• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Turnaje

DeletedUser278

Guest
Ahojte, tento turnaj sa nášmu spoločenstvu podaril nový rekord. A to 83 tis. bodov v turnaji, takže sme ho spravili prakticky 2x. :)

0BQcp6p.jpg


Preto sa chcem spýtať, či budú v pláne nejaké ďalšie odmeny za turnaj. Bežne u nás máme od 15-20 tis. bodov navyše a už nevieme aké výzvy si dať. :D
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
V prvom rade gratulujem k takémuto výsledku. A áno je v pláne nejaká tá zmena s turnajom pre tých šikovnejších ;)
 

ap25

Neumlčatelný kňaz
Ahojte, tento turnaj sa nášmu spoločenstvu podaril nový rekord. A to 83 tis. bodov v turnaji, takže sme ho spravili prakticky 2x. :)

0BQcp6p.jpg


Preto sa chcem spýtať, či budú v pláne nejaké ďalšie odmeny za turnaj. Bežne u nás máme od 15-20 tis. bodov navyše a už nevieme aké výzvy si dať. :D

Gratulujem Narjel,
pekny vysledok, no niesu to vyhodene zdroje ?

Este mozete skusit byt vsetci 25-ti na prvych miestach v turnaji :) ( ale to by asi nesmel hrat Dony :p )
 

DeletedUser278

Guest
Ten turnaj bol extrémne ľahký, takže ani veľa vojakov nepomrelo a ani veľa surovín neodišlo. :) A aj tak to nie sú pre nás zbytočne vyhodené, však do hrobu si ich nevezmeme :p:D
 

DeletedUser594

Guest
Neviem ako zvyšok tímu, ale ja som neminul takmer nič. Všetko to šlo armádou. Pár posilovačov na útok lukov, a šlo to samo :D Ešte obetovať max 2 hodinky na manual boj a je to úplne v pohode dosiahnuteľné, a to aj bez miliónov na skladoch
 

DeletedUser595

Guest
Ľudia ako to robíte, ja sa tak vyškrabem na 1200 bodov v posilnenom tovare.
Ste machri, keď budem veľký, aj ja sa naučím. :D
 

Imiris

Lesný duch
Manuál :D Pár krát dostaneš na frak, ale naučíš sa, čo kam poslať a čo radšej nie :D alebo kedy to automat prežije :D
 

Shanigan

Lesný duch
:) no u mňa manuál boj moc nejde . ale automatikou to zvládam už celkom slušne ,aj pri výbere čo proti komu a koľko ide celkom dobre.Oceňujem,že pri výbere ak prejdem na vybraného vojaka, ukazuje mi na koho platí :p Ale pri turnaji to zvládam len prvé hviezdičky. Pri druhom je to už bieda ... ale to je asi preto, že moji vojaci ešte nie všetci sú trojhviezdičkoví, nieže štvorhviezdičkový ... a ani času nemám toľko, aby som čo aj použila automatiku .takže mňa turnaje ešte stoja hodne ... ale časom sa aj to spraví /teda ak tu ešte budem... znechutenie z hry stále pretrváva u mňa o_O /
 

DeletedUser595

Guest
Tie 3-4 hviezdičky nejako vydriem, ale zase len teraz som vyskúmal dryádu. Musím zlepšiť ten manuál. :cool:
 

DeletedUser595

Guest
Nejakou náhodou som prišiel na to, že turnaje majú presnú postupnosť :cool:, neviem však prísť na to, aké jednotky a suroviny budem potrebovať na nasledujúci turnaj. Existuje na to nejaký kľuč alebo nápoveda, alebo si to musím len zapísať?
 

Shanigan

Lesný duch
Čo sa jednotiek týka, tak to neviem :) ale čo sa surovín týka, tak napr. na mramor potrebuješ mramor ,kryštál elixíry,na oceľ ,oceľ,zvitky, prach ,na drevo drevo, hodváb, diamanty a tak ďalej :)
 

DeletedUser595

Guest
Dnes som dostal skvelý tip na moju vyššie položenú otázku. Kuknite si stránku: Elvenar Gems of Knowledge, v časti TOURNAMENTS je popísaný každý jeden turnaj, jednotky aj suroviny. Je to síce po anglicky, ale je to zrozumiteľné, je tam plno obrázkov :D
 

DeletedUser1082

Guest
Rogan ten link na Elvenar Gems of Knowledge cast TOURNAMENT je super a ked ti google chrome prelozi stranku netreba ani moc velku anglictinu :))
 

maja175

Šepkajúci golem
Ahojte,poradíte urgentne? Keď hrác odíde zo spoločenstva pred ukončením turnaja,dostane odmeny z truhličiek? Niekde som to už našla v pravidlách,ale nie som si istá,preto sa pýtam,ak niekto viete správnu odpoveď píšte,vďaka
 
Hore