• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Turnaje

DeletedUser112

Guest
Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, mám ukončené všetky turnaje v provincii a napriek tomu mi nepripočíta body, ako keby sa zasekol turnaj v provincii. Vie mi niekto poradiť, či je to chyba, alebo niečo iné ? Aby som nezabudol, ani body mi nepripočítalo v turnaji za posledných 8 bojov. Ďakujem :)
 

Prílohy

  • Turnaj_1.jpg
    Turnaj_1.jpg
    189 KB · Zobrazenia: 58
  • Turnaj_1b.jpg
    Turnaj_1b.jpg
    134,2 KB · Zobrazenia: 55
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4

Guest
Ďakujeme za nahlásenie. Danú chybu sa nám bohužiaľ nepodarilo potvrdiť, ak by však takáto situácia nastala aj niekedy v budúcnosti, dajte nám prosím vedieť.
 

Pandoora

Šepkajúci golem
mne sa presne to iste stalo dnes pri turnaji drahokamov ..... zaseklo sa to v case ked mam ukoncene vsetky boje v provincii a mrtva obrazovka, ziadne odmeny za dokoncenu provinciu a ani dalsia sa mi neotvorila
 

DeletedUser4

Guest
Ďakujeme za nahlásenie. Ak by to bolo možné, poprosili by sme vás o podrobnejšie informácie, ako napr: verzia hry, prehliadač a jeho verzia, verzia Flash Playeru, operačný systém, rozlíšenie obrazovky, či herná rasa. Vďaka nim budeme schopní ľahšie odhaliť príčinu danej chyby.
 

Emma

Lesný duch
Má niekto taký problém , že mu nechce načítať turnaj? Keď otváram provinciu hneď mi to zamrzne .
 

MajaR

Lesný duch
Aj mne to robilo, nešlo mi dostať sa do turnaja . Pár krát som refrešla a nakoniec som sa dostala priamo na mape. Potom to išlo už normálne...
 

gmail

Lesný duch
ahoj, chcem sa len opytat - za odohranie turnaja v provincii (5hviezdicka) mala byt odmena 6VB...ale nenacitalo mi ich - iba body do celkoveho hodnotenia - to bolo v poriadku. Ani po znovunacitani hry mi VB nenabehli :( je to nova chyba?
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ahoj, ak sa nemýlim, VB dostávaš iba pri prvých hviezdičkách. Na vyššej úrovni dostávaš relikvie alebo úlomky rún. Ale podľa záznamov si dostal 6 relikvií dosiek.
 

gmail

Lesný duch
aha - no uz je zrejme cas na okuliare:D asi chcel niekto vidiet 6VB namiesto 6relikvii - sorry:oops: a diki moc
PS - VYMENIM 6RELIKVII ZA 6VB :confused::oops:
 
Hore