• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Tímovému Duchu

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Milí hráči, povedzte nám ako sa Vám pozdáva nová kapitola Tímový duch? Myslíte si, že sa spor urovná?
 

Dagmarka

Lesný duch
Na novú kapitolu som zvedavá, len taká malá poznámka...nebol by vhodnejší názov napr. "tovar vzostupu" "tovar povznesenia"? ;) Možno aj ostatní hráči budú mať návrhy na názov nového tovaru :)
 

Gustik

Tichý rytier
Na novú kapitolu som zvedavá, len taká malá poznámka...nebol by vhodnejší názov napr. "tovar vzostupu" "tovar povznesenia"? ;) Možno aj ostatní hráči budú mať návrhy na názov nového tovaru :)

podľa mňa nový tovar by sa mal volať úplne jednoducho "stúpajúci tovar"
a prosté odôvodnenie : keď už máme "cítiaci tovar" a nie tovar citu ani tovar cítenia, tak prečo meniť nový tovar iným prekladom a vymýšľať tovar stúpnutia (možno týmto prekladom tak na otlak) , tovar stúpania, či dáko inak....

ascended good = stúpajúci tovar a hotovo :) toť môj názor
 

Imiris

Lesný duch
Ascended by som preložila skôr ako vzostupu, nez stúpajúci, už vôbec nie povznesenia. Ide o to, čo to má vyjadrovať a to je vzostup v "evolúcii" Elvenaru.
Takže ak by sme to menili, hlasujem za tovar vzostupu.
 

gufinka

Tichý rytier
Ako logicky tovar vzostupu sa najviac hodi, ale mne to pride neprakticke na komunikaciu :) ak by sa hlasovalo tak som za stúpajúci :) povznesený bolo len tak strelené zo srandy, lebo myslím že v SG tak prelozili ascended :)
 

MajaR

Lesný duch
Je tam prvá úloha získať 25 000 semien, ale nič iné, je to nejaké pokazené...alebo sa to spustí až po vyriešení prvej úlohy...

už to ide...
 
Naposledy upravené :

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
áno, tiež som dlho uvažoval ako správne (vhodne) daný tovar preložiť. Stúpajúci Tovar by teoreticky aj mohol byť vhodný, ale samozrejme ak by som to preložil, zmenilo by sa to až po ďalšej aktualizácii.

Je pre Vás Tovar Stúpnutia veľmi nepohodlný názov? :)
 

Gustik

Tichý rytier
"uzle elementálov" je treba opraviť, ak sa držíme prekladu, na "uzly elementálov" , mne sa páčia aj strediská alebo centrá elementálov :)
 

Imiris

Lesný duch
áno, tiež som dlho uvažoval ako správne (vhodne) daný tovar preložiť. Stúpajúci Tovar by teoreticky aj mohol byť vhodný, ale samozrejme ak by som to preložil, zmenilo by sa to až po ďalšej aktualizácii.

Je pre Vás Tovar Stúpnutia veľmi nepohodlný názov? :)

Určite lepšie znie stúpajúci. Tovar stupnutia mi neladi v slovenčine :)
 

MajaR

Lesný duch
Trh je plný požiadaviek len na "tehličky", máme veľmi nevyrovaný server. Veľká nevýhoda pre hráčov vyrábajúcich klíčky. Je to podobne nedoriešené ako situácia so zvitkami. Asi sa s tým nedá nič robiť len čakať :(

Až budete robiť aktualizáciu a opravovať názov "tovar stúpnutia", pozrite sa tiež ako je správne - medaile - medaily, uzle - uzly, vodný elementáli - ohňoví elementáli a podobne.
 
Naposledy upravené :

gufinka

Tichý rytier
áno je pravda, že trh je plný požiadaviek na tehličky a je nevyrovnaný, ale aj napriek tomu, že patrím medzi výrobcov klíčkov (palmičiek :) ) tak nemám žiadny problém so získavaním ostatných surovín...proste šialenci v spolku sa postarajú o zvyšok :) (a mojím šialencom za to ďakujem :) )
čo ma zaujíma je, prečo je označených klobúkom viac ako 5 ponúk (napr. ja mám až 11 vraj tak označených )
 
Naposledy upravené :

MajaR

Lesný duch
Tiež mám v spolku našťastie dosť spoluhráčov ktorí majú výrobu tehličiek. Len je proste divné ak je 35 strán len požiadaviek na tehličky, to proste nie je v poriadku. Zatiaľ.
 

AltairMiles

Ukecaný paladin
Ahojte... Mňa by zaujímalo odkedy je jeden z elementov vietor? Pokiaľ viem, tak medzi elementy patri oheň, zem, voda a vzduch... V kapitole Elementáli je zhmotnenie vzduchu a nie zhmotnenie vetra... Prajem príjemnú hru... Ďakujem... :D
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Preklady boli opravené, mali by sa zobraziť v nasledujúcej aktualizácii, ak by ste mali ešte nejaké výhrady k prekladom kľudne napíšte :)
 

MajaR

Lesný duch
Bolo by celkom užitočné rozdeliť novinky (oznámenia) - obchody a motivácie zvlášť. Teraz keď sa navyše obchoduje s obchodníkom, má hráč väčšinu strán len s obchodmi a bude čoraz ťažšie opätovať susedskú pomoc :) Ak môžete tak to navrhnite tvorcom hry, ale verím že už mnohí to spomínali aj na iných fórach.
 
Naposledy upravené :
Hore