhodla som sa počkať na ďalšiu výhonkovú akciu radšej a zatiaľ porozmýšľam minimálne nad tým lieskovým mestom ;)
 

Shanigan

Lesný duch
No ja som na orkoch a nemám napriek tomu dostatok ľudí, tak ma dosť vytáča ak mám stále vylepšovať budovu... odkiaľ zobrať ľudí ? a technológie? stojím zatiaľ v polke výskumu pre orkoch, lebo nemám dosť surovín.... nemám ani dostatok voľného miesta :(a stále znova pri každom evente opakovať tie isté úlohy :oops: áno viem, tak návrh na nejaké nové, tak to nemám ... ja nie som vývojárka, ale rada sa hrám :rolleyes:
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
posledná čisto kultúrna budova z 23.10. bude zmenená na kultúra/mana, ak by sa náhodou niekto na ňu chystal, aby nebol sklamany
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
upload_2017-10-20_13-29-4.png

táto.... mňa to veru na bete sklamalo, keď mi to už spätne zmenilo ...
 

DeletedUser183

Guest
A keď som ju už vyložila, získala som ju o 5,30 a hneď som ju aj dala na plochu, ešte sa zmení?
 
Hore