• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Úloha

Aireen

Neumlčatelný kňaz
Potrebujem poradiť.
V 18 kapitole, je úloha: získaj 100 medailí za aktivitu.
Vôbec netuším čo treba urobiť.
Ďakujem za pomoc
 

Ezran

Ukecaný paladin
- pokial to je úloha ktorá nasledovala po úlohách postavenia uzlov - vodný, ohňový,veterný a zemský, tak to sú tie medaile ktoré sa vyrábajú v uzloch
 

Aireen

Neumlčatelný kňaz
- pokial to je úloha ktorá nasledovala po úlohách postavenia uzlov - vodný, ohňový,veterný a zemský, tak to sú tie medaile ktoré sa vyrábajú v uzloch
Ďakujem Ti...
Hladala som tam niečo s týmto názvom, nenapadlo mi, že tie "veci" sú medajle
 

orchidea

Šepkajúci golem
Ja by som chcela vedieť,že prečo keď je event tak ja nedostávam tie odmeny čo chodia cez meily iba každé druhé dostanem.Minule som dostala a teraz som zase nedostala tých 100 pierok.Ostatní hráči píšu že dostali.Tak prečo ja nie?
 

Aireen

Neumlčatelný kňaz
Máte v nastaveniach odkliknuté príjmanie newsletrov...teda reklamy a upozornenia ?
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
V tomto roku (ale ani v minulých rokoch) som ešte nedostal ani jeden darček pri udalosti. A nastavené to mám takto:

kontaktne.jpg


A ako tak spomínam, tak od Elvenaru som nedostal ani jednu zprávu, upozornenie, info do emailu. A to pozeram i do spamového koša.
Neviem, čo by som mal ešte nastaviť. Asi sa im nepáči moja emailová adresa :(
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ak máte nastavené dostávanie emailov a nechodia Vám prosím Vás kontaktujte nás na hernej podpore, vieme sa na to pozrieť :)
 

spartan64

Šepkajúci golem
Takže, ak Vám dodnes odmena neprišla, tak ju už ani nečakajte, podľa hernej podpory chodí 1-vy alebo 2-hy deň.
A vraj neprišla asi preto lebo mám malý neznámy server, mám email na Yahoo. ?? :rolleyes::rolleyes:
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Ako keby nebolo jedno, či je to veľký alebo malý server (nie je to diskriminácia malých serverov? ;))
Ale to je ako aj Slovenská pošta. Tí tiež do malých dedín nedoručujú. Zlaté staré časy ;)
 
Hore