• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k udalosti Kráľovná morí

Picmuch

Neumlčatelný kňaz
Pozitívne hodnotím možnosť neobmedzeného počtu úloh, takto sa nemusíme už obávať, či sa nám podarí z úloh získať dostatok bodov na hlavnú odmenu alebo všetky vylepšenia špeciálnej budovy (Fénix a pod.). Všetko záleží od šikovnosti hráča.

Negatívne hodnotím náhodnosť úloh. Stráca sa možnosť strategicky naplánovať výrobu a iba dúfať, že výrobu, ktorú som zadal budem môcť niekde použiť alebo budem musieť stáť niekoľko hodín, či dokonca dní na jednej úlohe za pár bodov. Obzvlášť teraz v čase dovoleniek to môže byť dosť problém. Navyše v mojom prípade už niekoľko mesiacov stojím na konci výskumu a všetky budovy mám vylepšené na maximálnej úrovni a do toho mi príde úloha vyskúmať technológiu alebo vylepšiť 2 budovy na úroveň 14 alebo vyššiu. Väčšinou som tu ráno alebo až večer a stavať nové budovy po jednotlivých úrovniach môže byť v takomto prípade úloha aj na niekoľko dní pokým dosiahnem potrebnú úroveň.

Mal by som zopár návrhov na vylepšenie:
- Sady úloh a úlohy by sa opakovali nie náhodne, ale postupne po poradí (prvá sada, druhá sada, tretia sada...), klasické kolečko.
- Nevidím najmenší dôvod prečo by Elvenar tím nemohol zverejniť aktuálny zoznam úloh hneď na začiatku (azda by sme prišli o moment prekvapenia?)
- Pridať možnosť preskočiť, zrušiť náročnú úlohu, kedy sa body za úlohu nepripočítajú ale naopak odpočítajú (prípadne preskočiť niektorú sadu úloh).
príspevok máš v zlej kategórii, daj ho do diskusie o Morských pannách :)
 

DeletedUser591

Guest
chcem sa spýtať ako je to nastavené tie denné odmeny kedˇ nič nedáva len mincový dážď a keď chcem dennú odmenu tak miniem 2000 koralov až potom aj to nie vždy už som si aj dokúpil za diamanty aj tak nič môžete mi to vysvetliť takto to tu ešte nebolo myslím draho
%dakujem
 
Hore