• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Ostatné zadávanie výroby

Gustik

Tichý rytier
môj návrh sa týka zadávania výroby v rovnakých budovách - viď dielne, manufaktúry, eventové budovy (ruské koleso,...), budovy spojene s rasou (napr. posledná rasa a v nej konkrétne lode pirátske,zberateľské,gurmánske ...)
prečo nie je možné zadávať výrobu v rovnakých budovách cez pár klikov ako je to napr. v dielňach cez zaškrtávacie políčko pre všetky budovy rovnakého typu?

uvediem príklady prečo by to bolo vhodné na uľahčenie zadávania výroby:
-ak mám napr. 10 ruských kolies, musím každých 24 hodín klikať na každú budovu a samostatne zadať čo tam chcem vyrobiť (poviete si že to nie je také strašné, áno súhlasím :) )
-ale ak mám napríklad 17 pirátskych lodí a 15minútová výroba mi vyprodukuje napr. 20 luxusností a potrebujem do výskumu napr. 20 000 luxusnosti, tak koľko a ako dlho budem klikať?

uviedol som ako príklad poslednú rasu, v ktorej som, ale týka sa to všetkých rás, či budov ktoré staviame a musíme zadávať nezmyselným klikaním na každú jednu budovu (viď DS a zadávanie výroby v +50tich manufaktúrach :) , no nebolo by to uľahčenie pre všetkých a pomohlo by to k rýchlemu, nestresujúcemu a hlavne pohodovému hraniu ???
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Dobrý deň,

tento návrh bol preposlaný ďalej, nemáme žiaľ ďalšie informácie kedy, či a ako bude táto možnosť implementovaná. Ak sa ju rozhodneme pridať, dozviete sa v novinkách verzie.
 

MajaR

Lesný duch
Určite by to bolo fajn, ale myslím že úmysel bol pôvodne taký, aby nás to (rasa) zabavilo čo najdlhšie :)
 
Hore