• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výroba vojska

Chceli by ste výrobu vojska aj za mince ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    18

DeletedUser13

Guest
Naša hráčka @ladysha dostala super nápad. Ten nápad spočíva v tom že doteraz si môžem armádu budovať iba za zásoby ale prečo ? Veď nemáme iba Zásoby máme aj Mince. A tak prečo nespraviť niektoré jednotky za mince ? Určite by sa tým začal aj viac využívať boj. Alebo by mohlo fungovať na všetkom že čo by som chcel použiť mince alebo zásoby. Po prípade by sa mohlo pouvažovať aj nad Tovarom.

Čo si o tom myslíte hlasujte zanechajte komentár ďakujem.
 

DeletedUser138

Guest
Mne sa paci ze by sa mohlo vyrabat aj za tovar... ako trebars ked kupujes Vb mozes si vybrat za co a tu by to mohlo byt rovnake, bud zasoby, mince, alebo tovar. Som za...
 

DeletedUser13

Guest
Veď práve príde mi nerozumné používať na vojsko iba jednu nazvime to komoditu keď ich tu máme o hodne viac.
 

gmail

Lesný duch
ja - ako sef samovrazedneho komanda som za - ved zabijat sa mozem dat aj za mince- nie? :cool:
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Som rád, že aspoň zo zásob mám niečo, kde to ešte plytvať tovarom aj na vojsko? ved to by som žiadny už nemal :D
 

DeletedUser13

Guest
Samozrejme tovar tam bol spomenutí iba okrajovo ale tie mince by sa mali fakt pridať.
 

Emma

Lesný duch
súhlasím, ak by bola možnosť použiť aj mince na výrobu vojska ...nebolo by to zlé
 

DeletedUser351

Guest
Možnosť verbovania za mince mi príde logická, takže som za. Len aby sa potom v praxi znížilo množstvo potrebných zásob na verbovnie nie že to ostane tak ako je a ešte pribudnú mince. :)
 
Hore