• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Vylepšenie architektúry mesta - design mesta

DeletedUser277

Guest
Ahojte,

viem že to tu už bolo viackrát preberané, ale predsa len cítim potrebu čím ďalej tým väčšiu, na vylepšenie architektúry mesta, teda designu mesta pre všetkých hráčov neobmedzene. Rozmery budov sa zvyšujúcimi levelmi menia a preto treba čoraz častejšie prispôsobiť efektívne rozmiestnenie budov a využiť tak priestor čo najlepšie ako sa len dá.

Vedel by som si predstaviť možnosť dočasne skryť buď všetky budovy + cesty jedným kliknutím napríklad na tlačítko ukryť dočasne budovy hneď vedľa tlačítka posunúť - vpravo (pri zobrazení obrazovky mesta). Budovy by následne mohli byť uložené v akomsi skladisku alebo niečom tomu podobnému :) A popri tom by sa možno ešte zišla možnosť ukryť budovy jednotlivo, aby si každý hráč mohol vybrať sám, čo je pre neho lepšie, teda či ukryť hromadne všetky budovy jedným kliknutím alebo radšej postupne jednotlivo jednu za druhou. Z tohto skladiska by si následne hráč vyberal budovy podľa potreby a na novo ich ukladal do "prázdneho" mestečka. Mohol by tak hráč využiť inšpirácie od popredných hráčov, ktorí sú príkladní architekti a byť tak architektom svojho mesta, a to už od nižších levelov. Nová etapa výskumu prináša nové výzvy a od toho sa odvíja aj častá zmena designu mesta. Plánovač elven architekt by tak mohol byť oveľa jednoduchšie zapracovaný do nového vzhľadu mesta.

Bol by som veľmi vďačný, keby sa našiel spôsob ako tento veľký sen premeniť na skutočnosť. A hádam nie som jediný :) Čo treba spraviť preto, aby tieto vízie boli vypočuté priamo u vývojárov a teda posunuté na najvyššie miesta? :) Všetky pripomienky a dotazy sú vítané :) pozdravujem všetkých a vopred ďakujem za odpovede :) S pozdravom Turzo.
 

DeletedUser13

Guest
Nápad dobrí ale Píšem dopredu ani sa neposunie Ďalej a ak by sa posunul tak Neprejde.
Takýto nápad zo skladiskom a ie. tu už bol asi 3x + mnoho x na iných jazykových verziách a nič s toho.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ako spomenul Sander, nápady podobné tomu boli, žiaľ niečo takéto nemáme v pláne zatiaľ pridať do hry. Hra je aj o stratégii postavenia mesta a šetrenia, prípade predanie budov na úkor lepších budov.
 
Hore