• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k vyvažovaniu budov

DeletedUser760

Guest
Neviem ako by ste reagovali keby ste prišli o cca 7000 obyvateľov a cca 9000 kultúry a to som ubral. Dávam si otázku prečo hrať eventy a iné blbosti? Však aj tak ma po určitej dobe o tie ceny ukrátia. Už raz som prišiel o pár tisíc bodov na tých budovách e teraz toto? Myslím že hra má byť o zábave alebo nie? Určite nie som sám čo má na to nervy.
 

hrusticka

Šepkajúci golem
..mňa to teda naštvalo..mám -683 obyvateľov..toto ma iba utvrdilo v tom,že kašlem na všetky kultúrne budovy s obyvateľstvom z eventov..
..už dlhšie mám voči nim averziu..po tomto mám ešte väčšiu :confused:..
 

axa11

Lesný duch
Nový
Neviem ako by ste reagovali keby ste prišli o cca 7000 obyvateľov a cca 9000 kultúry a to som ubral. Dávam si otázku prečo hrať eventy a iné blbosti? Však aj tak ma po určitej dobe o tie ceny ukrátia. Už raz som prišiel o pár tisíc bodov na tých budovách e teraz toto? Myslím že hra má byť o zábave alebo nie? Určite nie som sám čo má na to nervy.

Samozrejme ked má niekto v meste ešte Wonky Wonky ,znamená,že hrá dlhšie o trochu ako ja.ale mne nedochádza na kieho frasa to niekto ešte v meste drží a potom sa sťažuje a pritom je už u drakov:D
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ako sme spomínali, plánujeme budovy z eventov vylepšovať, resp. pridať možnosť do hry vylepšiť si tieto budovy. Na to aby vylepšenie každej budovy stále za to, sme potrebovali tieto hodnoty upraviť. Vieme, že mnohí z Vás stratili obyvateľstvo, ale pevne veríme, že to pochopíte, keď príde do hry vylepšenie. :)
 

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
Ako sme spomínali, plánujeme budovy z eventov vylepšovať, resp. pridať možnosť do hry vylepšiť si tieto budovy. Na to aby vylepšenie každej budovy stále za to, sme potrebovali tieto hodnoty upraviť. Vieme, že mnohí z Vás stratili obyvateľstvo, ale pevne veríme, že to pochopíte, keď príde do hry vylepšenie. :)

Kiwa, prepáč, ja to chápem, ale nechápem to, ako môžete ponúknuť výhru v určitej hodnote a vzápätí - hneď na druhý deň, z tej výhry vziať. Však Ste museli vedieť o ktoré budovy pôjde a podľa toho Ste mali prispôsobiť odmenu. Ja a ako tu čítam, tak viacerí hráči, hrajú eventy - dobrodružstvá, práve aj kvôli tej odmene - budovy s populáciou, tak ako máme tomu nabudúce veriť, že to, čo sa ukrýva na konci cesty ako odmena, aj dostaneme v takej hodnote, ako je zobrazené a ponúkané.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ohľadom tejto odmeny, a jej následnej zmeny: Túto vec ešte preverujeme, a hľadáme nejaké riešenie, ale zatiaľ viac k tomu nemôžeme povedať.
 

Shanigan

Lesný duch
Ja som hrala eventy pre budovy s populáciou, ale už som pochopila, že je to pasca /bez ohľadu na toto vyvažovanie, už som párkrát mala kvôli tomu problém s obyvateľstvom. / takže ja už hrám pre odmeny, ktoré sa mi páčia. Mnohí sa zvyknú sťažovať , že hra nemá spád, teraz sa ukázalo, že od nás vyžaduje dôvtip a stratégiu, rozhodnutie ako ďalej oveľa viac ,ako pri prechode z jednej zeme do druhej . Niežeby som bola nadšená z toho, že kleslo obyvateľstvo /už je to skoro aj naviac ako som mala predtým/....pri tejto hre ale musíme počítať s "humorom " vývojárov a už sme mali možnosť sa s tým stretnúť viac krát.... nepríjemné, frustrujúce, človek zúri ,ale ak nájde riešenie , tak sa teší .... všetko má svoj zmysel, nič nie je náhoda :rolleyes:
 

DeletedUser13

Guest
Pekné od nich to sa mi páči ja na tomto iba získam čo som tak pozeral a resp všetci hráči čo sa na konci možnej hry na tomto iba získajú a to dosť hodne ja som nad mieru spokojní a Ďakujem.
 

lavana

Šepkajúci golem
Tá kompenzácia je naozaj krásna, potešila a ďakujeme, :cool: ale ... nešlo by k tej magickej budove priložiť toľko modrých plánov, koľkokrát spoločenstvo odomklo desiatu truhlicu? Potom by to bolo dokonalé :rolleyes:
 

Picmuch

Neumlčatelný kňaz
ako kompenzácia môže byť, ale nebudúce netreba špekulovať a nebude treba nič kompenzovať
 

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
Milí hráči,

Rád by som Vám s potešením oznámil oficiálne vyjadrenie k danej situácii. Celé vyjadrenie sa nachádza TU

Kiwa, veľmi Ste ma potešili a vážim si, nie len to, že Ste danú situáciu riešili, ale aj to, že Ste ju vyriešili k VEĽKEJ spokojnosti nášho spoločenstva a samozrejme aj mňa. Už teraz, je pre nás Elvenar, najlepšia hra a to aj preto, že sú tu ľudia - ako Vy, ktorých zaujíma náš názor a naša spokojnosť.
Ďakujem :)
 

DeletedUser681

Guest
Radšej keby vývojári umožnili vložiť už postavené kultúrne budovy do inventára, aby sa dali znova použiť a nemuseli sme ich búrať. A tiež by to veľmi pomohlo pri prestavbe mesta. Inventár na kultúrne budovy už je, tak by to nemal byť taký problém... Som presvedčená, že by to potešilo všetkých hráčov.
 

lavana

Šepkajúci golem
Písalo sa, že Kult fénixa príde hráčom v rovnakom čase ako Magická budova. Budovu si už u nás mnohí našli, ale Fénix niekde zablúdil. Dostal správne GPS?
 

lenni

Lesný duch
Ak som to správne pochopila, tak fénix ešte nedorazil ani na betu, tak to asi niekde viazne....
 

lenni

Lesný duch
Ak to má byť ta budova so šiatrom, tak to asi dajakí kočovní ujkovia a niekde sa zapotrošili heh :)
 
Hore